18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wagina dla Apple

idzior • 2012-02-02, 17:17
"Doskonale wiecie, że trafić z jakimś akcesorium na iPod.info.pl nie jest łatwo. Jest ich cała masa i ciężko się czym wyróżnić i przykuć moją uwagę. FleshliPad Holder zdecydowanie daje radę. Zresztą popatrzcie na obrazek :) – wiecie już o czym mówię. Ma być słowami bo nie widzicie obrazków OK – jest to obudowa dla iPada z wbudowaną sztuczną waginą – prawda, że innowacyjne? :) Niestety z boku obrazka mamy napis „Concept” i urządzenia nie ma (jeszcze?) w sprzedaży. Może to dobrze bo widzę kilka wad, może pomysłodawca przeczyta mój wpis i poprawi produkt przed wprowadzeniem do sprzedaży i tak:

- powinna być również wersja z wydatnymi ustami, ewentualnie jakieś wymienne nakładki – zestaw rodzinny np składający się z jednej waginy i jednego penisa oraz zestaw Full Opcja – penis w dwóch rozmiarach, usta i wagina
- nie widzę nigdzie informacji o wsparciu ze strony aplikacji z AppStore – to błąd takie wsparcie powinno istnieć, aplikacja dla chłopców i dziewczynek z możliwością zakupów In-App Purchases nowych bohaterów i dzieleniem się osiągnięciami w Game Center. Taki produkt doskonały byłby w treningu Masturbacji Sportowej - tak jest taki sport.
- ostatnia wada jest oczywista – jest to uchwyt dla iPada 1, zdecydowanie powinien być dla iPada 2. On nadaje się do tego lepiej, jest bowiem lżejszy, a to zawsze „mniejsza masa nieresorowana” :) no i jest zdecydowanie popularniejszy.

Mam nadzieje, że moje uwago przyczynią się do tego, że produkt na rynek wejdzie w zdecydowanie lepsze formie, nie chciałbym aby krytyka zabiła ten projekt."


Pierwszy post! Całość skopiowana z http://www.ipod.info.pl
Miejmy nadzieje że do produkcji wejdzie całość wraz z udostępnianiem wyników :D

sm...........ka

2012-02-02, 17:19
Za kwotę iPada i c*pkowej przystawki wynajmiecie sobie cały harem na tydzień...
I bądź tu przedsiębiorczy :mrgreen:

manioleq

2012-02-02, 17:31
wolę koleżance 2 piwa postawić i ładować do świtu :)

Fakerę

2012-02-02, 17:41
@up Chyba opał do kotłowni.

paww

2012-02-02, 17:41
A ma tryb lizania?

emde

2012-02-02, 18:18
Ja do swojego ipada kleje rurę z odkażacza włączam ssanie i efekt nieporównywalny z tym amerykańskim gównem hehehe

panbiurko

2012-02-02, 20:59
jak to dla fanów ipada to powinno być tam zdjęcie faceta i mieć odbyt w miejsce waginy

manioleq

2012-02-02, 21:59
Nie mam kotłowni.
opał mogę Ci ogarnąć.

spiepszaj_dzbanie

2012-02-03, 01:11
@idzior
Czekasz aż na Alledrogo pojawią się pierwsze modele używane?

idzior

2012-02-03, 01:14
@up
Nie używki raczej mnie nie interesują, ale jak kupię i się pobawie będę mógł Ci ją dać :)

MrWicked

2012-02-03, 22:57
Matka musi być z Ciebie dumna że aktywnie bierzesz udział w tak ważnych sprawach.

Plecionkarz

2012-02-03, 23:08
A nie lepiej po ludzku kogoś wyr*chać albo chociażby zwalić konia jak człowiek?

Takeda

2012-02-04, 00:15
Plecionkarz napisał/a:

A nie lepiej po ludzku kogoś wyr*chać albo chociażby zwalić konia jak człowiek?



No wiesz, własna ręka nie jest zbyt podniecająca.

BMWswap

2012-02-04, 01:26
manioleq napisał/a:

wolę koleżance 2 piwa postawić i ładować do świtu :)



sie koleżanka ceni. dobra patologia :)

AL...........ON

2012-02-04, 08:40
Szczyt żałosności.. kupno cyberc*pki do tabletu.. get a live.