18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Serbii policja się nie pierdoli

~Angel • 2020-07-09, 08:44
Jeden wpie**ol to za mało


Besteher

2020-07-09, 16:24
Ktoś tu chyba miał 18stkę :D

jednoręki-ujeżdżacz

2020-07-09, 16:30
Wy k***a geniusze piszący o śmieciarkach i innych mądrych na temat usuwania ludzi z ulicy wiecie o co w Serbii chodzi? W najbliższych miesiącach to samo Wam zrobią j***ni politykierzy jak wam debile nie będzie się podobała godzina policyjna. NORMALNI ludzie wychodzą na ulice bo zaczyna się robić to co za komuny tylko pod przykrywką wymyślonego k***awirusa. Ale przecież zapomniałem, wam- wielkim buntownikom z sadola to się podoba i sami podejdziecie pod pałe jakiegoś zomowca. Debilizm na sadolu zaczyna sięgać zenitu.

macioshow

2020-07-09, 17:00
Tak już nawiasem mówiąc to faktycznie policja "Nie pie**oli się"... Bo tutaj trzeba wielkiej odwagi i umiejętności żeby w jednego leżącego gości napie**alać pałami. Jak oglądałem filmy ze stanów gdzie stosunek ilości mudżinów na policjanta był zdecydowanie powyżej jednego, to już takie kozaki nie byli, a w UK to sp***alają gdzie pieprz rośnie, no ale tak, w Serbii to się nie pie**olą... :D

McQurwa

2020-07-09, 17:02
Niech Polska psiarnia sobie poogląda jak się zaprowadza ład i porządek na ulicy

EdmundKemper

2020-07-09, 18:40
Mietek7567 napisał/a:

Chyba im wszystkim kanapki w szkole zabierali ,ojciec do wanny wchodził a matka się puszczała. Podobno właśnie w ten sposób powstaje idealny policjant. Jakby u nas wszystkich debili z policji usunąć to by może 1/4 policji została.



Prawilna morda ostatnio mandat dostała?

Krzak21

2020-07-09, 19:11
Chyba dawno, żadnych Bośniaków nie mordowali i kopią swoich.

virescens

2020-07-09, 23:36
Ajej ale go otłukują dzisiaj co się dzieje
Otłukli całego, mógł chłop jeździć, :d
Żle stanął i go tłuką... Otłukli całego... :D

matuzalem

2020-07-10, 01:18
pamiętajcie niebiescy „bohaterowie”, że jak wydadzą wam rozkaz by strzelać do ludzi za barykadami to „to” tylko wykonuje rozkazy i niestety co może zrobić? - dobrze celujcie do swoich matek, ojców, braci, sióstr, żon czy dzieci, macie zabić bo taki macie rozkaz, a jeśli nie wy to wasz kolega po fachu-ss obok – tyczy się to was wszystkich, nie jesteście niczyją własnością, jest nas więcej, macie własne rozumy, zacznijcie ich używać

Ambra

2020-07-11, 00:43
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Wy k***a geniusze piszący o śmieciarkach i innych mądrych na temat usuwania ludzi z ulicy wiecie o co w Serbii chodzi? W najbliższych miesiącach to samo Wam zrobią j***ni politykierzy jak wam debile nie będzie się podobała godzina policyjna. NORMALNI ludzie wychodzą na ulice bo zaczyna się robić to co za komuny tylko pod przykrywką wymyślonego k***awirusa. Ale przecież zapomniałem, wam- wielkim buntownikom z sadola to się podoba i sami podejdziecie pod pałe jakiegoś zomowca. Debilizm na sadolu zaczyna sięgać zenitu.



Akurat w Jugosławii za komuny było o wiele lepiej niż w Polsce :)