18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walentynki po kacapsku

Flodzia • 2023-02-14, 08:42
Prawdziwy romantyk z niego :oops:


siwysiwers

2023-02-14, 13:38
Zajebista restauracja, można zarezerwować stolik na dziś?

dontdonut

2023-02-14, 13:40
dzisiaj walentynki a ja sam :-| chciałbym aby jakiś chłopiec mnie tak traktował :mrgreen:

BigBillyFock

2023-02-14, 14:17
j***ne ruskie ścierwo... Koleś też jakiś poj***ny

biegu86

2023-02-14, 14:22
Widać, że naczyń nie pozmywała i się zdenerwował.

postpost

2023-02-14, 14:37
Widać że się kochają. Pocałowali się.

Szary_Jeleń

2023-02-14, 14:37

outline

2023-02-14, 14:44
manos napisał/a:

Zaciągnij się do milicji albo jakiejś bojówki kibicowskiej, będziesz sobie napie**alać kobiety do woli.



Podrzuć szmaciarzu jakiś przykład gdzie tak robią, daj chociaż ze dwa filmiki u nas to chętnie tam wstąpię. A jeśli nie masz to zamknij ryj zlewaczała flegmo, co to w wielce opresyjnym reżimowym państwie żyjesz

bigoslaw_lyzka_von_wood

2023-02-14, 15:19
dontdonut napisał/a:

dzisiaj walentynki a ja sam chciałbym aby jakiś chłopiec mnie tak traktował



Zaczep "Leatherface" widać, że mocno prawilny typ, który nienawidzi kobiet (incel po angielsku a po naszemu "piwniczniak") na pewno będzie Cię mocno tulil tak jak jego dupkę tuli ksiądz kanonik z miejscowości B.
Jazda po błotku murowana cały rok :)

danielxc717

2023-02-14, 15:31
outline napisał/a:

Podrzuć szmaciarzu jakiś przykład gdzie tak robią, daj chociaż ze dwa filmiki u nas to chętnie tam wstąpię. A jeśli nie masz to zamknij ryj zlewaczała flegmo, co to w wielce opresyjnym reżimowym państwie żyjesz



W co którymś komisariacie tak robią i widzę że mało wiesz... A bojówka? W, Warszawie legii były koksiki co lubiły napie**alac kobiety. Wielcy faceci z małymi peniskami co wyzywali się po przegranej ustawce jak dostali wypie**ol od Śląska albo od Lechii. Stare, czasy ale kobiety od niech obrywaly. Pewnie nic się nie zmieniło

Leatherface

2023-02-14, 15:33
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

Zaczep "Leatherface" widać, że mocno prawilny typ, który nienawidzi kobiet (incel po angielsku a po naszemu "piwniczniak") na pewno będzie Cię mocno tulil tak jak jego dupkę tuli ksiądz kanonik z miejscowości B.
Jazda po błotku murowana cały rok



No już już. Przestała sraczka lecieć? To podetrzyj gębę i przestań mierzyć innych swoją miarą.

Nic nie porazdzę że część tutejszych imbecyli nie zna definicji prawdziwej wartościowej kobiety i nie potrafi jej odróżnić od byle dziury. Widocznie nigdy takiej nie poznaliście. O lie w ogóle z jakąś mieliście styczność, nie licząc tych do których walicie konia przed monitorem :lol:

Alertwawo

2023-02-14, 15:52
Mój pradziad powtarzał że jak baby raz w miesiącu się nie pie**olnie w łeb to chora chodzi. Dziadek trzymał się tej tradycji tatuś i ja nasze baby chodzą jak w zegarku.

CrystalFairy

2023-02-14, 16:32
Ja myślałem, że chory autor funduje nam powtórkę w slowmotion a to była druga runda :shock:

trytodie

2023-02-14, 17:09
No dobra uderzył, śle to tylko świadczy o miłości. To łobuz , tak ją okazuje