18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W ruskiej cementowni

~_Yarko_ • 2023-08-03, 16:14
Przy otwieraniu włazu coś kierowcy strzeliło do głowy.


Kołomna, Rosja
Info:

kocur

2023-08-04, 00:21
flejtuch napisał/a:

Aż przyjemniej się robi na sercu gdy u ruskich coś jebnie.



Twojemu staremu guma jebła i ziemia niestety nosi kolejny worek gówna marnujący powietrze.

LASVEGAS88

2023-08-04, 06:50
Tudzież Wania jest z łapanki, i nikt mu nie wytłumaczył co i jak...


Sprobuj kacapowi wytlumaczyc-k***a kim ty?.

dgfdfg

2023-08-04, 11:10
Bandzior020 napisał/a:

Jeździłem na silosach 10 lat , ogólnie dziwnie ze koleś nie wiedział ze ma ciśnienie nabite (cement rozladowujesz nabijajac ciśnienie na silos i puszczając na kolanko wylotowe, siła ciśnienia pcha material do drugiego wolnostojącego silosa w miejscu rozładunku). Druga sprawa to że te klapy sa skręcane na 6 motylków ze śrubami gwintowanymi i maja zabezpieczenia żeby nie wyrwało tego lub motylki same nie spadły... Nawet przy lekkim poluzowaniu słyszysz ze powietrze ucieka wiec juz wiadomo ze trzeba otworzyć zawór spustowy ciśnienia... Moja diagnoza stary gówniany sprzęt, zamiast śrub pewnie kapsle od wòdy przykręcone na drutach , Wania pie**olił jakiekolwiek zasady obsługi tego sprzętu i spuszczał ciśnienie przez włazy bo pewnie zawór zaspawany... Efekt widoczny na filmie



ile tam atmosfer jest 10-12 ?

~REsadER

2023-08-04, 14:38
Bandzior020 napisał/a:

Jeździłem na silosach 10 lat , ogólnie dziwnie ze koleś nie wiedział ze ma ciśnienie nabite (cement rozladowujesz nabijajac ciśnienie na silos i puszczając na kolanko wylotowe, siła ciśnienia pcha material do drugiego wolnostojącego silosa w miejscu rozładunku). Druga sprawa to że te klapy sa skręcane na 6 motylków ze śrubami gwintowanymi i maja zabezpieczenia żeby nie wyrwało tego lub motylki same nie spadły... Nawet przy lekkim poluzowaniu słyszysz ze powietrze ucieka wiec juz wiadomo ze trzeba otworzyć zawór spustowy ciśnienia... Moja diagnoza stary gówniany sprzęt, zamiast śrub pewnie kapsle od wòdy przykręcone na drutach , Wania pie**olił jakiekolwiek zasady obsługi tego sprzętu i spuszczał ciśnienie przez włazy bo pewnie zawór zaspawany... Efekt widoczny na filmie



niby ok, ale po ch*j nabił ciśnienie jak nie podniósł silosa do góry ??

gonzor

2023-08-04, 15:06
REsadER napisał/a:

niby ok, ale po ch*j nabił ciśnienie jak nie podniósł silosa do góry ??



ten nie ma funkcji podnoszenia !

~REsadER

2023-08-04, 15:57
gonzor napisał/a:

ten nie ma funkcji podnoszenia !



racja :piwo:

doberman100

2023-08-05, 15:55
Bandzior020 napisał/a:

Jeździłem na silosach 10 lat , ogólnie dziwnie ze koleś nie wiedział ze ma ciśnienie nabite (cement rozladowujesz nabijajac ciśnienie na silos i puszczając na kolanko wylotowe, siła ciśnienia pcha material do drugiego wolnostojącego silosa w miejscu rozładunku). Druga sprawa to że te klapy sa skręcane na 6 motylków ze śrubami gwintowanymi i maja zabezpieczenia żeby nie wyrwało tego lub motylki same nie spadły... Nawet przy lekkim poluzowaniu słyszysz ze powietrze ucieka wiec juz wiadomo ze trzeba otworzyć zawór spustowy ciśnienia... Moja diagnoza stary gówniany sprzęt, zamiast śrub pewnie kapsle od wòdy przykręcone na drutach , Wania pie**olił jakiekolwiek zasady obsługi tego sprzętu i spuszczał ciśnienie przez włazy bo pewnie zawór zaspawany... Efekt widoczny na filmie


Widać jak jeżdziłeś na silosach taki efekt daje jak za słabo dokręcisz dekiel i kiedy chcesz go dokręcić a w tym momencie cały czasz pompujesz powietrze do beczki to jak dokręcasz to wtedy powstaje taki efekt jak na filmie

mr_skuter

2023-08-21, 16:57
bakus1233 napisał/a:

Ktoś wie co zrobił nie tak?



Ukrainiec pomylił właz czołgu z włazem w cysternie gdy robił patrol dronem heh