18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W pelni zabezpieczony.

ross84 • 2020-03-16, 20:23
Juz wiem gdzie jest caly olej z asdy....


petru23

2020-03-17, 09:35
Catchcart napisał/a:

Na ch*j mu ten olej



Do smażenia

ProVVe

2020-03-17, 09:55
Beny napisał/a:

Ja to bym chciała zobaczyć ból dupy Janusza-chomika, kiedy w sytuacji kryzysowej zjawią się organizacje pomocowe i za darmo będą dawać ludziom potrzebne produkty. A Janusz wydał na zapasy majątek.



Ten brudas kupił to z socjalu... to tak jakby to dostał.

NataliaW

2020-03-17, 10:57
Ludzie robiący takie zakupy są poj***ni, ale z drugiej strony są hurtownicy naliczajacy sobie większe kilkukrotnie marże ze względu na covid19. Nie powinni tego robić bo rolnikom właśnie ceny skupów zbóż spadły, ceny drobiu, wieprzowiny i wołowiny spadły, ceny ropy spadly. A w niektórych sklepach drożeje. Warto o tym pamiętać jak już się wszystko uspokoi ktory sklep był uczciwy, a który nie wobec klientow

Xs...........33

2020-03-17, 12:08
Jaki k***a zjeb xD

Justynka99

2020-03-17, 12:58
NataliaW napisał/a:

Ludzie robiący takie zakupy są poj***ni, ale z drugiej strony są hurtownicy naliczajacy sobie większe kilkukrotnie marże ze względu na covid19. Nie powinni tego robić bo rolnikom właśnie ceny skupów zbóż spadły, ceny drobiu, wieprzowiny i wołowiny spadły, ceny ropy spadly. A w niektórych sklepach drożeje. Warto o tym pamiętać jak już się wszystko uspokoi ktory sklep był uczciwy, a który nie wobec klientow



A co w tym jest nieuczciwego? Każdy ma prawo do ustalania własnej ceny.. System, gdzie ceny były ustalane odgórnie już był i się nie sprawdził. Nieuczciwie jest wtedy, gdy przy kasie dowiadujesz się, że cena jest inna, niż na półce, a dopóki masz pełną informację, to przedsiębiorca mówi za ile chce sprzedać, a Ty decydujesz, czy kupić po takiej cenie, czy nie.

JednorękiBandyta

2020-03-17, 13:19
Taa ciekawe jeszcze czy kupił to tylko za swoje pieniądze czy za te z socjalu od państwa, i taki nie dość że dostaje zasiłek od jakby nie patrzeć reszty pracujących ludzi to jeszcze wykupi im wszystkie produkty haha...Nie chce żeby to się bardziej jeszcze rozszerzyło ze naprawdę będzie kryzys ale mam nadzieje że po tym wszystkim ludzie wyciągną jakieś wnioski i skończy się zj***ne rozdawnictwo pieniędzy w czasach gdy można iść do pracy i swoimi rączkami zarobić bo teraz jak naprawdę będzie kryzys to nagle się okaże że się wcześniej za dużo rozdało, warto teraz pomyśleć ile pieniędzy zostałoby teraz dla naprawdę potrzebujących jakby nie program 500+ który i tak nie spełnił swojego założenia i nic w sumie nie zmienił.

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-03-17, 15:47
Justynka99 napisał/a:

Może to pomieszczenie w którym są jabłka jest nieogrzewane. Wtedy jabłka mogą wytrzymać naprawdę wiele miesięcy. Mój dziadek tak całe życie robił, że kupował po 300 kg ziemniaków, kilkadziesiąt kilo jabłek itp. i trzymał w piwnicy i nic się nie psuło. Takie wychowanie w powojennych czasach, a potem przyzwyczajenie.



Nie wiem nie znam sie,ale to chyba jabłka zerwane razem z ogonkami przy warzywie wytrzymują długo...znaczy owocu k***a

Muhannad

2020-03-17, 18:39
ziomandrzej napisał/a:

Szkoda że nie zobaczymy jego miny jak ogarnie że warzywa i owoce w końcu zaczną gnić... A szczególnie banany i jabłka w bliskiej odległości...



A w której minucie filmu pokazuje banany i jabłka owoce i warzywa ???

~Beny

2020-03-17, 18:51
Muhannad napisał/a:

A w której minucie filmu pokazuje banany i jabłka owoce i warzywa ???



Od 1:45

aaaaaaaaaaaaaa

2020-03-17, 21:02
Justynka99 napisał/a:

A co w tym jest nieuczciwego? Każdy ma prawo do ustalania własnej ceny.. ....Ty decydujesz, czy kupić po takiej cenie, czy nie.



Pozwolę się nie zgodzić...
Tzn, masz rację, że każdy ma prawo ustalać własną cenę, ale w normalnych warunkach.
Teraz warunki normalne nie są, ludzie korzystając z sytuacji chcą się nachapać. Ceny tych samych produktów spożywczych na allegro wzrosły często o 100%. To jest uczciwe?
Powiesz wolny rynek..
Wyobraźmy sobie sytuację, w promieniu 100km zamykają wszystkie sklepy, prócz jednego, a właściciel chleb sprzedaje po 50zł, mąkę po 20zł, makaron po 30... to wciąż wolny rynek?

PaluchMan

2020-03-17, 22:58
Olej pewnie wlewa do starego diesla

Sz.Pan

2020-03-17, 23:00
Myślałem, że TESTOVIRON wrócił.

chomero

2020-03-17, 23:28
A takiego h*ja nic sie nie zmarnuje. w ciagu Tygodnia to opie**ola razem z opakowaniem. Nie wiem czy ktos z Was zwrocil uwage, ale w Tym ciapackim k***idołku mieszka chyba z 15 osob. ile łozek, i materacy na podlodze.

pyciooo

2020-03-18, 04:00
widać, że to j***ny ciapaty brudas. tak czy siak zdechnie bo się nie myją norma. ( z doświadczenia: ile razy w sklepie czy to we Francji czy w Niemczech waliło od nich z daleka, ale odj***ni w ciuszki) największe skupisko wirusa jest u nich, ale oczywiście tego nie powiedzą w telewizji czy gdziekolwiek napiszą. chwalić się muszą jacy to nie są zajebiści.

BanujNasNieMichalka

2020-03-18, 10:14
Na ch*j zapasy na rok jak w całej Europie za 2-4 tyg wirus będzie słabnął? Może oprócz Włoch bo to brudasy staruchy :shock: