18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Niemczech pokojowy protest

GeorgeHarvey1 • 2022-10-15, 12:10

Równie pokojowo tłumiony

pajdaq

2022-10-15, 12:25
Czekam na narodowe świeto napie**al.ania się z Polską Policją

~tedwaha

2022-10-15, 12:32
Co jak co al białych to nie mają oporu prać w Niemczech, a wyjdzie grupa brudasów to pół miasta rozk***i...

Budrys2000

2022-10-15, 13:10
tedwaha napisał/a:

Co jak co al białych to nie mają oporu prać w Niemczech, a wyjdzie grupa brudasów to pół miasta rozk***i...



Nie po to ich nawpuszczali aby ich teraz lać

;-)

Adae

2022-10-15, 14:27
~tedwaha napisał/a:

Co jak co al białych to nie mają oporu prać w Niemczech, a wyjdzie grupa brudasów to pół miasta rozk***i...



Bo typowy niemiec to lamus, wychowany bezstresowo, bez zadnych wymogow co do tezyzny i sprawnosci fizycznej. Nawet ci co wygladaja normalnie nie sa w stanie podniesc wiecej niz moja mama nosila przez pol miasta wracajac z zakupow w latach 90tych. LAtwo jest ich gnebic, a na takiego Polaka, Araba czy Murzyna zazwyczaj potrzebuja 2 sklady i bron palna, 40:1 albo wcale.

turor

2022-10-15, 14:47
Praworządność po niemiecku :D

Trzeba u nas sądy zmienić, żeby też takie interwencje przyklepywały :)

sadol001

2022-10-15, 15:06
Zajebiście pokojowy protest. z 300 ryjów drze ryja, bo kogoś powalili na glebę. U nas jak 10 osób na strajku macic powalili, to może jedna koleżanka coś krzyczała.

krasnal_hałabała

2022-10-15, 15:23
Adae napisał/a:

Bo typowy niemiec to lamus, wychowany bezstresowo, bez zadnych wymogow co do tezyzny i sprawnosci fizycznej. Nawet ci co wygladaja normalnie nie sa w stanie podniesc wiecej niz moja mama nosila przez pol miasta wracajac z zakupow w latach 90tych. LAtwo jest ich gnebic, a na takiego Polaka, Araba czy Murzyna zazwyczaj potrzebuja 2 sklady i bron palna, 40:1 albo wcale.



Gorzej jak przyjedzie Mongoł z Syberii. Znałem kiedyś Mongoła, z północnej części Mongolii, tuż przy granicy z Rosją, tam nie są stepy tylko normalnie tajga, koleś się naj***ł w UK, to się z całym miastem lał, w Nottingham cała dzielnica na niego wyskoczyła łącznie z policją, Mongołowie to nie jak inni Azjaci, wysocy są jak Wikingowie a gość miał 240 cm wzrostu, k***a prawie dwa i pół metra a napakowany jak Brunejka i jeszcze sztuki walki trenował, Sambo, Taekwondo, Kyoksul, boks i jeszcze ichniejszą Mongolską sztukę walki, chyba Baykal Khol to się nazywało czy jakoś tak, koleś w Mongolii napie**alał się z niedźwiedziami za hajs, gołymi rękami, wk***ił czymś sprzedawcę w sklepie bo naj***ny wszedł i piwo myślał wziąć za darmo, to go sprzedawca przeganiał ale wyłapał a że sprzedawca był jakimś tam miejscowym szanowanym skelpikarzem to najpierw na niego jacyś dresiki (akurat brytole) rzucili, dość spore, widać że po siłce ale poskładał ich w sekundę i to jeszcze naj***ny. Potem stopniowo pół dzielnicy się z nim napie**alało aż policja przyjechała z tarczami, akurat tam okrągłe mają i z nimi też się lał, cztery godziny go próbowali uspokoić, poskładał chyba ze 120 typów. w tym co najmniej 20 policjantów. No i jebnął też przechodzącym obok nastolatkom bo ledwo kontaktował.

andysmith

2022-10-15, 16:27
ech szkoda ze u nas tak nie robia porzadkow z lewakami i tymi lampard

Anonimowy12663

2022-10-15, 16:33
Wyobraźcie sobie co by było gdyby u nas tak tłumili protesty tych pedałów

LICH0

2022-10-15, 17:07
Na opalonych boją się krzywo spojrzeć, a swoich leją w opór xD

silwerbalk

2022-10-15, 17:18
LICH0 napisał/a:

Na opalonych boją się krzywo spojrzeć, a swoich leją w opór xD



Bo brudnoskorzy im najebią a biały da się łatwo zabrać i przetrzepać. Na brudnoskorego nawet nie spojrzą bo k***a jeszcze im wpie**oli za rasistowskie spojrzenia i dostanie karę wyjebaia z roboty .... Na co mu to

Cycu320

2022-10-15, 18:02
Dobra kmiotki... Słuchać bo mówię tera ja. Sprawa dotyczy ofkoz Niemiec. Po cichu zostało "przepchanych" kilka regulacji i ustaleń zwoekszających uprawnienia niemieckiej policji oraz uwaga uwaga... niemieckiego wojska. Jako że wojsko w czasie pokoju ma siedzieć w koszarach to teraz w sprawach nadzwyczajnych, którymi są protesty i zamieszki, może podejmować działania wobec ludności cywilnej. Policja będzie mogła współpracować z wojskiem w celu tłumienia protestów, które są spodziewane zimą lub wiosną. Tyczy to się protestów przeciwko obostrzeniom związanych z kowidkiem oraz zamieszek spowodowanych wzrostem cen energii oraz żywności :->

daniel1040

2022-10-15, 18:33
Cycu320 napisał/a:

Dobra kmiotki... Słuchać bo mówię tera ja. Sprawa dotyczy ofkoz Niemiec. Po cichu zostało "przepchanych" kilka regulacji i ustaleń zwoekszających uprawnienia niemieckiej policji oraz uwaga uwaga... niemieckiego wojska. Jako że wojsko w czasie pokoju ma siedzieć w koszarach to teraz w sprawach nadzwyczajnych, którymi są protesty i zamieszki, może podejmować działania wobec ludności cywilnej. Policja będzie mogła współpracować z wojskiem w celu tłumienia protestów, które są spodziewane zimą lub wiosną. Tyczy to się protestów przeciwko obostrzeniom związanych z kowidkiem oraz zamieszek spowodowanych wzrostem cen energii oraz żywności



4 rzesza lgbthdtv plus mówisz?
Ktoś ma to na swoim apokaliptycznym bingo? Mi brakuje tylko protestów równości u eskimosów i mogę odebrać talon na balon

Ca...........on

2022-10-15, 18:45
Jeśli to rzeczywiście był pokojowy protest i rzeczywiście pokojowego protestującego tak okładał, to nerwy by mi puściły i przyłbica poszłaby w górę.