18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka kangurów

Marian_Koniuszko • 2023-01-22, 00:32
Zawzięta walka o terytorium i kangurzyce




radek225

2023-01-22, 12:10
decode21 napisał/a:

Żenujące jest to że cię to interesuje, tylko nakręcasz im ten interes.



Nie obejrzałem żadnej gali Fame MMA. Po prostu wiem, że coś takiego jest. To, że masz świadomość, że istnieją kałowe pedały żrące gówno czyni ciebie automatycznie jednego z nich?

Mgmacius

2023-01-22, 12:40
W Australii znane da przypadki gdy mniejsze gatunki (to jest red kangaroo, do 1.7-1.8 metra wzrostu) topiły konkurenta w strumieniu. Przemysl to! Kangur bierze kangura za łeb i pod wodę aż tamten przestanie wierzgać. Wiec tego…

Pepol

2023-01-22, 12:55
Nie widzisz, że polski tytul? U nas.

smc

2023-01-22, 14:18
Ale element zapasów też wszedł. Ogólnie fajna technika.

Safko666

2023-01-22, 14:35
Spuściłby wpie**ol połowie sadola :-D



Wiewór

2023-01-22, 16:04
Podłożył by kto kłócących się hindusów.

Volken

2023-01-22, 16:25
lepsze niż te nasze ksw xD

Juzwa

2023-01-22, 18:31
Zulu-Gula napisał/a:

Czekam na zapasy chomików.



Chomiki trzymają zapasy w mordzie.

Safko666 napisał/a:

Spuściłby wpie**ol połowie sadola



Dostałby z dwururki w klatę i płucka poszybowałyby kilkadziesiąt metrów. Człowiek nie po to myśli, żeby jakiś śmierdzący zwierz mu podskakiwał.

pablohasan

2023-01-23, 11:58
radek225 napisał/a:

Jak tak patrze na te kangury to dochodzę do wniosku, że każdy z nich bez problemu rozj***łby wszytkie Linkiewicz, Sexmasterki, Godlewskie, Kruszwile, Minimajki i innych pajaców w Fame MMA.



Chętnie bym to zobaczył. Kangu napie**ala linkiewicz. A potem ją r*cha. To dobre jest...

panar3

2023-01-23, 20:45
radek225 napisał/a:

Jak tak patrze na te kangury to dochodzę do wniosku, że każdy z nich bez problemu rozj***łby wszytkie Linkiewicz, Sexmasterki, Godlewskie, Kruszwile, Minimajki i innych pajaców w Fame MMA.



Słusznie, to jest kangur olbrzymi, zwany czasem czerwonym, jego siła kopnięcia to około 9000N. Łatwo się domyślić że nawet Pudziana by obalił. Przy podparciu ogonem siła się podwaja.. Mało kto zdaje sobie sprawę jaką siłą dysponują dzikie zwierzęta. Dobrze, że zauważyłeś i naświetliłeś co i jak. Może jakiś sadol, zgodnie z mottem: "...sadol uczy i bawi...", uniknie wpie**olu od ...kangura., bo większość tu już wie, że do negroidów zbliżać się nie należy.
P.S. Jeśli komuś za mój wywód zechce się postawić piwo, to proszę postawić "radkowi225".

radek225 napisał/a:

Jak tak patrze na te kangury to dochodzę do wniosku, że każdy z nich bez problemu rozj***łby wszytkie Linkiewicz, Sexmasterki, Godlewskie, Kruszwile, Minimajki i innych pajaców w Fame MMA.



Słusznie, to jest kangur olbrzymi, zwany czasem czerwonym, jego siła kopnięcia to około 9000N. Łatwo się domyślić że nawet Pudziana by obalił. Przy podparciu ogonem siła się podwaja.. Mało kto zdaje sobie sprawę jaką siłą dysponują dzikie zwierzęta. Dobrze, że zauważyłeś i naświetliłeś co i jak. Może jakiś sadol, zgodnie z mottem: "...sadol uczy i bawi...", uniknie wpie**olu od ...kangura., bo większość tu już wie, że do negroidów zbliżać się nie należy.
P.S. Jeśli komuś za mój wywód zechce się postawić piwo, to proszę postawić "radkowi225".

radek225 napisał/a:

Jak tak patrze na te kangury to dochodzę do wniosku, że każdy z nich bez problemu rozj***łby wszytkie Linkiewicz, Sexmasterki, Godlewskie, Kruszwile, Minimajki i innych pajaców w Fame MMA.



Słusznie, to jest kangur olbrzymi, zwany czasem czerwonym, jego siła kopnięcia to około 9000N. Łatwo się domyślić że nawet Pudziana by obalił. Przy podparciu ogonem siła się podwaja.. Mało kto zdaje sobie sprawę jaką siłą dysponują dzikie zwierzęta. Dobrze, że zauważyłeś i naświetliłeś co i jak. Może jakiś sadol, zgodnie z mottem: "...sadol uczy i bawi...", uniknie wpie**olu od ...kangura., bo większość tu już wie, że do negroidów zbliżać się nie należy.
P.S. Jeśli komuś za mój wywód zechce się postawić piwo, to proszę postawić "radkowi225".