18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

w poszukiwaniu za partnerem na rapie!

piki1337 • 2014-01-06, 16:40
''Szukam chłopaka / dziewczyny na rapie''

Na taki 'fanpage'? natrafilem dzis na twarzoksiazce :D




PS. Podobno Bongman tez tam sie oglasza :idzwch*j:

dawidogracz

2014-01-06, 18:27
piwo za żart o BongManie

lada99

2014-01-06, 18:32
Bongman to jest celebryta Sadola! :)

Bociekk

2014-01-06, 18:38
Może mi ktoś powiedzieć kto to jest ten BongMan?
Jestem tu stosunkowo nowy. Nie znam go, ale pewno czymś zasłużył się dla tego forum?
Może mi ktoś wytłumaczyć?

PustySocho

2014-01-06, 18:40
Zapomniałeś dodać perełki

jak nie widać to wpisze


Poszukuję Dziewczyny Ze Swagiem Z Wrocka. Mam wolna chate dzis
-Patryk: Ze swagiem? A co to choroba?
-Rafal: Tak umysłowa

aldziaw

2014-01-06, 18:59
dextress napisał/a:

ku*wa. W każdym poście wzmianka o BongManie. Kim on do cholery jest? Pokazał cycki/dupę na wizji? Uratował dziecko w pożarze? Złapał Binladena? I dziwić się, że poziom kultury spada z dnia na dzień jeżeli za idola i wzór do naśladowania służy człowiek, który wrzuca na sadola 50 sucharów dziennie!



BongMan był i jest wszędzie :-)

yoog

2014-01-06, 19:00
dajcie linka do tej strony

dmnunited

2014-01-06, 19:03
większość tych pajaców wygląda jak banda niedoj***nych, niedopieszczonych p*zd, myślą, że naprawdę zaimponują komuś ubierając się jak clown... to smutne, lecz prawdziwe. zastanawiam się jak to jest, że czapki im z głów nie spadają. chyba jedyne logiczne wyjaśnienie to klej... w Warszawie wyznawców tej "subkultury" namnożyło się do tego stopnia, że Japończycy zamiast robić zdjęcia budynków, to ciągle tych swagerów zaj***nych fotografują...

Bialy_Mis

2014-01-06, 19:04
dextress napisał/a:

ku*wa. W każdym poście wzmianka o BongManie. Kim on do cholery jest? Pokazał cycki/dupę na wizji? Uratował dziecko w pożarze? Złapał Binladena? I dziwić się, że poziom kultury spada z dnia na dzień jeżeli za idola i wzór do naśladowania służy człowiek, który wrzuca na sadola 50 sucharów dziennie!




Gdybyś wiedział kim jest Bongman, nie zadawałbyś takich głupich pytań. Tak pewnie pokazał gdzieś cycki i dupe, zapewne w celach zarobkowych, na bank uratował jakieś dziecko z pożaru i nie zdziwiłbym się jakby to on złapał Binladena. Pozdro dla kumatych!

juki

2014-01-06, 19:12
"bonus rpg" XD

Widac co za debile i ulomy sluchaja tego Polskiego rapu

legła

2014-01-06, 19:13
Spotted: Radom/Sosnowiec?

O_Co_Ci_Chodzi

2014-01-06, 19:14
dextress napisał/a:

ku*wa. W każdym poście wzmianka o BongManie. Kim on do cholery jest? Pokazał cycki/dupę na wizji? Uratował dziecko w pożarze? Złapał Binladena? I dziwić się, że poziom kultury spada z dnia na dzień jeżeli za idola i wzór do naśladowania służy człowiek, który wrzuca na sadola 50 sucharów dziennie!



Jest z sosnowca, a matka pochodzi z radomia. Jego stary to rudy żyd, który działał w organizacji murzyńskich lewaków. Takie kombo wystarczy?

Nieznany_Sprawca

2014-01-06, 19:25
Niesamowita kopalnia beki. Serio, nie myślałem, że tacy ludzie w ogóle istnieją. :D :D :D