18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wakacje w Europie zachodniej

Barnellini • 2020-07-28, 23:51
W więcej ludzi wakacje będą weselsze. Super sprawa taka niespodzianka :D


Pakson

2020-07-28, 23:56
A wystarczyłoby tylko szczelnie zamknąć ten bagażnik z gównem w środku i iść na dwu godzinny spacer :)

AN...........or

2020-07-29, 00:28
Ubogacili kulturowo bagażnik samochodowy

kolosasz

2020-07-29, 01:19
ci ludzie emigrują do Europy Zachodnie nie dlatego, że ona jest zachodnia, ale dlatego, że Europa Zachodnia jest bogatsza od Wschodniej.
Problemy z imigrantami to problemy krajów bogatych. To nie rząd, PiS, Kaczyński, Błaszczak czy inne Sasiny chronią nas przed imigracją.
Średnia pensja w Polsce jest mniej więcej równa minimalnej pensji w Europie Zachodniej - to powstrzymuje napływ imigrantów do Polski.
Tak, k***a. W przypadku imigracji ludzi z Afryki to nie matka boska czestochoska roztoczyła nad Polską parasol ochronny lecz bida z nyndzą.

bercisko

2020-07-29, 03:30
To co biali opresanci. Na kolana, Panów Murzynów po butach wycałować, oddać im cały szmal i karty kredytowe. No i stara niech nie stoi bezczynnie tylko dupsko podmywa bo Bambo wygłodniałe a kóz nie widać.

PękniętySłoik

2020-07-29, 04:13
kolosasz napisał/a:

ci ludzie emigrują do Europy Zachodnie nie dlatego, że ona jest zachodnia, ale dlatego, że Europa Zachodnia jest bogatsza od Wschodniej.
Problemy z imigrantami to problemy krajów bogatych. To nie rząd, PiS, Kaczyński, Błaszczak czy inne Sasiny chronią nas przed imigracją.
Średnia pensja w Polsce jest mniej więcej równa minimalnej pensji w Europie Zachodniej - to powstrzymuje napływ imigrantów do Polski.
Tak, k***a. W przypadku imigracji ludzi z Afryki to nie matka boska czestochoska roztoczyła nad Polską parasol ochronny lecz bida z nyndzą.



No żeś k***a ameryke odkrył. Nikt o tym nie wiedział póki twoja latarnia mądrości nas nie oświeciła. Dziękujemy ci.

CzerstWybut

2020-07-29, 07:48
kolosasz napisał/a:

ci ludzie emigrują do Europy Zachodnie nie dlatego, że ona jest zachodnia, ale dlatego, że Europa Zachodnia jest bogatsza od Wschodniej.
Problemy z imigrantami to problemy krajów bogatych. To nie rząd, PiS, Kaczyński, Błaszczak czy inne Sasiny chronią nas przed imigracją.
Średnia pensja w Polsce jest mniej więcej równa minimalnej pensji w Europie Zachodniej - to powstrzymuje napływ imigrantów do Polski.
Tak, k***a. W przypadku imigracji ludzi z Afryki to nie matka boska czestochoska roztoczyła nad Polską parasol ochronny lecz bida z nyndzą.



Chciałem przypomnieć że dzięki poprzednienu rządowi byśmy mieli to barachło w kraju, ch*ja do tego mają słabsze zarobki. Jak by nam ich wj***li na sile to by płyneła kasa z unii na gniazda lęgowe tego bydła i mial bys ubogacenie kulturowe. Jak uważasz inaczej to zapytaj słowaków dlaczego cyganie siedzą na słowacji. Myślisz że tam jest tak k***a bogato że koczuje tam od ch*ja tych pasożytów? Z unii i skandynawii wysypują na nich kase żeby ich utrymywali na slowacji a nie rozlali sie po europie jak to zaczynalo mieć miejace w latach 90'.

Pan_Cernik

2020-07-29, 07:51
kolosasz napisał/a:

Średnia pensja w Polsce jest mniej więcej równa minimalnej pensji w Europie Zachodniej - to powstrzymuje napływ imigrantów do Polski.



Oni mają głęboko w dupie średnią pensję bo nie emigrują za pracą. Ich interesuje tylko wysokość socjalu w i poziom zlewaczenia w danym kraju żeby mogli robić co im się podoba i żeby im jeszcze za to płacili.

Touch_Of_Madness

2020-07-29, 07:59
Daster napisał/a:

Chciałem przypomnieć że dzięki poprzednienu rządowi byśmy mieli to barachło w kraju, ch*ja do tego mają słabsze zarobki. Jak by nam ich wj***li na sile to by płyneła kasa z unii na gniazda lęgowe tego bydła i mial bys ubogacenie kulturowe. Jak uważasz inaczej to zapytaj słowaków dlaczego cyganie siedzą na słowacji. Myślisz że tam jest tak k***a bogato że koczuje tam od ch*ja tych pasożytów? Z unii i skandynawii wysypują na nich kase żeby ich utrymywali na slowacji a nie rozlali sie po europie jak to zaczynalo mieć miejace w latach 90'.



Jakby w Polsce imigrant dostawał z UE 1000euro zasiłku to lokalni wieśniacy żyjący z renty babci wynieśliby go na widłach. Na szczęście poza biedą naszą mocną bronią jest mentalność.

CzerstWybut

2020-07-29, 08:12
Touch_Of_Madness napisał/a:

Jakby w Polsce imigrant dostawał z UE 1000euro zasiłku to lokalni wieśniacy żyjący z renty babci wynieśliby go na widłach. Na szczęście poza biedą naszą mocną bronią jest mentalność.



pie**olenie. Cyganie dostają za darmo mieszkania, nie płacą czynszów, dostają kase na "rodziny", każdy na slowacji sie wk***ia mówi o tym a impreza trwa juz tak z 20 lat i nikogo na widlach nie wyniesli. Tak samo jak słysze że ktoś pie**oli że u nas w Polsce by tak ludzie nie pozwolili imigrantom a bo kibole a bo polacy se nie dadza... buhah. Na początku moze by kilka jakis incydentów bylo a po niedlugim czasie by sie polacy przyzwyczaili do syfu na ulicach. Każdy by pie**olil pod nosem ale by sie nic nie działo. Patusy dostają mopsy i pincet i jakoś nikt sie nie bije bo ten nie robi i dostaje, a drugi robi, to mu dopie**alają wieksze podatki żeby mopsy wspomagać.

kawior2007

2020-07-29, 08:28
k***a, przecież to jest kataklizm. Powinni ich ganiać z siatkami, a udają, że nie ma problemu

bigoslaw_lyzka_von_wood

2020-07-29, 08:51
Gdzie to było? Jadę może i do mojego bagażnika wejdą?!
Tak przyjechać z nimi do domu - bez porywania, szukania i całej tej reszty zajmującej czas i oczywiście całego tego : "ktokolwiek widział i innych TV".
A potem jak zawsze: piwniczka, wiertarka, szlifierka, palnik, kolacja z Bachem i wykwintnym świeżym mięskiem.
Jadę!

Wiewór

2020-07-29, 09:06
Daster napisał/a:

Chciałem przypomnieć że dzięki poprzednienu rządowi byśmy mieli to barachło w kraju, ch*ja do tego mają słabsze zarobki. Jak by nam ich wj***li na sile to by płyneła kasa z unii na gniazda lęgowe tego bydła i mial bys ubogacenie kulturowe. Jak uważasz inaczej to zapytaj słowaków dlaczego cyganie siedzą na słowacji. Myślisz że tam jest tak k***a bogato że koczuje tam od ch*ja tych pasożytów? Z unii i skandynawii wysypują na nich kase żeby ich utrymywali na slowacji a nie rozlali sie po europie jak to zaczynalo mieć miejace w latach 90'.



Uwaga pisoski retard alert.
Człowieku murzyni imigranci jak ich wieźli pociągiem do Europy i dowiedzieli się że jadą do Polski to skakali z okien w biegu bo woleli umrzeć niż trafić do tego bieda k***i dołka.
Nawey małpy nie chcą mieszkać w tym pseudo kraju.
Chodzi tylko o pieniądze.
PiS nie zrobił nic żeby żeby powstrzymać imigracje. Pozwolili do Polski wjechać 2, 5 mln ukrukow którzy zniszczyli rynek pracy dla najmniej wykfalifikowanych.