18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wałęsa w angorze

Pener • 2011-05-31, 13:08
Dlaczego nie doszło do spotkania?

uookie

2011-05-31, 14:10
bolek & lolek

Robster

2011-05-31, 14:16
No i to jest mąż stanu :) Nie będzie się z brudasami w TV pokazywał.

modzgi

2011-05-31, 14:27
Jest Angora jest piwo

bi...........ic

2011-05-31, 14:51
jakkolwiek lubię czytać angorę czasem wydaję mi się że ich okładki są nazbyt kontrowersyjne - taka satyra na granicy poprawności, mam nadzieję ze nigdy nie doczekam dnia w którym ta gazeta zrówna się poziomem z faktem... do dziś nie zapomnę jak ten szmatławiec fakt zamieścił zdjęciem martwego Waldemara Milewicza na 1 stronie aby zwiększyć swoją sprzedaż mimo apelu aby media tego nie robiły.

master of disaster

2011-05-31, 15:04
Wałęsa jest częścią badań prowadzonych przez NASA - do jakiego stopnia można napompować megalomanią przeciętnego elektryka. Wygląda na to, że eksperyment wymknął się z pod kontroli.

BÃ...........³g

2011-05-31, 15:38
Oj tam, obaj panowie to nobliści, jak widać Wałęsa uważa że jego nobel był sprawiedliwie przyznany, Obamy już nie.
Takie tam domniemania.

Wilku94

2011-05-31, 16:42
Bóg napisał/a:

Oj tam, obaj panowie to nobliści, jak widać Wałęsa uważa że jego nobel był sprawiedliwie przyznany, Obamy już nie.
Takie tam domniemania.


No bo tak jest,Wałęsa przynajmniej udawał że robi coś dobrego,w rzeczywistości dbając o interesy swoje i towarzyszy z SB,a Obama dostał nobla tylko dla tego,że był murzynem który dostał się do białego domu.

soqu1

2011-05-31, 16:43
Wałęsa powiedział, że jest dojrzałym politykiem i go takie przyjęcia nie bawią... nie proście go więc o suba

Graveir

2011-05-31, 17:31
No i dobrze, jeden chociaż miał jaja żeby pokazać USA, że nie wszyscy będą lecieć z wywalonym ozorem lizać im buty ;)

Tomasz23

2011-05-31, 18:00
bicpico napisał/a:

mam nadzieję ze nigdy nie doczekam dnia w którym ta gazeta zrówna się poziomem z faktem... do dziś nie zapomnę jak ten szmatławiec fakt zamieścił zdjęciem martwego Waldemara Milewicza na 1 stronie aby zwiększyć swoją sprzedaż mimo apelu aby media tego nie robiły.



To akurat był Super Express, wiem czepiam się. Fakt też niezłe gówno.

bi...........ic

2011-05-31, 18:15
@up masz racje to był Super Express - nie czepiasz się, pisałem z pamięci, mogłem sprawdzić ! pzdr

konradssc

2011-05-31, 19:14
O k***a ta jasne Wałęa i SB??? k***a nie ośmieszajcie sie ludzie ja pie**ole... k***a jak dla mnie to nawet mógłby z KGB współpracować. k***a jak miała Solidarność przynosić fekty jak nie przez współprace??? Nawet w czasie wojny istnieje coś takiego jak wywiad. Przez takich właśnie baranów zapomina sie o historii. Ten człowiek przyczynił sie do obalenia komuny k***a. Rozpoznaje się go wszędzie a w Polsce miesza z błotem. I h*j, dobrze zrobił, że się z Bambo Obamą nie spotkał. Jedyny osoba, która nie liże dupy murzynowi. Bo co? Że wielce dostojny imperialista Amerykański przyjechał??? h*j mu w łeb. Polacy w mediach z tego szopke srobili i sie upokarzają nie wiadomo po co... Po prostu komedia, istna komedia...

eskel_jsk

2011-05-31, 22:25
to jest tak w jego stylu, że normalnie widzę go jak to mówi.