18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

w TVN pracuje sadol ?

facet85 • 2018-01-29, 20:55
Materiał własny.
Rano siedzę przy kawie, tvn coś tam w dzień dobry pieprzy głupoty.. nagle spostrzegłem błąd a może zamierzone działanie :)

przyznawać się :) kto pracuje w TVN ? :D


InnyName

2018-01-29, 22:41
ale trzeba mieć mały i kiepskiej jakości mózg żeby się kłócić o politykę o ja pie**ole

inż_Karwowski

2018-01-29, 22:42
tranzystor napisał/a:


Teraz kuce pokroju sraczyński, ups przepraszam, serczynski, dojadą Cię, bo ich siła w internetowym trollingu.


idz ty się w gówno rzuć!

TytanowyRosomak

2018-01-29, 23:10
k***a 5min próbowałem ogarnąć o co biega trzeba było w kółeczko wj***ć.

eclipse2012

2018-01-29, 23:42
Mazur on prowadzi "ranking Mazura" w TVN
kiedyś wspomniał o portalu sadistica.pl nie pamiętam co ale na pewno było to coś pozytywnie

ze dwa lata temu to było

on tu siedzi na 100%

petru23

2018-01-30, 00:31
słownik z autokorektą przesadził, ktoś nie zauważył i jest. Brudnmars :)

-_..........._-

2018-01-30, 05:56
@serczynski Też jeszcze parę lat temu sądziłem, że w środowiskach kulturalnych rządzi jakaś mafia gejów czy coś takiego. Ale prawda jest bardziej prozaiczna... Po prostu są to podatne na werbunek zasoby wywrotowe o mentalności zbieżnej z założeniami wojny ideologicznej. Są finansowane z tych samych źródeł, które finansowały realizację paktu Ribbentrop-Mołotow. Jak zwykle, jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

głest

2018-01-30, 10:10
TytanowyRosomak napisał/a:

k***a 5min próbowałem ogarnąć o co biega trzeba było w kółeczko wj***ć.



Koledze posłałem piwo... Kawę zrób sobie sam - koniecznie z mleczkiem/śmietanką. :spermshot:

Kilku kolegów powyżej mocno napalonych to może (się) "dorzucą" :szczerbaty:

Wiewór

2018-01-30, 10:17
-_BrD_- napisał/a:

@serczynski Też jeszcze parę lat temu sądziłem, że w środowiskach kulturalnych rządzi jakaś mafia gejów czy coś takiego. Ale prawda jest bardziej prozaiczna... Po prostu są to podatne na werbunek zasoby wywrotowe o mentalności zbieżnej z założeniami wojny ideologicznej. Są finansowane z tych samych źródeł, które finansowały realizację paktu Ribbentrop-Mołotow. Jak zwykle, jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze.



Znowu ogólnoświatowy spisek żydowski? Serio? :lol:

głest

2018-01-30, 11:23
-_BrD_- napisał/a:

Też jeszcze parę lat temu sądziłem, że w środowiskach kulturalnych rządzi jakaś mafia gejów czy coś takiego. Ale prawda jest bardziej prozaiczna... Po prostu są to podatne na werbunek zasoby wywrotowe o mentalności zbieżnej z założeniami wojny ideologicznej. Są finansowane z tych samych źródeł, które finansowały realizację paktu Ribbentrop-Mołotow. Jak zwykle, jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze.




buoba

2018-01-30, 13:28
"dostał muzycznego Oscara" - może jeszcze muzycznego Nobla, k***a mać

t0ffik1

2018-01-30, 16:01
The_Generat napisał/a:

równie dobrze to może zrobić jakiś automatyczny korektor, tutaj też mi wyrzuca "nIEMIEC" zaczynając od dużej litery i trzeba ręcznie poprawiać



Ja pie**ole serio... tyle lat minelo a ludzie nadal nie posiadaja IQ aby sprawdzic kto jest wlascicielem TVN? k***A serio!?
Jak chce sie po kims jezdzic to wypadaloby uzywac prawdziwych informacji, bo potem ludzie po was beda jezdzic.

Dla ulatwienia SreFalEn jest Murykanski! i to od ladnych paru lat!


----------------------------------------------------------------------

Odnosnie postow (zwlaszcza pana z pierwszym komentarzem na pierwszej stronie - pan vel serczynski)

k***a obserwuje stronke 8 lat i ten koles normalnie zmusil mnie do napisania... Coraz mniej sadoli tutaj jest a coraz wiecej debili z stwierdzonym oficialnie niedorozwojem mozgowym poswiadczonym przez przyznanie sie do ogladania TVPis pojawia sie tutaj... Niestety ale Sadol to nie stronka gdzie takich sie lubi, toleruje i wita wiec lepiej aby wrocili do tego k***i dola skad wypelzli.

poligon6

2018-01-30, 16:42
"Ja pie**ole serio... tyle lat minelo a ludzie nadal nie posiadaja IQ aby sprawdzic kto jest wlascicielem TVN? k***A serio!?
Jak chce sie po kims jezdzic to wypadaloby uzywac prawdziwych informacji, bo potem ludzie po was beda jezdzic. "

Teraz włascicielem TVN-u bedzie Discovery, które nalezy do Disneya a raczej razem tworzą wspólny trust, wtedy to dopiero bedzie sie tam odpie**alać poprawność polityczna. Juz to widze jak beda krecić remakea Hansa Klosa gdzie agentem bedzie murzyn, zjebia to jak najnowsze Gwiezdne wojny

PieronJasnySzlag

2018-01-30, 16:54
Abraxus napisał/a:

@up kolega zaczął dyskusję o sprzedajnych dupach w tvn więc pośpieszyłem z przykładem sprzedajnej dupy z tvpis :)


Zawsze jak ktoś obrazi tvn to zjawia się zjeb żeby dla równowagi i równouprawnienia pojechać po tvp-pis.

k***a tak jest zawsze:
-Ktoś wytknie coś Owsiakowi to już idioci piszą "to daj na rydzyka"
-Ktoś napisze o terrorystach islamskich to idiota napisze "tak ale katolicy też mordowali"
-Ktoś napisze o gwałcących afrykanach na zachodzie to lewy idiota odrazu napisze że" przecież na Bałutach sebixy też gwałco".

TB303

2018-01-30, 16:55
Cytat:

Zawsze jak ktoś obrazi tvn to zjawia się zjeb żeby dla równowagi i równouprawnienia pojechać po tvp-pis.


To działa akurat w obie strony. Ja tam to pie**ole, bo dla mnie te dwie telewizje to najgorsze możliwe, propagandowe gówno.