18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W sprawie pracy.....

Hyena83 • 2021-05-10, 20:55
Żadnej się nie boję... :-)




Tłumaczone wujem :

Właściciel myjni samochodowej w południowo-wschodnim Houston został pobity łomem, a następnie związany i ciągnięty po całym biurze w ataku, który został zarejestrowany przez kamerę.

Według policji stało się to we wtorek rano w Auto Usados, sklepie samochodowym w bloku 6700 przy Telephone Road.

68-letni mężczyzna był w swoim biurze, kiedy usłyszał, że ktoś puka do drzwi. Film pokazuje, jak mężczyzna zamierza otworzyć drzwi, myśląc, że to potencjalny klient. Wtedy podejrzany wtargnął do biura z pistoletem

Sawix

2021-05-10, 22:53
mam nadzieję że skończy w komorze

aaaaaaaaaaaaaa

2021-05-10, 23:11
No ale jak to??? Mudżin atakuje? Przecież to im krzywda się dzieje.

marcin9002

2021-05-10, 23:41
Jak go policja w końcu znajdzie i odjebie to BLM szambo zacznie pie**olic że on był niewinny, że miał ciężka sytuację finansową i będą go na sile "wybielać" pie**oląc jaki to był zajebisty koło na prawo i lewo.

Zasysacz

2021-05-11, 00:04
A to j***na małpa ja to w tym bandyckim kraju to kamerę na asfalty bym zamontował z automatycznym zamkiem podchodzi małpa cyk zamyka. A jak małpa dalej naciera to cyk otwiera sie z boku lufcik na automatyczne działko i zamiatarkę na trochło co by nie śmierdziało.

pi...........ta

2021-05-11, 00:08
We Francji się szykuje wojna domowa to może USA pójdzie tym śladem i wypie**oli ten pasożytniczy czarny syf raz na zawsze i będzie spokój.

żmij

2021-05-11, 11:08
Lobo24 napisał/a:

Up
To był ode mnie komplement.



Dziękuję, zrozumiałem za pierwszym razem :D

Lobo24 napisał/a:

Murzyn uderzył syna, bo 5-latek zjadł jego sernik. Chłopiec zmarł
I co dalej pośmiech*jki, że murzyńskie dzieci wychowują się bez ojców? Oni nawet razem dzień ojca świętują.



Ciekawe, czy zaj***łby młodego, jakby mu zeżarł kawałek murzynka.

Vinyl

2021-05-11, 11:13
Czego się czepiata szury? Ameryka płaci cenę za niewolnicza pracę która została wybudowana

żmij

2021-05-11, 11:28
Vinyl napisał/a:

niewolnicza pracę która została wybudowana



Jak się buduje niewolniczą pracę?