18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Waleczna nastolatka

Barnellini • 2020-09-03, 23:52
Głupia ale waleczna. No i rabuś p*zda :D



15-latka w Indiach zdjęła z motocykla gościa, który ukradł jej telefon. Piękne.

janlew

2020-09-04, 01:05
Raz że nawet łajzy nie potrafią porządnego linczu zrobić, a dwa to chyba przegapili powracającego na scenę drugiego ze sprawców w 1:12

KaprysLosu

2020-09-04, 02:47
tak zakrawa się na wstęp do tych wszystkich desko wyznawców, bo tam zawsze, że jak już ziomek trzęsie gaciami, a tu jak łapią :)

Hans-Kloss

2020-09-04, 08:17
KaprysLosu napisał/a:

tak zakrawa się na wstęp do tych wszystkich desko wyznawców, bo tam zawsze, że jak już ziomek trzęsie gaciami, a tu jak łapią



....czytam to od przodu kilka razy nawet od tyłu cztery razy próbowałem i za ch*ja nie potrafię rozszyfrować tego Twojego bełkotu ...napisz po ludzku o co Ci k***a chodzi ?

KebabRemover

2020-09-04, 11:54
bo hindusy to p*zdy, brudne brązowe chude patyczaki z długimi płaskimi głowami z pedalskimi czuprynami w kolorze kruczo czarnym

Hans-Kloss napisał/a:

....czytam to od przodu kilka razy nawet od tyłu cztery razy próbowałem i za ch*ja nie potrafię rozszyfrować tego Twojego bełkotu ...napisz po ludzku o co Ci k***a chodzi ?



chyba o to że to jest filmik przed tym jak nastepny będzie jak typek trzesie gaciami i go deską oklepują. chyba dobrze przetłumaczyłem

sard

2020-09-04, 18:12
Przecież jakby wróciła na chatę bez telefonu, to stary by ją zaj***ł, albo znów oddał wujowi na dymanko. Więc powalczyła.