18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Mińsku już się zaczybna

Musashi_Miyamoto • 2021-11-14, 21:09
Jak widać długo nie trzeba będzie czekać bo pomału zaczynają się relacje z nachodźcami.


sothis

2021-11-14, 23:44
Justynka99 napisał/a:

Naucz się najpierw matole języka polskiego, a potem dopiero się bierz za tematy polityczne, bo ni ch*ja ci nie wychodzi zrozumienie sytuacji politycznej.



Faktycznie straszna sraczka umysłowa, nie idzie zrozumieć o czym pisze. No cóż, w każdym społeczeństwie, każdej jego frakcji są tak ludzie jak i prostaki, chamy i debile.
Przy czym warto pamiętać, że można być człowiekiem prostym ale wcale nie prostakiem.

djpyza

2021-11-14, 23:48
baronturbina napisał/a:

Justynka99 szkoda słów na pół Polaka z Polski „C”. Wschód kraju ma tyle szczęścia, że uchodźcy tam nie zostaną. Jedyne co na Podlasiu jest wartościowe to bimber. Muzułmanie pic nie mogą. Niestety, bo mogli by tam zostać i Podlasie oraz Lubelszczyznę po polsku mówić.



ty tyle co po polsku psioczysz to chyba to po twoim szfabsku :D a uważasz się za polaka niemiecki fojd dojczu :D raczej kiedyś wschód był nasz :D ale ty jako sprzedajny niemiaszek platfus z po tego nie ogarniasz :D taka z ciebie ciota :D więc milcz sprzedasz matkę aszloku !

zlaskipanskiejbozydarr

2021-11-14, 23:54
djpyza napisał/a:

ja na ciebie mam wyj***ne jak by była wojna to bym cię odj***ł sprzedawczyku i tyle by było
sram na ciebie cioto j***na niemiecki pecie stara dała do gara



Bla bla bla; ciebie blazie to na sadolu powinni wystawiać jako przykład jak ewolucja mogła spuerdolic swoją robotę, IQ poniżej koczkodana.

dejwid092

2021-11-15, 00:07
djpyza napisał/a:

ja na ciebie mam wyj***ne jak by była wojna to bym cię odj***ł sprzedawczyku i tyle by było
sram na ciebie cioto j***na niemiecki pecie stara dała do gara



Ty się już nie szczep 3 dawka bo po dwóch wcześniejszych twój mózg już ledwo pracuje...

Albo to niedotlenienie od tej maseczki ci jeblo na mózg.w każdym razie źle z tobą

sothis

2021-11-15, 00:53
djpyza napisał/a:

ja na ciebie mam wyj***ne jak by była wojna to bym cię odj***ł sprzedawczyku i tyle by było
sram na ciebie cioto j***na niemiecki pecie stara dała do gara



Raczej nie, debile na wojnie tak jak w życiu nie robią tego co chcą, tylko co ktoś im każe. A oceniając po stylu pisania jesteś niedouczonym nikim, bo dowolna praca dającą jakiekolwiek sensowne zarobki wymaga umiejętności artykułowania swoich myśli. I tutaj dwie ważne informacje dla Ciebie -
Pierwsza, to że układanie kostki brukowej etc to nie jest praca dającą sensowny zarobek.
Druga - żeby skutecznie obrazić kogoś, kogo się nie zna nie wystarcza rzucać wyzwiskami lub groźbami bez pokrycia, bo s wyniku tego pokazujesz tylko ze jesteś nikim, czyli tak samo jak w prawdziwym życiu :) żeby kogoś skute żnie trollowac lub obrażać przez internet potrzeba też inteligencji :)

baronturbina

2021-11-15, 00:58
djpyza napisał/a:

ty tyle co po polsku psioczysz to chyba to po twoim szfabsku a uważasz się za polaka niemiecki fojd dojczu raczej kiedyś wschód był nasz ale ty jako sprzedajny niemiaszek platfus z po tego nie ogarniasz taka z ciebie ciota więc milcz sprzedasz matkę aszloku !


Ty j***ny analfabeto! Jak wyjdziesz z lasu i zaczniesz choć minimalnie po polsku pisać, to wtedy się tu udzielaj.
Debilu przeczytaj co napisałem z jakimś Polakiem. Gdzie tam jest napisane że wschód Polski nie jest nasz?
Zmień nick na djp*zda.

Touch_Of_Madness

2021-11-15, 01:06
sothis napisał/a:

Raczej nie, debile na wojnie tak jak w życiu nie robią tego co chcą, tylko co ktoś im każe. A oceniając po stylu pisania jesteś niedouczonym nikim, bo dowolna praca dającą jakiekolwiek sensowne zarobki wymaga umiejętności artykułowania swoich myśli. I tutaj dwie ważne informacje dla Ciebie -
Pierwsza, to że układanie kostki brukowej etc to nie jest praca dającą sensowny zarobek.
Druga - żeby skutecznie obrazić kogoś, kogo się nie zna nie wystarcza rzucać wyzwiskami lub groźbami bez pokrycia, bo s wyniku tego pokazujesz tylko ze jesteś nikim, czyli tak samo jak w prawdziwym życiu żeby kogoś skute żnie trollowac lub obrażać przez internet potrzeba też inteligencji



Z tym układaniem kostki to mógłbyś się zdziwić ;)

sothis

2021-11-15, 02:04
Touch_Of_Madness napisał/a:

Z tym układaniem kostki to mógłbyś się zdziwić



No ok, nie był to trafiony przykład. Przypomniał mi się... Powiedzmy że znajomy - wyjmował miesięcznie około 4kzl 10 lat temu. Teraz, tak bez sprawdzania na googlu pewnie 6k?
Ok, powyżej przeciętnych zarobków. Niech więc będzie, djpyza też może zaznać bogactwa mimo swoich ułomności :) ot, dla każdego jest miejsce na tym świecie.

KoniecZartow

2021-11-15, 02:16
Ale gównoburza, bongman skupiał wokół siebie intelektualistów w takim razie.

BambiPMT

2021-11-15, 09:30
baronturbina napisał/a:

Justynka99 szkoda słów na pół Polaka z Polski „C”. Wschód kraju ma tyle szczęścia, że uchodźcy tam nie zostaną. Jedyne co na Podlasiu jest wartościowe to bimber. Muzułmanie pic nie mogą. Niestety, bo mogli by tam zostać i Podlasie oraz Lubelszczyznę po polsku mówić.



Hahahaha pić k***a nie mogą. No nie zartuj. Mają upośledzonego Boga. Czekają do wieczora, a ci mniej cierpliwi zasłaniają zasłony, a ci mniej cierpliwi stają w cieniu. Tam Ali nie widzi.

sothis

2021-11-15, 09:38
Bambrych napisał/a:

Hahahaha pić k***a nie mogą. No nie zartuj. Mają upośledzonego Boga. Czekają do wieczora, a ci mniej cierpliwi zasłaniają zasłony, a ci mniej cierpliwi stają w cieniu. Tam Ali nie widzi.



I kolejny szerzy dezinformację.
Myślcie k***a samodzielnie.... Katolik kocha bliźniego jak siebie samego? 10 przykazań wyznacza mu drogę przez życie? Pewnie seks dopiero po ślubie u każdego :)

Nie lubię ciapatych i najchętniej oglądam ich na hardzie, ale po ch*j okłamywać samego siebie lub robić z siebie debila przytaczając jakieś kalekie argumenty przeciwko ciapusow. Przecież jest tyle sensownych powodów, żeby ich nie lubić k***a.

Justynka99

2021-11-15, 15:11
sothis napisał/a:

I kolejny szerzy dezinformację.
Myślcie k***a samodzielnie.... Katolik kocha bliźniego jak siebie samego? 10 przykazań wyznacza mu drogę przez życie? Pewnie seks dopiero po ślubie u każdego



Prawdziwy katolik właśnie tak robi. Problem w tym, że tych prawdziwych katolików, którzy żyją zgodnie ze swoją religią jest garstka. Reszta to barany, które dają się gonić do kościoła, żeby sąsiedzi widzieli.

Strielok1

2021-11-15, 20:27
sothis napisał/a:

I kolejny szerzy dezinformację.
Myślcie k***a samodzielnie.... Katolik kocha bliźniego jak siebie samego? 10 przykazań wyznacza mu drogę przez życie? Pewnie seks dopiero po ślubie u każdego
Nie lubię ciapatych i najchętniej oglądam ich na hardzie, ale po ch*j okłamywać samego siebie lub robić z siebie debila przytaczając jakieś kalekie argumenty przeciwko ciapusow. Przecież jest tyle sensownych powodów, żeby ich nie lubić k***a.



Ale jaką dezinformację? Sam znam Egipcjanina który od drugiej połowy lat 90 mieszka w Polsce, prowadzi tu firmę i też nigdy nie był abstynentem, grunt żeby pić w domu czy garażu bo tam faktycznie allah nie widzi.