18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W tym kraju bez obaw o konsekwencje gwałcą małe dziewczynki

SkaczacaMałpka • 2017-08-03, 09:47
W kilku wioskach, znajdujących się w południowej części Malawi dorośli mężczyźni dopuszczają się gwałtu na małych dziewczynkach, by, jak głosi ich tradycja, "zmyć z kilkulatek dziecięcy kurz i przygotować je do dorosłego życia".
"Oczyszczanie" dotyczy nie tylko dzieci. Gwałcone są także wdowy, które właśnie straciły mężów i kobiety, które są w żałobie po swoich dzieciach. Niektórzy mężczyźni z "oczyszczania" uczynili swój sposób na życie. Dziennik Le Monde opisał spotkanie z 39-letnim mężczyzną o imieniu Louis, który jest "zawodowym gwałcicielem". Za każdy stosunek dostaje od 20 000 do 25 000 kwach, czyli ok. 20-25 euro. Czy wstydzi się tego, co robi? Oczywiście, że nie! Jest z tego dumny.

Wiecej na ten temat pod tym linkiem.

Tassadar

2017-08-05, 23:14
Zanim zobaczyłem link, zadałem sobie pytanie retoryczne, czy oni są czarni? Odpowiedź przyszła szybko.

ellsworth

2017-08-05, 23:34
Ich kraj, ich zasady. ch*j nam do tego.

InnyName

2017-08-06, 08:24
ellsworth napisał/a:

Ich kraj, ich zasady. ch*j nam do tego.



Otóz to, a polaczek się obrazi jak przyjedzie arab i chce wprowadzać swoje porządki.

-Néy

2017-08-06, 09:44
Księża też dają dzieciom takie rozgrzeszenia a stare baby i tak ich ubóstwiają i oddają całą emeryture i jakoś dla nich nie ma w tym problemu

kamuha

2017-08-06, 10:17
PANxxxBDSM napisał/a:

Ja bym nawet r*chał za darmo małe kurewki :) Ehhhh jakie one są ciasne i słodkie :)



Serio. Spuszczasz się pisząc co byś zrobił dzieciom?
Zdychaj szmato.

Navigatorek_PL

2017-08-06, 18:34
Szokujący rytuał "seksualnego oczyszczenia" ("kusasa fumbi"), jak trzeba kusasa, to 25 euro to przyzwoita stawka za robotę :D