18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Saratowie na budowie

~_Yarko_ • 2022-07-12, 19:21
Podczas naprawy elewacji domu zerwał się kosz wysięgnika wraz z pracownikiem.


Upadku nie przeżył (pracownik, nie kosz).

Info:

Andrzejas

2022-07-13, 21:17
Rolandpl napisał/a:

To jest właśnie ta cała zgnilizna zachodu. Przeciętny Rosjanin ma taki sam wpływ na sytuację w swoim kraju, jak przeciętny Polak na sytuację w Polsce - praktycznie ku*wa żaden. Obwinianie ich za to co się dzieje, powoli zaczyna wykraczać poza granice zdrowego rozsądku. Ludzie tacy sami jak my, pragnący żyć. Walczymy jako Europejczycy z rasizmem i udajemy ze kochamy wszystkich, a tymczasem wręcz nawołujemy do nienawiści na tle narodowościowym. Co jest z wami ludzie do chu*a? DZIEL I RZADŹ... Co wam winny zwykły człowiek?



Ty jesteś tak samo durny, jak twój rozmówca.
Rosjanie (wszyscy, co o jednego) przyczynili się do tego, że u władzy mają pojeba i mordercę, który napada na inne kraje, bo uważa, że ma takie przyzwolenie. Oczywiście zachód zamiast rozpie**olić mu w 24h cały kraj, to cacka się z nim i daje mu to przyzwolenie, które do tej pory mu się tylko wydawało.
Tak samo Polacy są winni tego, że mają w kraju tak, jak mają, bo pomimo miażdżącej przewagi liczebnej boją się wziąć karakana na widły i podpalić mu kota.
"Taki mamy kraj, jaki potrafimy zrobić" rapował niegdyś pewien Mieszko. Niestety. Większość Polaków cicho pozwala na gwałcenie konstytucji i wycieranie sobie mordy ich godłem. Jesteśmy więc nie więcej warci niż Ci, którzy się do tego dopuszczają. Bierność w momencie gdy masz świadomość, że niewinnemu dzieje się krzywda czyni cię współwinnym.

Analogicznie: Rusek zamiast pójść na front i oberwać HIMARSem, jak jego umiłowany car sobie życzy, to udaje, że go to nie obchodzi i żyje sobie dalej. No to k***a urwał się bolec w tym radzieckim koszu, i k***a, wylądował!
I bardzo, k***a, dobrze!

opółnocyuciebie

2022-07-14, 16:17
Na pewno był zabezpieczony szelkami tip top, a tu k***a surprise bitch

Dzisiaj

2022-07-14, 23:05
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Skończ pan pieprzyć razem z tym ruskim onuczym trollem Z Dzisiaj. Rzeczywistość nie jest taka kolorowa jak wam się wydaje a pomijając teraz kwestię Ukrow z Upainowa (tak to wchodzenie im w tyłeczki też mnie już gorszy, jednak chłopaki trzepiąc tyłki agresorom wypełniają swój święty obowiązek za to mongolscy putinowscy naziole jadą tam się nachapac i nie widzą nic złego w mordach i gwałtach nawet na małych dzieciach) to takie wybielanie ruskiego gminu i to z bagażem polskiej historii jest śmieszne. "Biedne ruski, cóż mają począć te Wanie" - a właśnie, że są winni i mają krew na rękach. Polacy wielokrotnie oswobodzali się spod jarzma zaborców. Większość nie pytała co ma robić, większość to wiedziała. Wielu zginęło, każdy miał świadomość zagrożenia ale ZA KAŻDYM RAZEM Polacy stawali na wysokości zadania i kopali zaborców w dupę. Łącznie z komuchami w 89'. Tymczasem wy pieprzycie, że zwykly rusek nic nie może (a jest ich 150 mln), nie ośmieszajcie się. Po prostu onucowi jest obojętne to bagno a jak jest obojętne to znaczy, że to akceptuje a jak akceptuje to znaczy, że jest współwinny.



k***a jakie boskie rozumowanie...

Powiem tak :

Jak pis wprowadza nowe podatki, jak robi segregacje sanitarna, jak przyznaje sobie premie i podwyzki, jak morawiecki zarabie miliony na ziemi i obligacjach, jak sasin przejebuje 70 baniek, jak pisa nakazal noszenie kagancow, jak pis pozamykal cmentarze, jak pis dopie**ala kolejne poj***ne przepisy, jak duda oddaje czolgi banderowcom za nic, jak obajtek dorabia sie gigantycznej kasy, jak polacy sa j***ni na oplatach za autostrade, jak wprowadza sie wymog przedstawienie dowodu osobistego przy kupnie karty sim, jak pis gnebi ludzi - GDZIE SA POLACY?! Ile milionow jest Polakow? Wiekszosci lata to kolo ch*ja i pie**ola "chlopie... co zrobisz? nic nie zrobisz" taki jestes madrala? co zrobiles? ile protestow urzadziles?na ilu protestach byles?podejrzewam, ze w dupie byles i gowno widziales. Sorry ale taki mamy klimat wiec nie pie**ol. Przyznaj sie k***a co uczyniles by Polska stala sie lepsza? Wiem! Pewnie kibicowales przed telewizorem jak byl mecz lub skoki narciarskie. Tyle w tym temacie! Idz pan w ch*j

to...........10

2022-07-18, 19:51
Dzisiaj napisał/a:

k***a jak mi zal takich idiotow. Nie chodzi mi o tego chlopa na filmiku oczywiscie.
j***ny zapie**alal jak widac w dosc niebezpiecznej pracy i zginal. Nie poszedl na front, nie gwalcil zagrzybialych ukrainskich kurew ale pracowal zapewne na wyzywienie rodziny.



I zapewne popierał Putina i morderców nasyłanych na inne kraje. A ty kacapski trolu już kwiczysz.