18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W obronie bezpieczeństwa obywateli

Iguor • 2014-04-01, 17:35
Kumpel, stary Kęciaż wysłałmi przed chwilą. Absurd goni absurd:
300 tyś zł idzie w p*zdu bo jakichś 2 idiotów nie potrafi chodzić. Swoją drogą trzeba mieć zajebisty talent żeby zaliczyć glebę z otwartym złamaniem na płaskiej nawierzchni.
Proponuję iść za ciosem i zdemontować wszystkie krawężniki a w konsekwencji całe Kęty.



:sispalm: :erniepalm: :xalpalm: :catfacepalm:

A jak to ma jakikolwiek związek z 1 kwietnia to redaktor tego newsa ma wpie**ol że się nie pozbiera

Pravicow

2014-04-01, 17:39
Ja im mogę to rozwalić za dwa tysiące i zakaz przebywania na terenie RP dla Tuska.

*sorry, "tusk" z małej litery.

hgh

2014-04-01, 17:51
1 kwietnia.......... ech k***a.

tonieja

2014-04-01, 18:05
jeśli to żart to brzmi jak smutna codzienność w naszym wesołym kraju

Bartek1991

2014-04-01, 18:16
Popieram, że choć jednego z nich wywieźli potem do Oświęcimia.

15243

2014-04-01, 19:27
widzę, że nie tylko Łomża boryka się z ch*jowym zagospodarowaniem "starówki", szary plac i kilka drzewek - ja pie**ole, kto projektuje takie ch*jowe klepiska z bruku?

kapral

2014-04-01, 19:48
"nieumyślne spowodowanie zagrożenia komunikacji pieszej" hahahaha :mrgreen: popuściłem.

jeśli to nie jest prima aprilis to tak sie zastanawiam... mamy teraz miasta, policje, urzędy... jak ci ludzie przeżyliby w przeszłości, w lesie? takiego debila co się potknie o metrową skałę ważącą 300kg dwa chomiki by wpieroliły na śniadanie... właśnie dlatego że selekcja naturalna przestała działać mamy takie społeczeństwo pok***ione, kalekie, niezdolne do samodzielności... SELEKCJO WRÓĆ!

ProVVe

2014-04-01, 20:26
Ale tam pie**olicie... Idzie po pijaku wyj***ł się (może nawet nie o tą kulę tylko zj***ł się z kuli tej dużej) pomyślał jak naciągnąć na kasę i zaraz drugi się znalazł...



Co do 300 koła za rozwalenie tego... Wyj***łbym tą małą kulę nawet by k***a nikt nie wiedział, że "integralna część" ja pie**ole... Cena wrecz abstrakcyjna i wyciagnieta z dupy (chyba ze ktos z rodzinki ma firme...)

Arles.

2014-04-01, 20:59
Coś czuję że to związane z 1 kwietnia nie jest, Polska kraj absurdu, a mógłby być pięknym, przyjemnym krajem, gdyby nie mentalność niektórych ludzi ;(

longlong7

2014-04-01, 21:04
ciekawe co oni robili z tą kulą, że doszło do złamania