18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walentynkowa ofiara kołczingu z tatuażem

i.m.p. • 2017-02-15, 02:05
Pewna pani w nadziei na lepsze życie, pod wpływem kołczingu, wytatuowała go sobie na kończynie i sprezentowała na walentynki swojemu kołczowi, który z radością powielił jej dzieło na pejsbooku w celu autoreklamy.



info: zdjęcie profilowe oraz personalia kałcza uryto z powodów regulaminowych.

nwonigers

2017-02-15, 02:32
noi brawo. mam nadzieje ze jak sie zreflektuje to jej noge upie**ola a nie tatuaz usuna. k***a mac nie wiem co zrobic ze swoim zyciem :DDDDD ale cołcz mi powie zebym po prostu dupe ruszyl. k***a jakim trzeba byc debilem glupim zeby wierzyc w te colczingi. Kiedy w koncu pie**olnie w nas asteroida albo sie rozjebiemy sami, zeby w koncu zatoczyc kolo i zresetowac ludzkosc, bo zepsucie i sp***olenie juz siega zenitu...

-Vanilla-

2017-02-15, 02:50
Jestem za zdelegalizowaniem kołczingu!

TytanowyRosomak

2017-02-15, 05:05
^up w czym ci przeszkadza zarabianie na debilach?

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-15, 07:00
nwonigers napisał/a:

k***a mac nie wiem co zrobic ze swoim zyciem :DDDDD ale cołcz mi powie zebym po prostu dupe ruszyl. k***a jakim trzeba byc debilem glupim zeby wierzyc w te colczingi.


Odpowiedź jest dość prosta. Ludzie nie mają motywacji do zmian, bo życie jest tak kurewsko wygodne, że żal zmieniać cokolwiek. Nie wiem czy kojarzysz reklamę ing z pszczołami w mieście, albo łódką. Próbujesz zrobić coś innego niż wszyscy to cała rzesza "wygodnych" będzie Ci wpierać, że jesteś jebnięty. Nie dziwota zatem, że jest popyt na trenerów, którym płacisz by mówili Ci, że jest sens w tym co robisz.

_B...........r_

2017-02-15, 07:23
to pewnie jakaś gruba feministka

Wiewór

2017-02-15, 08:56
Słuchanie "kołczów" to takie samo zdebilnienie jak słuchanie kapłanów. Słuchający to są tacy sami idioci z takimi samymi problemami - niepewność, brak akceptacji siebie, wyalienowanie, brak celu w życiu, brak jakichkolwiek perspektyw na życie, niezaradność życiowa, słaby charakter, inteligencja poniżej przeciętnej.
Tacy ludzie dają się łatwo oszukać słuchając swoich "proroków". O ile po słuchaniu kołczów najgorsze co mogą zrobić to np. powyższy tatuaż o tyle idioci religijni pod wpływem swoich kapłanów i obrzydliwych religii dopuszczają się najbardziej odrażających zbrodni.

omgłomatkobosko

2017-02-15, 13:19
Prawdziwy coach nie powie ci co masz zrobić ze swoim życiem. On to z ciebie wyciągnie podczas rozmowy i doprowadzi do tego, że sam to powiesz i znajdziesz sposoby na wykonanie swojego planu.
Ci pseudo kołczowie z jewtuba zbijają tylko kasę od debili, którzy chcą to oglądać.

ropol

2017-02-15, 13:59
@up taki kołcz to się nazywa chyba psycholog ;) a nie jakiś ulizany pedał ze zdjęcia

vagatiosoul

2017-02-15, 23:49
i.m.p. napisał/a:

Pewna pani w nadziei na lepsze życie, pod wpływem kołczingu, wytatuowała go sobie na kończynie i sprezentowała na walentynki swojemu kołczowi, który z radością powielił jej dzieło na pejsbooku w celu autoreklamy.



Podrabiańcu Ty jeden! Śmiałeś Signore Fantastico naśladować? I to w taki nieudolny sposób. Gańba Ci.

Qaikwow

2017-02-16, 00:11
chyba mózg do amputacji

UberPatriot

2017-02-16, 00:29
k***a na czym stoi świat, że jakiś j***ny idiota gada innym idiotom żeby zaczęli robić coś innego niż siedzieć przed kompem, telewizorem czy inny ch*j a oni płacą mu za to ciężkie pieniądze. No i tatuują go sobie na swoim ciele. Przecież tak pusto we łbie mieć to naprawdę trzeba się było całe życie starać być debilem. "kołcze", którzy pradopodobnie nie osiągnęli nic w swoim marnym życiu złapali niszę i klepią teraz kaskę na takich zjebach. Z drugiej strony, może kołcze to nie tacy głupi ludzie w sumie i w necie pie**olą jak to nie pomagają innym a w domach czy z kumplami przy piwku srają ze śmiechu i prześcigają się kto ilu dzisiaj naciągnął na swoje pie**olenie i zarobił więcej kaski.

PC_Majster_GNU

2017-02-16, 01:05
Wypalanie laserem nie jest tanie, ani bezbolesne, oraz pozostawia blizny :diabel:

su...........rf

2017-02-16, 12:22
Wykłady korporacyjne. To jest jeszcze gorsze, niż imam głoszący śmierć dla niewiernych w meczecie ;)