18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Waleczne Azjatki

phrontch • 2020-12-17, 09:59
Silne w grupie


T3RMINATOR

2020-12-17, 10:46
Chociaż jej włosy poprawiła na koniec.

borelli

2020-12-17, 10:47
Będąc takimi wrednymi sukami często będą obskakiwać wpie**ol od swoich mężów/alfonsów. Ah to życie w dziczy, czasem potrafi być sprawiedliwe.

TRQPL

2020-12-17, 11:04
Farbowany blond bez odrostów, mózg już się poddał.

Qunda

2020-12-17, 11:32
Chińska jakość?! Zajebista Jakość. Jak ja bym chciał dostać wpie**ol od takich lasek. A potem z płaczem wylizałbym im stopy. Chyba zaraz mam lot do Azji.

McQurwa

2020-12-17, 12:28
Przecie to oczepiny

Payan

2020-12-17, 12:36
Qunda napisał/a:

Chińska jakość?! Zajebista Jakość. Jak ja bym chciał dostać wpie**ol od takich lasek. A potem z płaczem wylizałbym im stopy. Chyba zaraz mam lot do Azji.



Włącz kamerę, będziesz na hardzie.

T3RMINATOR

2020-12-17, 12:37
Qunda napisał/a:

Chińska jakość?! Zajebista Jakość. Jak ja bym chciał dostać wpie**ol od takich lasek. A potem z płaczem wylizałbym im stopy. Chyba zaraz mam lot do Azji.



Tobie to by się od razu marzyła taka przepiękna Tajlandka z bonusem między nogami który byś zassał po same bile. :D

Asuritta

2020-12-17, 13:13
Szkoda mi tej azjatki ... chętnie bym zemścił się za takie ofiary :) sam byłem w szkołach traktowany nie miło bo stawałem po stronie gnojonych ale skończyło się to gdy jednemu pojebowi złamałem kolano w drugą stronę potem musiałem tylko szybko przyj***ć sobie w oko (śliwa była) a kluczem rozciąłem sobie czoło koło nad łukiem brwiowym xD nikt mu nie uwierzył , a teraz kuśtyka :) nie trza było fikać bo każda ofiara jak się wk***i i narasta to wymyśla cudowne plany zemsty... od lat szukam k***y z osiedla aby kose w plecy w płuco mu sprzedać ale ch*jek chyba wyjechał może na święta go znajdę :)


Tak jestem psychopatą z czystą kartoteką ;> najważniejsze są pozory ;P

xXx5226

2020-12-17, 14:04
Asuritta napisał/a:

Szkoda mi tej azjatki ... chętnie bym zemścił się za takie ofiary sam byłem w szkołach traktowany nie miło bo stawałem po stronie gnojonych ale skończyło się to gdy jednemu pojebowi złamałem kolano w drugą stronę potem musiałem tylko szybko przyj***ć sobie w oko (śliwa była) a kluczem rozciąłem sobie czoło koło nad łukiem brwiowym xD nikt mu nie uwierzył , a teraz kuśtyka nie trza było fikać bo każda ofiara jak się wk***i i narasta to wymyśla cudowne plany zemsty... od lat szukam k***y z osiedla aby kose w plecy w płuco mu sprzedać ale ch*jek chyba wyjechał może na święta go znajdę
Tak jestem psychopatą z czystą kartoteką ;> najważniejsze są pozory ;P



Mama wie że konta zakładasz na takich stronach ?

niklot

2020-12-17, 19:58
xXx5226 napisał/a:

Mama wie że konta zakładasz na takich stronach ?



Sama mu założyła, żeby nie r*chał już kota.

pusek89

2020-12-17, 22:11
Silne w grupie, r*chane w solówie.

kolosasz

2020-12-17, 22:15
Biją ją a ona nic. Stoi jak słup soli. Zero krzyku, żadnych próśb "proszę, nie bij". To nie kobieta
dla Janusza Żonobija

Pan_Cernik

2020-12-18, 07:59
Asuritta napisał/a:

Szkoda mi tej azjatki ... chętnie bym zemścił się za takie ofiary sam byłem w szkołach traktowany nie miło bo stawałem po stronie gnojonych ale skończyło się to gdy jednemu pojebowi złamałem kolano w drugą stronę potem musiałem tylko szybko przyj***ć sobie w oko (śliwa była) a kluczem rozciąłem sobie czoło koło nad łukiem brwiowym xD nikt mu nie uwierzył , a teraz kuśtyka nie trza było fikać bo każda ofiara jak się wk***i i narasta to wymyśla cudowne plany zemsty... od lat szukam k***y z osiedla aby kose w plecy w płuco mu sprzedać ale ch*jek chyba wyjechał może na święta go znajdę
Tak jestem psychopatą z czystą kartoteką ;> najważniejsze są pozory ;P



A zajmujesz się też odzyskiwaniem kasy z komunii? Bo wiesz. Starą sprawę mam....

Danoniero

2020-12-18, 08:05
Do Azji to nie trzeba zaglądać. Za rogiem grupka polskich dresikow zrobi to samo.