18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Waleczny piesek

phrontch • 2019-03-26, 06:46
Dał radę trzem większym przeciwnikom




nowynick

2019-03-26, 07:54
Ile sekund to to pożyło jak na wybieg wpadła mama?

Lobo24

2019-03-26, 08:46
Mogę się mylić ale to chyba jest młodziutki ałabaj zwany też wilkodławem (volkodav). Musi mieć najwyżej kilka tygodni bo dorosłe osobniki są olbrzymie.
Są to ostre psy używane do stróżowania a zmierzchłych czasach do palowań na wilki czy niedźwiedzie.


poligon6

2019-03-26, 08:52
Lobo24 napisał/a:

Są to ostre psy używane do stróżowania a zmierzchłych czasach do palowań na wilki czy niedźwiedzie.



Spore bydle, nie wiem czy znalazłby sie tak duzy worek do spłaiwienia w jeziorze.

Gymnorhinus

2019-03-26, 09:21
@poligon6

A piłę w domu od czego masz?

poligon6

2019-03-26, 09:40
Gymnorhinus napisał/a:

A piłę w domu od czego masz?



Lubie patrzec jak pies pływaja w worku. Pamietam ze zawsze na wiosne zaczynał sie sezon, tylko gdy lody pusciły ludzie pakowali wyleniałe sobaki do worów i jechali nad jezioro lub rzekę.

bigkaban1

2019-03-26, 10:04
poligon6 napisał/a:

Lubie patrzec jak pies pływaja w worku. Pamietam ze zawsze na wiosne zaczynał sie sezon, tylko gdy lody pusciły ludzie pakowali wyleniałe sobaki do worów i jechali nad jezioro lub rzekę.



kiedy masz czas linienia sobako?

poligon6

2019-03-26, 10:34
bigkaban1 napisał/a:

kiedy masz czas linienia sobako?



Przepraszam, tak tylko sie mówi, ale czesto pies po zimie chorował, wiadomo zazwyczaj wtedy dostawał ziemniaki z paszą i resztki z obiadu, taka dieta plus nieogrzewana buda czesto równala sie choroba. A że na wiosne szczeniły sie suki to starego psa do wora brało sie nowego i tyle.

Czasami jak sie zimą zerwały z łańcucha i poszły do suki i nie było ich np dwa miesiace to wracały zdziczałe,czesto wtedy zagryzały kury albo były pokaleczone. Taka sobaka tez nie była potrzebna.

Dlastego wiosna była okresem topienia psów.

htp

2019-03-26, 11:07
poligon6 napisał/a:

Lubie patrzec jak pies pływaja w worku. Pamietam ze zawsze na wiosne zaczynał sie sezon, tylko gdy lody pusciły ludzie pakowali wyleniałe sobaki do worów i jechali nad jezioro lub rzekę.



Zdecyduj się, pisz po polsku, albo po rosyjsku.


pppmix

2019-03-26, 17:03
Mały ale wariat.

Ja...........ro

2019-03-26, 17:32
Czas na dowcip jak na safari wylecial z auta pudelek i kazal malpke przyprowadzic kolejnego lamparta.