18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W ostatniej chwili

~_Yarko_ • 2020-03-03, 01:15
Rodzina przeczuwając sytuację, poprosiła o pomoc w odszukaniu krewnej policję.
Podali policji tylko ostatnią lokację, którą znali - w pobliżu mostu.


C0C0JUMBO

2020-03-03, 01:17
Ale ch*jnia. Sadistic to by było gdyby nie zdążył.

McQurwa

2020-03-03, 04:21
Oszukać przeznaczenie

bajerek254

2020-03-03, 05:44
Jakaś k***a atencyjna, gdyby chciała to by zdążyła skończyć wrócić i jeszcze raz skoczyć zanim do niej dobiegła

niefrasobliwamariola

2020-03-03, 06:37
Do dupy!! Powinien ją popchnąć niechcący a w wodzie powinny czekać rekiny , to by to jeszcze szło oglądać.

Juzwa

2020-03-03, 08:03
niefrasobliwamariola napisał/a:

Do dupy!! Powinien ją popchnąć niechcący a w wodzie powinny czekać rekiny , to by to jeszcze szło oglądać.



No i zapomniana mina morska z 2WŚ w wodzie. A tak w ogóle to skacząc najpierw powinna zaj***ć w podstawę filaru mostu i najlepiej jakby przejechała jeszcze po niej motorówka. Sadystyczne bingo.

matrosbum

2020-03-03, 10:10
Dlaczego policjantka jej nie popchnęła?????

fieryangel

2020-03-03, 10:35
Ja jebie... Ilu tu jest idiotów... :roll:

bajerek254 napisał/a:

Jakaś k***a atencyjna, gdyby chciała to by zdążyła skończyć wrócić i jeszcze raz skoczyć zanim do niej dobiegła



Większość samobójców nie chce tego zrobić. Oni chcą, żeby ktoś zauważył ich cierpienie i im pomógł, uratował ich. To jest ostatnie wołanie o pomoc, gdy samemu nie jesteś w stanie ogarnąć tego gówna, które cię otacza.
Obyś nigdy nie był w takiej sytuacji, Kolego.

I pamiętaj, że oni wszyscy kiedyś mówili sobie, że nigdy w takiej sytuacji przecież się nie znajdą...

sothis

2020-03-03, 10:55
fieryangel napisał/a:

Ja jebie... Ilu tu jest idiotów...
Większość samobójców nie chce tego zrobić. Oni chcą, żeby ktoś zauważył ich cierpienie i im pomógł, uratował ich. To jest ostatnie wołanie o pomoc, gdy samemu nie jesteś w stanie ogarnąć tego gówna, które cię otacza.
Obyś nigdy nie był w takiej sytuacji, Kolego.
I pamiętaj, że oni wszyscy kiedyś mówili sobie, że nigdy w takiej sytuacji przecież się nie znajdą...



Tu jest sadistic, tu nie ma "Kolegów".

bloodwar

2020-03-03, 11:04
Tu nie ma "kolegów" tu są jedynie kolesie którzy widząc Cię w potrzebie atencji stojącego na moście by Cię jeszcze zachęcali do skoku... albo wręcz popchnęli :)

Xs...........33

2020-03-03, 12:23
Jakby chciała się zabić, to by już gryzła piach, to co ona robi to się nazywa byciem atencyjną k***ą.

muraaas

2020-03-03, 12:42
fieryangel napisał/a:

Ja jebie... Ilu tu jest idiotów...
Większość samobójców nie chce tego zrobić. Oni chcą, żeby ktoś zauważył ich cierpienie i im pomógł, uratował ich. To jest ostatnie wołanie o pomoc, gdy samemu nie jesteś w stanie ogarnąć tego gówna, które cię otacza.
Obyś nigdy nie był w takiej sytuacji, Kolego.
I pamiętaj, że oni wszyscy kiedyś mówili sobie, że nigdy w takiej sytuacji przecież się nie znajdą...



Czym otaczające gówno jej albo jej podobnych różni się od mojego ?! Jeśli jesteś w sytuacji na prawdę bez wyjścia to w ciszy i samotności nie wadząc nikomu po prostu kończysz ze sobą. W każdym innym: atencyjna k***a !

kulawiec

2020-03-03, 16:12
fieryangel napisał/a:

Większość samobójców nie chce tego zrobić. Oni chcą, żeby ktoś zauważył ich cierpienie i im pomógł, uratował ich.



Większość takich samobójców to leniwe cioty, które chciałyby aby ktoś za nich wszystko zrobił. To efekt użalania się nad samym sobą.

Prawdziwy samobójca, to ktoś kto np. wie, że mu zostało pół roku życia srając pod siebie albo wyjąc z bólu. Albo wie, że go kolesie z gangu obedrą ze skóry, więc sobie sam oszczędza cierpienia.