18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wajcha

~Sokole_Oko • 2018-10-16, 01:42
Na czymśtam z robotyki szwaby zaprezętowały nową wajchę :hitlerzaba:


No...........iX

2018-10-16, 16:48

zomos

2018-10-16, 16:54
Ruskie zrobią GasStop to Niemiaszki puszczą do nas Ruski gazz ze swoją marżą. Szach mat sk***isyny.

Kosa92

2018-10-16, 17:36
TB303 napisał/a:



Polki wszyscy r*chają, bo większość to k***y. A Niemek nie, bo większość to mutanty :amused:



Ale są ładne niemki, chodź mam wrażenie że to bardziej łupy wojenne.
Zas Polki uchodzą za generalnie łatwe, ale dopiero jak poczują $.
Ciężko się dziwić bo 20 letni szkop często jest lepiej ustawiony niż 30letni zadbany i ustawiony polak. Ba, nawet turasom, wydającym u Nas "swoje" zdobyczne euroski często gesto lepiej żyje się w polsce niż polakom!
Ale do kogo mieć żal, skoro każdy z nas po trochu dorabia szkopów, chodź po części także portugalię, chiny, francję rosję i usa. Jesteśmy gospodarczo skolonizowani, co przekłada się na ekonomiczno-kopulacyjną ch*jnię :)
Te Polki które mamy są zajebiście najarane, i pomimo tego jest bardzo dużo kobiet które naprawdę się szanują i przekałdają rozum nad naturalną chuć , to te w miarę wartościowe często gęsto prędzej bezdzietnie dozyją 30-35, niż znajdą kogokolwiek lepszego niż sebę.

Także zwalajcie wszystko na pseudo kurewskie polki, nie zwracając uwagi na swoje małe kuźki bez perspektyw i wartościowych zajęć. I to nie wasza wina. Ba przy obecnych układach jest to mur nie do przeskoczenia nawet gdybyśmy stanęli na głowie, i poza krwawym resetem ciężko w ogóle wyobrazić sobie wyjście na przestrzeni przynajmniej 10 lat z tej gównianej sytuacji.

A ci z nas którzy w miarę dobrze żyją zapieprzają albo pod Państwowymi instytucjami, albo dla okupantów. I poza kilkoma rodzimymi rodzynkami jesteśmy generalnie w ciemnej d***** :)

Presty

2018-10-16, 19:46
janlew
"A Polacy r*chają niemki. Nawet kozojeby r*chają niemki, nawet jak niemki nie chcą. Każdy r*cha niemki."

Chłopie współczuję, naprawdę.
Ja nie musiałem :) Polecam Czeszki, Francuzki albo Ukrainki, choc preferuje Polki :)