18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Polsce też jest ciekawie.

igorzasty18 • 2020-05-21, 00:16
Poniosła gościa fantazja. PS szukali ale nie znaleźli Mikołaja.



roman970227

2020-05-21, 09:27
Andrzejos napisał/a:

Kurde dlaczego na tym swiecie wszyscy nie moga sie lubic i palic blantow no oprocz czarnych. Stworzyliśmy to wszystko by sami se to rozpie**olić. Xd



Właśnie większość co pali "blanty" myślą, że są królami i mogą wszystko a w rzeczywistości chodzi zamulony.

outsidethebox86

2020-05-21, 09:33
Juzwa napisał/a:

Różnie reagują ludzie po przyćpaniu. Jeden będzie się śmiał jak pie**olnięty i głaskał ścianę, inny będzie w tę ścianę napie**alał głową, pół biedy jeśli swoją, a jeszcze inny złapie tasak i będzie zabijał muchy. Na głowach przechodniów.



Po ćpaniu niewiadomo czego, owszem, jednak po ziole nie ma się nie raz siły by z fotela wstać, a co dopiero za ludźmi z tasakiem ganiać. Odnoszę wrażenie, że krytykującymi zioło są osoby, które nigdy nie paliły lub zapaliły raz czy dwa i nie poczuły jego działania albo złapały krzywą fazę i się zraziły. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z przypadkiem, żeby ktoś po paleniu marihuany walił głową w ścianę, czy to swoją głową czy cudzą. To chyba raczej po dopalaczach takie rzeczy.

bisfhcrew

2020-05-21, 09:33
Ok, już się przyzwyczaiłem do nagrań w pionie. Ale konwersja ich na poziom przez dodanie czarnych pasków po bokach to kolejny wymiar debilizmu. Bo wtedy nawet na telefonie nie można tego normalnie obejrzeć...

zwierzak30

2020-05-21, 13:00
EksplozjaSmaku napisał/a:

Mozna tez nie chlac i nie jarac gowna, ale to tylko dla normalnych ludzi.




1.30 nad ranem i nie śpisz.
Nie chlejesz nie jarasz,ale sądząc po niku podżerasz właśnie coś z lodówy. :)

outsidethebox86 napisał/a:

Po ćpaniu niewiadomo czego, owszem, jednak po ziole nie ma się nie raz siły by z fotela wstać, a co dopiero za ludźmi z tasakiem ganiać. Odnoszę wrażenie, że krytykującymi zioło są osoby, które nigdy nie paliły lub zapaliły raz czy dwa i nie poczuły jego działania albo złapały krzywą fazę i się zraziły. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z przypadkiem, żeby ktoś po paleniu marihuany walił głową w ścianę, czy to swoją głową czy cudzą. To chyba raczej po dopalaczach takie rzeczy.



Bądź zajarali pod wpływem wódzi.Bo wtedy odważny.
A jak wiadomo wóda i zioło to jak .. Nie wiem.
Jak walenie konia papierem ściernym.
Niby fajnie,ale skutki ... :)

Centurionero

2020-05-21, 13:47
Kiedy mój syn w przyszłości zapyta czy Mikołaj istnieje to puszczę mu to nagranie co Mikołaj odpie**ala po nocach 8-)

sa...........el

2020-05-21, 16:11
Są ludzie, którzy ćpali tony koki i osiągnęli wszystko i mieli wszystko (Rolling Stones itp). Są raperzy, którzy osiągnęli niewyobrażalny hajs i jarają ciągle zielsko (Snupi Drągi Drąg itp) Są pijący alkohol, którzy mieli klasę, palili cygara lub papierosy ( James Bond, Clint Eastwood) Są też komentujący wszystko i zgrywający mądrych, smutni posiadacze kont na sadisticu. Nie osiągnęli w życiu niczego wielkiego i nigdy nie osiągną. To tyle na temat rozmowy ćpuny kontra alkoholicy i większość użytkowników tego portalu.

HiSpect

2020-05-21, 17:18
Sebixy wyklęte ze śląska i wszystko jasne.

Nyrewesa

2020-05-21, 18:01
Granice zamknięte, na szparagi nie ma jak jechać to chleją trole pod blokiem bo w domu baba gmera że piniedze się kończo. I jak tu rzyć.

suchysongoful

2020-05-21, 18:54
outsidethebox86 napisał/a:

Odezwał się kształcony i kulturalny. Po pierwsze wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko dla wszystkich, po drugie to czy ktoś chodził do szkoły, nie jest wyznacznikiem inteligencji, po trzecie, jestem kobietą ignorancie, gdybyś używał tego orzeszka w głowie, który jest czymś na podobieństwo mózgu, to mógłbyś o tym pomyśleć. Ale po co? Najlepiej od razu się przypie**olic o słownictwo i wyzywać od pedałów.



Już już
Wracaj do kuchni

outsidethebox86

2020-05-21, 23:54
suchysongoful napisał/a:

Już już
Wracaj do kuchni



A ty do piwnicy