18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W motocyklowych mózgach bez najmniejszych zmian...

Halman • 2022-04-19, 17:10

kupujesz motocykl bo masz coś z mózgiem lub masz coś z z mózgiem i kupujesz motocykl... :krejzi:

Juzwa

2022-04-19, 17:21
Halman, Ciebie chyba jakiś motocyklista zawlókł do piwnicy, albo on się nie dał zawlec.

Barnellini

2022-04-19, 18:12
Juzwa napisał/a:

Halman, Ciebie chyba jakiś motocyklista zawlókł do piwnicy, albo on się nie dał zawlec.



Rzeczywiście wk***ienie się sączy z każdego postu o tych przygłupach nieprzeciętne, ale na obronę Halmana na to wk***ienie sobie motop*zdy uczciwie i z wielkim poświęceniem zapracowały. :D

35i

2022-04-19, 18:20
Juzwa napisał/a:

Halman, Ciebie chyba jakiś motocyklista zawlókł do piwnicy, albo on się nie dał zawlec.



Zed zszedł. :-)

Hetman_Wielki

2022-04-19, 18:25
wiec przygłupów jeździ puszka , no jak do licha można spowodować wypadek na skrzyżowaniu w mieście,
jezdzicie w samochodach i siebie nie widzicie, ameby nie potrafia sie poruszac zima i latem, wiadomo kazdy sie uczy jak i motocyklisci co zaczynaja swoja nowa pasje
jestem zdania ze gdyby kazdy w polsce przeszedł sciezka ktora bylaby obowiazkowa w kierunku posiadania kat B poprzez nabycie kat A lub A1 i praktycznie jazde tym pojazdem w sezonie to respekt wszytskich dla sb i wzajamnie poszanowanie zdrowia wplyneloby na jakosc ruchu drogowego, a inni by sobie calkowicie odpuscili gdyz by sie okazalo ze nie dadza rady, skonczyloby sie zdawanie 60razy i jak zdam to ja tylko do sklepu po tej prostej dam rade, niewazne ze kiedys zabije dzieciaka,
tak wiem wielu jezdzi dobrze, wielu tez baznadziejnie i nie ograniaja pola z boku a juz wogole sytuacji z tylu a tez gro z nas przegina,
przykladem moze byc proste skrzyzowanie gdzie wielu z was stoi jak ciolki bo nagle nie ma swiatel i nie widza jak jechac, choc u mnie pod domem jest takowe, wiec prosze nie wrzucac wszystkich do wora, wciaz uwazam ze prawoajazdy B to bron zabiajajaca i zeby zdobyc uprawnienia na zabijanie powinno sie chociaz oceniac psychotesty czy inne kwalifikacje zanim niedzielny kierowca odwali na drodze numer zycia

chetnie Halmana zaciagne do piwnicy i wyjasnie mu to i tamto, albo zrobia to koledzy lubiace cieple klimaty z osiedla za kretynskie uwagi cdo do motycklistow

35i

2022-04-19, 18:35
Hetman_Wielki napisał/a:

wiec przygłupów jeździ puszka , no jak do licha można spowodować wypadek na skrzyżowaniu w mieście,
jezdzicie w samochodach i siebie nie widzicie, ameby nie potrafia sie poruszac zima i latem, wiadomo kazdy sie uczy jak i motocyklisci co zaczynaja swoja nowa pasje
jestem zdania ze gdyby kazdy w polsce przeszedł sciezka ktora bylaby obowiazkowa w kierunku posiadania kat B poprzez nabycie kat A lub A1 i praktycznie jazde tym pojazdem w sezonie to respekt wszytskich dla sb i wzajamnie poszanowanie zdrowia wplyneloby na jakosc ruchu drogowego, a inni by sobie calkowicie odpuscili gdyz by sie okazalo ze nie dadza rady, skonczyloby sie zdawanie 60razy i jak zdam to ja tylko do sklepu po tej prostej dam rade, niewazne ze kiedys zabije dzieciaka,
tak wiem wielu jezdzi dobrze, wielu tez baznadziejnie i nie ograniaja pola z boku a juz wogole sytuacji z tylu a tez gro z nas przegina,
przykladem moze byc proste skrzyzowanie gdzie wielu z was stoi jak ciolki bo nagle nie ma swiatel i nie widza jak jechac, choc u mnie pod domem jest takowe, wiec prosze nie wrzucac wszystkich do wora, wciaz uwazam ze prawoajazdy B to bron zabiajajaca i zeby zdobyc uprawnienia na zabijanie powinno sie chociaz oceniac psychotesty czy inne kwalifikacje zanim niedzielny kierowca odwali na drodze numer zycia
chetnie Halmana zaciagne do piwnicy i wyjasnie mu to i tamto, albo zrobia to koledzy lubiace cieple klimaty z osiedla za kretynskie uwagi cdo do motycklistow



Nasuwają mi się dwa pytania. Po pierwsze, jak blisko znasz kolegów z osiedla, lubiących ciepłe klimaty? Po drugie, czy kiedykolwiek przeglądałeś słownik, czy przeglądasz tylko książeczki z obrazkami?

Hetman_Wielki

2022-04-19, 18:49
niech ci sie nasuwa nawet podpaska na oczy, przypie**alać sie to każdy potrafi, natomiast jak dochodzi do merytorycznej dyskusji to juz cisza bo zwoje sie przepalają, dla mnie koniec wątku

Halman

2022-04-19, 18:50
Hetman_Wielki napisał/a:

chetnie Halmana zaciagne do piwnicy i wyjasnie mu to i tamto,


ale ja się brzydzę motoseksualistów;

35i

2022-04-19, 18:53
Hetman_Wielki napisał/a:

niech ci sie nasuwa nawet podpaska na oczy, przypie**alać sie to każdy potrafi, natomiast jak dochodzi do merytorycznej dyskusji to juz cisza bo zwoje sie przepalają, dla mnie koniec wątku



Jaka merytoryczna dyskusja? Widzę tylko monolog analfabety.

Ca...........on

2022-04-19, 19:06
Ejże, panowie. Od przypie**alania się to jestem ja. Każdy do swojego łóżka dzisiaj i gasimy światło o 19:30.

kocur

2022-04-19, 21:05
Nie wiem co lepsze, wyoadki motop*zd, czy ich ból cipek w komentarzach.

Stashqo

2022-04-19, 21:26
Ja tam jestem motop*zdą, puszkarzem, z tira sram do żwira a po robocie to i pedalarzem, Kupię jeszcze elektryczną h*janogę i będzie bingo we wk***ianiu wszystkich razem i każdego z osobna, to moja misja życiowa!

CzerstWybut

2022-04-19, 21:45
Siedzisz na sadolu 24h i walisz konia do każdego filmu i komentarza albo walisz konia do otrzymanych wirtualnych piw każdego dnia i masz ksywke halman, jeden ch*j bo to musi być smutne życie siedząc na tej stronie każdego dnia nonstop. :mrgreen: twoja ocena jest jak 50 letni prawiczek, niby sie zna niby wie jak to bo widział filmy ale ch*ja w życiu doświadczył.

xXx5226

2022-04-19, 22:14
Barnellini napisał/a:

Rzeczywiście wk***ienie się sączy z każdego postu o tych przygłupach nieprzeciętne, ale na obronę Halmana na to wk***ienie sobie motop*zdy uczciwie i z wielkim poświęceniem zapracowały.



To że boisz się motocykli nie oznacza że nie jesteś kretynem na drodze. Nie ważne czy koła są 2, 4 czy nawet 12.

Juzwa

2022-04-19, 23:24
Caramon napisał/a:

Ejże, panowie. Od przypie**alania się to jestem ja. Każdy do swojego łóżka dzisiaj i gasimy światło o 19:30.



Nie zapomnij rączek na kołderce trzymać.