18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W parku rozrywki Kok-Tobe.

~_Yarko_ • 2020-01-05, 18:33

Zdiagnozowano złamanie kompresyjne czterech kręgów lędźwiowych, złamanie lewej kości promieniowej z przesunięciem, złamanie kości piętowej, złamanie obu kostek, złamanie kości skokowej lewej stopy z przesunięciem.
Źródło:
https://www.zakon.kz/5001518-padenie-s-attraktsiona-na-kok-tobe.html

Je...........ik

2020-01-06, 12:19
dertaz napisał/a:

@radek 25 i @blacksnake pie**olicie takie głupoty że szkoda słuchać. Jesteście poprostu p*zdy i tyle. Byłem w wielu parkach rozrywki w PL, w niemczech, Danii, we Włoszech i Francji i nie ma żadnych wypadków, szansa że coś ci się stanie jest o wiele mniejsza niż w czasie podróży autem lub samolotem. Chyba że korzystasz z usług parków obwoźnych lub w krajach trzeciego świata tam może zdarzyć się wszystko. Najbardziej niebezpieczne w korzystaniu z Parku rozrywki jest dojechanie do niego.



Wedlug mnie to rozrywka dla prostych ludzi.... Po ch*ju atrakcja....

Black Snake

2020-01-06, 14:51
dertaz napisał/a:

@radek 25 i @blacksnake pie**olicie takie głupoty że szkoda słuchać. Jesteście poprostu p*zdy i tyle. Byłem w wielu parkach rozrywki w PL, w niemczech, Danii, we Włoszech i Francji i nie ma żadnych wypadków, szansa że coś ci się stanie jest o wiele mniejsza niż w czasie podróży autem lub samolotem. Chyba że korzystasz z usług parków obwoźnych lub w krajach trzeciego świata tam może zdarzyć się wszystko. Najbardziej niebezpieczne w korzystaniu z Parku rozrywki jest dojechanie do niego.



Tak się składa, że kiedyś na kolejce, która zatrzymuje się do góry nogami jakieś 20 metrów nad ziemią odpięło mi się zabezpieczenie... Na szczęście w miarę szybko to ogarnąłem, chwyciłem się i po bokach ludzie też ogarnęli i mnie trzymali... Z adrenaliny zrobiłem się dosłownie biały. Także nie pie**ol. Jeżdżę czasem na kolejkach, ale są dużo lepsze atrakcje niż coś takiego. Poza tym jest to niebezpieczne i tyle.

degenerator83

2020-01-06, 15:43
k***a radzio osiempiencetstodziewiencset,dziex,usmialem sie;)