18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W pakiecie superlux

~Velture • 2022-11-22, 12:07
Typowy właściciel bmw :amused:



dżonyłojlker

2022-11-22, 12:13
Roger Waters napisał/a:

...to na prawdę mocny materiał...



Chyba nawet bot do stawiania piwek się zbuntuje.

Kriski

2022-11-22, 12:13
Częstochowskie blachy, wieśniacki warszawski akcent i odkurzacz więcej warty od białego ulepa.

M_A

2022-11-22, 12:18
Ja myślę, że o użytkownikach tej marki samochodów można by epopeje piać, ale te trzy literki mówią wszystko... BMW

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-11-22, 12:24
Kriski napisał/a:

Częstochowskie blachy, wieśniacki warszawski akcent i odkurzacz więcej warty od białego ulepa.



Nie pie**ol. Trochę zazdrościsz jednak tego ulepa mimo wszystko. Chyba, że jeździsz jakimś nowym suvem Peugeota z silnikiem 1.0 turbo i trzema cylindrami to w sumie zrozumiała reakcja była.

PoliteP

2022-11-22, 12:31
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Nie pie**ol. Trochę zazdrościsz jednak tego ulepa mimo wszystko. Chyba, że jeździsz jakimś nowym suvem Peugeota z silnikiem 1.0 turbo i trzema cylindrami to w sumie zrozumiała reakcja była.



Trochę zazdrościsz to chyba Ty dzieciom z zespołem Downa, bo one za swoje sp***olenie umysłowe chociaż rentę dostają.

Kriski

2022-11-22, 12:32
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Nie pie**ol. Trochę zazdrościsz jednak tego ulepa mimo wszystko. Chyba, że jeździsz jakimś nowym suvem Peugeota z silnikiem 1.0 turbo i trzema cylindrami to w sumie zrozumiała reakcja była.



Teraz mam 6 letniego Japończyka z Gołotą pod maską.

dżonyłojlker

2022-11-22, 12:40
Kriski napisał/a:

Teraz mam 6 letniego Japończyka z Gołotą pod maską.



Masz pod maską jąkającego się tchórzliwego pięściarza? To chyba jakiś diesel o niskiej kulturze pracy. Bo jeśli masz tam silnik w układzie H, to raczej powinieneś go porównać do tchórzliwego psa ze spłaszczonym pyskiem.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-11-22, 13:01
PoliteP napisał/a:

Trochę zazdrościsz to chyba Ty dzieciom z zespołem Downa, bo one za swoje sp***olenie umysłowe chociaż rentę dostają.






michal257

2022-11-22, 13:02
Ten czereśniak z wiejskim akcentem podwarszawskiego zadupia zwanego Jaktorowem już sam nie wie jak ma zabłysnąć :P

stefan szufla

2022-11-22, 13:58
Po samym głosie można stwierdzić że wieśniak (Bez urazy dla prawdziwych wieśniaków, bo Wy akurat jesteście bardzo potrzebni)

rulas

2022-11-22, 14:08
Jak pochwalić się internetowi zakupem na aliexpress

Kriski

2022-11-22, 14:15
HenrykS. napisał/a:

Masz pod maską jąkającego się tchórzliwego pięściarza? To chyba jakiś diesel o niskiej kulturze pracy. Bo jeśli masz tam silnik w układzie H, to raczej powinieneś go porównać do tchórzliwego psa ze spłaszczonym pyskiem.



O, właściciel Tico w gazie się odezwał.




dżonyłojlker

2022-11-22, 14:27
Kriski napisał/a:

O, właściciel Tico w gazie się odezwał.



Trochę nad tym myślałeś. Myślałeś, myślałeś, aż w końcu się zesrałeś :facepalm: