18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

w szkole

Mr.Benny • 2013-10-19, 15:11
Rzecz się dzieje w szkole.
Pani:
-Wyciągnijcie karteczki, napiszecie kartkóweczkę.
Jaś:
-Jak zrobisz tą kartkówkę to ci tak przypie**olę, że się przez tydzień nie zatrzymasz.
Przestraszona nauczycielka uciekła do dyrektora i opowiada całą sytuację.
Zainteresowany dyrektor:
-Jaś? Taki rudy z 2B?
-Tak-odpowiada pani.
-Tak, tak...Ten to potrafi przypie**olić.

Ko...........ey

2013-10-19, 15:27
Rudy i znęcanie się nad nauczycielami? Chciałbym wiedzieć, z którego równoległego świata to wziąłeś.

GoldRoger777

2013-10-19, 15:29
Wy tu śmichy chichy a to jest szara rzeczywistość polskich szkół. Szczególnie jeżeli chodzi o gimnazja. Uczeń może przypie**olić nauczycielowi a i tak mu mogą najwyżej kuratora dać i naganę.

BongMan

2013-10-19, 15:59
@up
Bo nauczycieli zj***nych przyjmują. Znam takiego gościa, ledwo co, bo z siłowni na którą chodziłem dawno temu i przez krótki czas. Gość wielki, napakowany, groźnie wygląda, były skin, wydziarany, ale bardzo inteligentny i z wykształceniem pedagogicznym. Do szkoły go nie przyjęli, bo dziary i łysy. No k***a, ale przecież ktoś taki idealnie by się nadawał żeby okiełznać rozwydrzonych gimbusów. Tacy ludzie powinni pracować w gimnazjach, a nie paniusie, które płaczą po każdej lekcji bo nie potrafią sobie z bandą małp poradzić.

Berghest

2013-10-19, 16:22
@up sklej wary

SamSobieBogiem

2013-10-19, 16:31
I tutaj bong ma wiele racji... bo jaki bedzie szacunek do paniusi to wszyscy wiemy, a jaki do lysego to wiadomo. Przykład? będac w gimnazjum bylo sobie dwoch nauczycieli, pani od niemieckiego i pan katecheta... paniusia wypacykowana, pachnaca i kompletnie nie dajaca rady okielznac mojego kumpla ktory na lekcji chodzil za nia pytajac czy mogą sie umowic na kawe...ten sam kumpel na lekcji katechetysiedzial grzecznie, a dlaczego? bo pan Łaba byl lysym karczkiem z kumpelskim podejsciem i naprawde inteligentnie i ciekawie prowadzil lekcje... potrafil zapanowac nad tlumem i juz samym wygladem budzil respekt.

necrofallus8

2013-10-19, 17:11
fake to rudy zawsze dostaje wpie**ol...

l1nk

2013-10-19, 17:55
A kto powiedział, że dyrektor też nie był rudy?

buchaj

2013-10-19, 18:52
Nauczycielka mówi do ucznia, który trzyma nogi na stole:
-Jak Ty siedzisz? Natychmiast usiądź jak inni bo pójdziemy do dyrektora!
Na to uczeń: "wypie**alaj, a dyrektorowi jebią syry."
-Co ty sobie gnoju wyobrażasz, marsz do dyrektora!
W gabinecie nauczycielka do dyrektora:
-Uczeń na zwrócenie uwagi powiedział żebym wypie**alała a panu śmierdzą syry.
-Natychmiast daj numer do ojca! - mówi dyrektor. Po chwili dyro wykręca numer a w słuchawce: "Gabinet ministra gospodarki, słucham?" dyrektor blednie i odkłada telefon.
Nauczycielka:
-I co teraz?
-Jak to co teraz? Ja idę umyć nogi a Pani niech wypie**ala.

simpekaes

2013-10-19, 22:47
Zauważylem, że jaka by nie była opisana sytuacja na sadolu to bongman mial podobną.

Mr.Benny

2013-10-20, 10:26
BongMan, nie wiem jak ty ale ja nie chciałbym aby moje dziecko uczone było przez byłego skina.

BongMan

2013-10-20, 17:53
Berghest napisał/a:

@up sklej wary


Sromowe twojej dziewczyny?

@up
Mnie się wydaje, że taki były skin, jeśli jest inteligentny, może nauczyć lepiej i przekazać więcej wartości niż paniusia, która w dupie była i gówno widziała, a życie zna tylko z teorii.

Mr.Benny

2013-10-21, 08:00
@up
Bongo, ty widziałeś kiedyś skina i to jeszcze byłego?
Trochę teraz pojechałeś abstrakcją.

beeveer

2013-10-21, 10:35
co wy k.. wiecie o dzisiejszym nauczaniu? kolega na praktyce nauczycielskiej (żaden pedał, musiał bo był na uczelni która w nazwie miała słowo pedagogiczne, czy coś) tylko leciutko stuknął łbem gnoja o tablicę (ani krwi, ani guza, nic) od razu na karku dyrekcja , kuratorium prokurator itd. bo przeciez biedny gówniarz ma ciężkie dzieciństwo i jest zestresowany i trzeba załamywac nad nim ręce i wszystko mu wolno, broń boże skarcić. jesteś taki cwany bongman,to pogadaj z jakims uczycielem który mocniej wsiadł na jakąs gnidę, jak dla kogo to się kończy.