18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Środku Tornada

Marsto • 2015-05-02, 20:04
Jaja ze stali :D


Davidzior

2015-05-03, 12:03
Deszczu nie ma, ale wycieraczki napie**alają z pełną mocą.

Majozen

2015-05-03, 13:33
Lukmat9316 napisał/a:

Pamiętam kiedyś na Discovery był program, chyba się nazywał łowcy tornad. Gdzie, w każdym odcinku grupa ludzi wpie**alała się w tornado w specjalnie przystosowanym przez nich pojeździe. To były programy, a nie jak teraz wszędzie łowcy okazji albo inne gówno o garażowych wyprzedażach ;( Co się stało z tą telewizją !



Łowcy Tornad to już końcówka Discovery. Prawdziwe Discovery to było 10 lat temu, gdy leciały naprawdę dobre programy. Do tej pory pamiętam program o wojskowym sprzęcie, typu czołgi itp, który mając 14 lat oglądałem ze szczęką w podłodze, czy programy o kosmosie, które były prowadzone w taki sposób, że potrafiły przyciągnąć widza na długie godziny. Z obecnych czasów na Discovery warto oglądać zaledwie garstkę programów, takich jak Zagadki Wszechświata z Morganem Freemanem, Szalona Strona Nauki czy Jak to jest zrobione, jednak ostatnio lecą same powtórki, a produkuje się programy dla mas oglądających Celebrity Splash czy inne tego typu programy.

PeeWuu24

2015-05-03, 15:36
Nie znam się na telewizji, ale myślę, że skoro powstają te mega nudne łowcy okazji to znaczy, że ktoś je musi oglądać, bo gdyby mało osób je oglądało to by dali coś innego za dnia, a to najwyżej w nocy by leciało...

qwerq221

2015-05-03, 17:04
No przech*j zajebiste!!

rompopopom

2015-05-03, 23:00
A ja myślę, że gościu musiał ważyc ponad 200kg(w końcu amerykanin) i dlatego był spokojny o swoje bezpieczeństwo.

koko1993

2017-01-19, 18:39
Pamiętam kiedyś na Discovery był program, chyba się nazywał łowcy tornad. Gdzie, w każdym odcinku grupa ludzi wpie**alała się w tornado w specjalnie przystosowanym przez nich pojeździe. To były programy, a nie jak teraz wszędzie łowcy okazji albo inne gówno o garażowych wyprzedażach ;( Co się stało z tą telewizją !


pozwól, że Ci wytłumaczę.
Otóż telewizja na dzień dzisiejszy jest wykorzystywana do ogłupienia społeczeństwa.
Dlaczego?
Ponieważ szarą masą łatwiej sterować.