18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

walentynki

suirad • 2018-02-14, 18:20
Dzisiejszy komunikat Komendy Stołecznej Policji

Cezary I. zgłosił się w nocy do komendy, przy Wilczej twierdząc, że jest poszukiwany i nie wyjdzie z budynku dopóki nie zostanie zatrzymany. 34-latek powiedział, że ma dosyć kłótni ze swoją partnerką oraz ukrywania się przed policjantami. Oficer dyżurny sprawdził go w policyjnych systemach i okazało się, że został skazany wyrokiem Sądu Rejonowego na Woli na karę 1 roku i 5 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież samochodu. Mężczyzna odbywa teraz wyrok w zakładzie karnym.

O godzinie 2:30 nad ranem przed okienkiem oficera dyżurnego śródmiejskiej Policji stanął 34-latek, który powiedział, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Prosił policjantów, żeby go zatrzymali, ponieważ on ma już dosyć kłótni ze swoją kobietą oraz ukrywania się przed funkcjonariuszami. Twierdził, że jest tym zmęczony i chce odpocząć.

Mundurowi wylegitymowali niecodziennego interesanta i sprawdzili w policyjnej bazie danych, że w 2016 roku zapadł w jego sprawie wyrok Sądu Rejonowego na warszawskiej Woli skazujący go na karę 1 roku i 5 miesięcy bezwzględnej kary pozbawienia wolności. Cezary I. miał nakaz zgłoszenia się w zakładzie karnym w grudniu ubiegłego roku. Postanowił jednak się urywać, aż do dnia kiedy sam oddał się w ręce sprawiedliwości.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia został przewieziony do więzienia, gdzie spędzi prawie półtora roku.


źródło:
http://www.policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/45165,Poszukiwany-sam-zglosil-sie-na-Policje-bo-nie-ukladalo-mu-sie-w-zwiazku.html

Lobo24

2018-02-14, 18:48
Ahh walentynki. U mnie na osiedlu to samo. awantura, płacz i krzyk.

GlassEdi

2018-02-14, 19:31
Teraz będzie miał codziennie walentynki z kumplem z celi.

Loaloa

2018-02-14, 19:47
Tak się kończy zadawanie się z kobietami. Prawdziwy mężczyzna uprawia miłość z mężczyzną.

kapadocja

2018-02-14, 21:31
Niech się cieszy, że w ramach kary za niestawienie się w więzieniu nie ustanowili mu aresztu domowego.

Ja...........ro

2018-02-15, 00:38
co sie dziwić? ani legalnie roboty normalnej nie znajdzie, nigdzie sie zarejestrować, o płatnościach kartą może zapomnieć, korzystanie z social media odpada... Siedzi taki 24 i chla, robi na czarno, handluje ziolem i w sumie pozytku nie ma. Nawt, jakby sie chciał wyprostować to nad głową baba która "bardzo kocha" i nie wypuści misia a codziennie piekło - bo nierób, bo ciągle kolesie i towarzystwo (jedyna szansa na jakikolwiek hajs), bo k***a wszystko. Piekło a nie ukrywanie się.
Dobra, ukradł. Jest złodziejem, połamać łapy. Z drugiej strony myślę, że z tą "kochającą" dziewczyną nad głową odpokutował swoje, niech odpocznie chłop, może cośz niego będzie jak wyjdzie. Nawet kanapka z maka i frytki, ale będzie. Ja mu dopinguję :ok:

flaszka

2018-02-15, 07:49
Matko boska jak ten artykuł jest napisany. Każdy fakt powtórzony 2 razy. Można to było napisać w 2-3 zdaniach a tutaj mamy 4 akapity tego samego ...

spinaczel

2018-02-15, 08:41
@up: no i dzięki sadistikowi nie zostaniesz pie**olonym analfabetą

kapadocja

2018-02-15, 12:52
Loaloa napisał/a:

Tak się kończy zadawanie się z kobietami. Prawdziwy mężczyzna uprawia miłość z mężczyzną.


Bardzo chcę wierzyć, że chodzi Ci o masturbację

jendró

2018-02-15, 19:42
Szacunek do typa. Odsiedzi swoje i będzie wolny. Może pójdzie do roboty i się zresocjalizuje....

Raz zadzwonił typ na 997, że jest w parku jest typ, który jest poszukiwany listem gończym. Kumple pojechali po niego.... okazało się, że samopodj***nie typek zrobił. Potem przed osadzeniem pytam go czy jest rzeźwy.... mówi, że walnął 2 piwa dla odwagi. Spytałem czy się leczy psychiatrycznie to powiedział, że ma 6 miesięcy odsiadki, ale zaciążył i chce wyjść przed porodem, pójść do roboty i założyć rodzinę.... Takich ludzi szanuję za samą próbę nawrócenia.....