18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wal w osobówkę...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-02-21, 14:41
Idiota z ciężarówki uznał, że sprawdzi refleks kierowców z osobówek...
Duży może więcej...


contracts

2020-02-21, 14:47
Ja bym zawrócił i gnoja gonił. Lewarek potrafi sporo nauczyć pokory.

mateusz83

2020-02-21, 14:52
Trudna sytuacja ale zrobił bym to samo gdybym zdążył. Zobacz jak tam było szeroko.. Gacie pełne i na tym się skończyło.

kuug

2020-02-21, 15:13
Jedyne jego wyjście żeby przeżyć
To instynkt zachowawczy
Przy tej prędkości jak by uderzyl w tył ciężarówki to było by z nim ciężko
Oczywiście źle zrobił bo by pozabijał innych ale to był odruch :-P

darex99

2020-02-21, 15:22
contracts napisał/a:

Ja bym zawrócił i gnoja gonił. Lewarek potrafi sporo nauczyć pokory.



Gówno byś zrobił...

bl...........se

2020-02-21, 15:23
Widać, że inne auta stoją albo się toczą, więc koleś pewnie się zagapił i wiedział, że nie wyhamuje. Nie chcąc walnąć w naczepę, zjechał w bok.

Barnellini

2020-02-21, 16:58
darex99 napisał/a:

Gówno byś zrobił...



A skąd ty k***a możesz wiedzieć co on by zrobił. Każdy sądzi po sobie?

Tekst "gówno byś zrobił" obśmiewający internetowych napinaczy jest już trochę wyświechtany więc musisz wymyślić coś swojego.

lukas19pt

2020-02-21, 18:46
No i? Normalny odruch...

Swinkwizytor

2020-02-21, 19:08
Każdy tutaj wie że tiry i dostawczaki jeżdżą za szybko i za blisko innych. Na palcach jednej ręki policzysz rozsądnych kierowców. My w osobówkach też nie jesteśmy świeci.

mazga50

2020-02-21, 19:47
darex99 napisał/a:

Gówno byś zrobił...



A ty myślisz, że w takich ciężarówkach to wytatuowane brytany z owłosioną klatą i mięśniami jak u Pudziana jeżdżą? To są chłopaczki często z zapadniętymi klatami czy z brzuszkiem. Dogonić, zatrzymać, dzwonić na psiarnię, bo inaczej nigdy się nie poprawi bezpieczeństwo na naszych drogach.

St...........on

2020-02-21, 20:24
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Idiota z ciężarówki uznał, że sprawdzi refleks kierowców z osobówek...
Duży może więcej...



Tyś z ch*ja spadł? czy do reszty och*jałeś? Ślepy k***a jesteś, że koleś ciężarówką sp***alał przed rychłym zderzeniem z naczepą poprzedzającego tira? Tak przydzie gimba o pie**oli głupoty, oczy ci ch*jem zarosły.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-02-21, 20:39
alexandrus napisał/a:

Tyś z ch*ja spadł? czy do reszty och*jałeś? Ślepy k***a jesteś, że koleś ciężarówką sp***alał przed rychłym zderzeniem z naczepą poprzedzającego tira? Tak przydzie gimba o pie**oli głupoty, oczy ci ch*jem zarosły.



Aha... czyli kierowca ciężarówki, który z WŁASNEJ winy nie mógł wyhamować, ma być Panem Życia i Śmierci... h*j... trzeba ratować swoje życie, a to, że może zginąć kilka niewinnych i PRAWIDŁOWO jadących ludzi to h*j... Bo jakby nie trafiło na dwóch sprawnych i dobrych kierowców, to mielibyśmy ofiary. Niewinne.
pie**olnij się w łeb k***a.

bodzio667

2020-02-21, 21:19
Brawa dla kierowników osobówek.

Oldgun

2020-02-21, 22:26
contracts napisał/a:

Ja bym zawrócił i gnoja gonił. Lewarek potrafi sporo nauczyć pokory.



Nawet nie wiesz czego użyć chłopie, jak już napie**alać to kluczem do kół a nie lewarkiem. Lewarkiem to możesz sobie lewarować :)