18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wałęsa: Spalcie moje ciało

smagal • 2013-09-28, 11:24
Były prezydent RP Lech Wałęsa ogłosił swą ostatnią wolę: pragnie aby po śmierci jego ciało spalić.

źródło


Jednak ci żydzi mają coś w genach z tym paleniem w piecu... :lodowka:


PS. Idzie sezon grzewczy :mikolaj:

1nsecure

2013-09-29, 12:45
Bolek byłby w stanie ogrzać pół mojego miasta :D

Paskudny Stary Dżon

2013-09-29, 12:49
Żydem to nie jest. Ale w sumie to mógłby się pospieszyć. Można by wreszcie odkłamać historię bez obawy o proces.

freaky

2013-09-29, 13:02
rew123321 napisał/a:

a czy wałęsa nie jest przypadkiem zadeklarowanym i praktykującym katolikiem?


Zadeklarowany i praktykujący katolik wie, że kremacja ciała skazuje byłego lokatora na wieczne potępienie :dead:

pi...........ja

2013-09-29, 13:28
Gówno prawda. Kremacja jest dozwolona, tylko nielubiana przez księży, bo pogrzeb i miejsce na cmentarzu są tańsze wtedy.

pawu95

2013-09-29, 14:24
Powinno się go spalić już w 89r jak wieśniakowi się zachciało prezydenckiego stołka. j***ny patriota sługus komuchów.

Ar...........an

2013-09-29, 14:46
Wałesa żył do 81 potem go zastąpiła marionetka

Meneldil

2013-09-29, 14:48
I ma rację kremacja to najlepszy sposób. Kompresja jest znaczna , bardziej higieniczne i prochy zawsze idzie wysypać w jakimś ulubionym miejscu za życia. Lecz nie w Polsce k***a. Tu nadal ciemnogród i dyktat kościoła. Przykościelne partyjki nadal nie pozwalają zmienić ustawy o pochówkach bo księża stracili by niezłe źródło zarobku a biskupi za haracze z parafii nie mogli by sobie gwałcić dzieci za granicą.

st_kpr

2013-09-29, 15:00
śmiejecie się teraz z Wałęsy?

k***a, dlaczego dopiero od jakiegoś czasu dane mi było zobaczyć że ta całą "społeczność" sadistica to przemieszanie niedoj***nych gimbusów z nier*chatymi 25-30 letnimi c*pkami co p*zdy w życiu nie widzieli a branzlują się do karlic z chorobami genetycznymi

sarenkowy

2013-09-29, 16:10
tego k***a bolka trzeba byłoby spalić na żywca, sk***esyna

Imie_jego_44

2013-09-29, 16:15
Meneldil napisał/a:

I ma rację kremacja to najlepszy sposób. Kompresja jest znaczna , bardziej higieniczne i prochy zawsze idzie wysypać w jakimś ulubionym miejscu za życia. Lecz nie w Polsce k***a. Tu nadal ciemnogród i dyktat kościoła. Przykościelne partyjki nadal nie pozwalają zmienić ustawy o pochówkach bo księża stracili by niezłe źródło zarobku a biskupi za haracze z parafii nie mogli by sobie gwałcić dzieci za granicą.


Bzdury! zakaz kremacji to akurat jeden z niewielu aspektów w którym nasze państwo dba o swoich obywateli, poddając ciało kremacji przekreślasz swoje szanse na życie wieczne warto o tym pamiętać chcąc oszczędzić parę groszy na pogrzebie kogoś bliskiego.

Meneldil

2013-09-29, 22:34
Imie_jego_44 napisał/a:


Bzdury! zakaz kremacji to akurat jeden z niewielu aspektów w którym nasze państwo dba o swoich obywateli, poddając ciało kremacji przekreślasz swoje szanse na życie wieczne warto o tym pamiętać chcąc oszczędzić parę groszy na pogrzebie kogoś bliskiego.


Not siur if troll or dżust stiupit.

kokos654321

2013-09-30, 16:44
Dobra, dobra a gdzie jest moje 100 milionów ???