18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

walczył do końca

nowynick • 2022-06-10, 14:20
walka o pas WBF w Afryce. Simizo Buthelezi mimo pewnych urazów wewnętrznych chciał walczyć dalej... z sędzią a potem z narożnikiem. Późniejszą walkę w szpitalu również przegrał.


Maniecky

2022-06-10, 18:30
Beka_XD napisał/a:

Sport uprawiany przez półmózgów i oglądany przez plebs i półmózgów. Nie ważne, czy pokazuje to TVp*zda, PolSZMAT, czy inne ścierwo przez system PPV transmitujące pato "gale" SHAME MMA...



Pij harnasia, tasuj do harda i nie pie**ol. Mama krupnik zaraz poda.

URAGE

2022-06-10, 19:24
Beka_XD napisał/a:

Sport uprawiany przez półmózgów i oglądany przez plebs i półmózgów. Nie ważne, czy pokazuje to TVp*zda, PolSZMAT, czy inne ścierwo przez system PPV transmitujące pato "gale" SHAME MMA...



Pójdź na jeden trening, pierwszy jest zazwyczaj darmowy. Zasrasz gacie i będziesz miał więcej gówna do smarowania swoich postów w internecie ;)

Pomyliłeś boks z futbolem. Każdy to kozaczy jakby to komuś nie wyj***ł gonga, ale jak ktoś już trenuje pięściarstwo, to debil i półmózg tak? XD Dobre te podwójne standardy, nie masz czasem rodziny w polityce?

Kopernik2080

2022-06-10, 19:43
Payan napisał/a:

Kilka dni temu miałem to wstawić, ale po obejrzeniu pomyślałem ch*jnia, nie warto wstawiać. A tu proszę.



Sukces ma wielu ojców, a porażka jest sierotą

AbsolutnyBrakKarku

2022-06-10, 21:09
Wbrew pozorom boks jest 10 razy albo w ch*j więcej niebiezpieczny jak turlanie się po pedalsku w MMA i wachanie sobe jaj w jakieś w pozycji leżącej. Zawodowy pięściarz zbiera na łeb dużo więcej. I zarabia boks to elitarny w miarę szlachetny sport nie te k***y co leżą na sobie przez 3 rundy.