18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

artiee

2012-11-22, 16:47
@up ch*j z tego, to i tak komputer dla pedałów.

Gremz

2012-11-22, 17:05
Dasha B.

Nie trzeba dziękować.

JezusToŻyd

2012-11-22, 19:02
@aras0992: To chyba ty jesteś w błędzie, bo w Windowsie nie trzeba nic klikać po wielokroć.

A antywirusów na macu nie potrzeba, bo jak ci się coś z kompem stanie to przynajmniej będzie pretekst do wymiany na nowy. I nie pie**ol, że "nie ma wirusów" bo są tylko się wstyd przyznać posiadaczom.

http://thenextweb.com/microsoft/2012/11/02/microsofts-security-team-is-killing-it-not-one-product-on-kasperskys-top-10-vulnerabilities-list/

Hmm, 0 produktów Microsoftu, a dwa produkty Maca. Ale spoko, Windows jest zły!


BTW:

Ilu użytkowników maca potrzeba do wymiany żarówki?
Żadnego - jak się spali to kupują nowy dom.

kashato

2012-11-22, 21:12
kogoś boli pusty portfel

artiee

2012-11-23, 23:39
@Up mam imaca z osx 10.7 i pc-ta. Wolę sto razy bardziej PCTa z windows 7 niż te gówno od apple. Przereklamowane ch*jostwo, nudne, z durnymi i niepraktycznymi rozwiązaniami opatentowanymi przez Apple. ch*j w dupę Ejplowi.
EDIT bo nie zauważyłem: @kashato skąd ty cieciu w wieku 19 lat masz jakiekolwiek pieniądze ?! Starego przyjmowałeś do wyra to masz, inaczej mogłeś zamarzyć tylko o macu.

gklkdp

2012-11-24, 00:06
artiee napisał/a:

@up ch*j z tego, to i tak komputer dla pedałów.



i to mówi koleś co na auto nie wydał nawet 1/4 wartości najtańszego maca

artiee

2012-11-24, 07:36
@up czytaj wyżej młotku. Zresztą w dupie byłeś i gówno widziałeś.

A z resztą czy to jakiś wyznacznik? Chyba głupoty. Mac jest ch*jowy, drogi, ze zj***nymi pomysłami to że go kupiłeś, to tylko wpływ reklamy i głupota. Mac w niczym nie jest lepszy od nawet przeciętnego PC-ta za 2000 zł. Sprzętowo odstaje znacznie. Ba PC jest lepszy bo na nim pogram jak człowiek, na Macu się wynudzę przy WWW i oglądaniu cukierków interfejsu. Dla mnie osobnik kupujący maca jest po prostu głupi, bo płaci za słaby sprzęt dużo więcej niż powinien, a to że ma wypchany portfel i się tym dowartościowuje chwaląc się po forach robi tylko z siebie wieśniaka.

Nigdy więcej Apple dlatego że to Apple i mają go tacy jak WY. Ja mam maca, ale przynajmniej wypowiadam się obiektywnie, bo widzę że to gówno i apple nie wcisną mi ch*ja w mózg.