18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W USA żydzi osiągnęli swój cel

~Velture • 2023-09-08, 22:21
Udało się. Biali przepraszają za bycie białymi niczym pie**olona k***a sekta jakaś.




Dyngus

2023-09-08, 22:27
dlaczego oni wszyscy są w maseczkach ? Czy to Ci słynni covidianie ?

PanFajek

2023-09-08, 22:34
A czarny ch*j im w dupę.

opółnocyuciebie

2023-09-08, 23:19
To jest bardzo przykry widok. Dobrze, że chociaż ocean oddziela nas od tych zjebów

Oczami40latki

2023-09-08, 23:25
Ale jak to na siedząco, powinni leżeć, twarzą do ziemi :lol:

darek1234

2023-09-09, 00:00
Velture, łykasz wszystko jak tępy ruSSek

Kohei

2023-09-09, 00:11
u nas tez tak bedzie jak te zjeby radykaly z lewicy dojda do wladzy znowu, j***ne tfu PO i cala ta sitwa kurewska

Siriuz

2023-09-09, 01:32
Jean-ClaudeConDomme napisał/a:

To jest bardzo przykry widok. Dobrze, że chociaż ocean oddziela nas od tych zjebów



U nas też robią takie ciche przewroty, organizują marsze poparcia gejów, wściekłych macic itp. Różne metody, cel ten sam - skłócić ludzi, a włada zrobi z nimi co zechce.

mazga50

2023-09-09, 04:48
Dyngus napisał/a:

dlaczego oni wszyscy są w maseczkach ? Czy to Ci słynni covidianie ?



Bo to stary film, jeszcze z początków pandemii. To żydowskie k***y robiące happening, żeby wmówić wszystkim białym rzekomą winą za niewolnictwo. Tym czasem prawie cały zyski ciągnęły z handlu, przewozu i sprzedaży, a także i z wyzysku pracy czarnych... żydy. No ale "to niedobra o tym mówić, więc zwalmy winę na białych, którym tak dobrze udajemy".
Pamiętaj, żyd zawsze goja oszuka, okradnie, zniszczy, a jak nie może to obsmaruje i wmówi mu wymyślone winy (tu: holokaust), żeby go pognębić.

hardowski

2023-09-09, 07:20
Siriuz napisał/a:

U nas też robią takie ciche przewroty, organizują marsze poparcia gejów, wściekłych macic itp. Różne metody, cel ten sam - skłócić ludzi, a włada zrobi z nimi co zechce.



U nas u władzy są ludzie słabi, jakby byli mocni, to już dawno zrobiliby ze słabymi porządek... Szkoda tylko, że jakieś 70% tego kraju to banda idiotów głosująca na POPiSLew...

Pedator

2023-09-09, 07:21
Siriuz napisał/a:

U nas też robią takie ciche przewroty, organizują marsze poparcia gejów, wściekłych macic itp. Różne metody, cel ten sam - skłócić ludzi, a włada zrobi z nimi co zechce.



Dokładnie. Od tego się zaczyna.

Antoni79

2023-09-09, 08:56
Siriuz napisał/a:

U nas też robią takie ciche przewroty, organizują marsze poparcia gejów, wściekłych macic itp. Różne metody, cel ten sam - skłócić ludzi, a włada zrobi z nimi co zechce.



Pedałoparady nie są w ogóle ogłaszane. Nie wiesz kiedy, jak w Wawie zblokują ci pół miasta defekciarze. To najbardziej denerwuje. Co do ich marszów to mogą non stop chodzić wokół Warszawy, tylko niech nie denerwują ludzi tam pracujących, żyjących i nie blokują miasta. Potem jak widzę kurewkę z tęczową torebką to mam jej ochotę wyj***ć. k***o j***na- nie obchodzi mnie twoja ułomność. To że jakiś miłośnik kakaowej zabawy zepsuje mi dzień, to ja się nie przestraszę i nie pozwolę sobie zatknąć jego pyty w odbyt.

edek_kotek

2023-09-09, 09:24
Jestem dumna z tego że jestem biała i żadnego odmieńca nie będę przepraszać za to że to on jest inny ;-)

Jp2niewiedział

2023-09-09, 10:22
Amerykanie jak zwykle najwięcej mają nagadane

polakwrocek

2023-09-09, 11:36
Już są robione filmy o tym że źli polacy zabijają niewinnych na granicy.
I zaraz będą mówili że mimo że nie milieśmy koloni w afryce lub niewolników i tak jesteśmy takimi samymi złymy białymi jak Brytyjczyk czy Hiszpan.