18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W mieście Sinaloa zawinęli syna El Chapo Guzmana.

~mg_schutze • 2023-01-05, 22:01
Dzisiaj z rana w Sinaloa zawinęli Guzmana dżuniora.
Impreza się rozkręca, ostrzelane samoloty pasażerskie i wojskowe, Sicarios blokują drogi do miasta. Ogólnie meksyk :)














~tedwaha

2023-01-05, 22:20
Tu sam moment aresztowania juniora



A tu ogólny rozpie**ol jaki nastał pózniej


Kriski

2023-01-05, 22:43
Czekam z niecierpliwością aż w USA się ktoś wk***i i nakaże meksom wojskowe rozwiązanie problemu.

pipi71

2023-01-05, 22:52
przydałby się granatnik obsługiwany przez szymczyka:) :) :)

~mg_schutze

2023-01-05, 23:01
Kolejne nagranie.





T-6C+ Texan II z zasobnikami i UH-60 z minigunami :D

sothis

2023-01-05, 23:14
Jeszcze trochę i zrobi się u nich gorąco jak u nas na marszu homosi.

Anal_Intruder_69

2023-01-06, 00:01
Ktoś wyjaśni sytuację? Więcej info? Bo nie jestem w temacie.

~mg_schutze

2023-01-06, 00:11
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Ktoś wyjaśni sytuację? Więcej info? Bo nie jestem w temacie.



a umiesz czytać?

Anal_Intruder_69

2023-01-06, 00:47
mg_schutze napisał/a:

a umiesz czytać?



Ale kim jest "Guzman dżunior", jakie jest tło tej historii, czy to atak terrorystyczny, czy to zjeb randomowo atakujący samoloty czy co?
I wiem, mogę to wygooglować, ale liczyłem na zwięzły opis osoby, która jest w temacie.

Siriuz

2023-01-06, 00:54
~mg_schutze napisał/a:

a umiesz czytać?



No właśnie mordo, ja też umiem czytać i jestem ciekawy. Opowiadaj!

smc

2023-01-06, 00:57
Taki Cypisek z bananowego lasu. Kto ma wiedzieć, ten wie ;-)

razak

2023-01-06, 01:03
Kriski napisał/a:

Czekam z niecierpliwością aż w USA się ktoś wk***i i nakaże meksom wojskowe rozwiązanie problemu.



Czy ty jesteś pie**olnięty czy ułomny ? Nie rozumiesz, że narkotyki były są i będą i nie ważne czy zatrzymają ojca, syna, czy jegoo wenezuelską k***ę. Nikt tego nigdy nie powstrzyma bo ZAWSZE będzie ktoś na miejsce byłego szefa, a tylko zatrzymując ich szefa giną cywile bo tylko tak cartele mogą wpływać na władze.

~mg_schutze

2023-01-06, 01:14
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Ale kim jest "Guzman dżunior", jakie jest tło tej historii, czy to atak terrorystyczny, czy to zjeb randomowo atakujący samoloty czy co?
I wiem, mogę to wygooglować, ale liczyłem na zwięzły opis osoby, która jest w temacie.



Masz zwięzły opis tylko nie jesteś w temacie. Było netflixa oglądać, El Chapo Guzman to baron narkotykowy, a aresztowali jego syna.

Anal_Intruder_69

2023-01-06, 01:17
mg_schutze napisał/a:

Masz zwięzły opis tylko nie jesteś w temacie. Było netflixa oglądać, El Chapo Guzman to baron narkotykowy, a aresztowali jego syna.



Dziękuję . O to chodziło :-)

Marian_Koniuszko

2023-01-06, 01:34
Zatrzymany to Ovidio Guzman- syn Joaquína Guzmana, meksykańskiego barona narkotykowego, znanego jako "El Chapo".
„El Chapo” kierował kartelem z Sinaloa, na swojej działalności dorobił się majątku wartości ok. 14 mld dolarów, co pozwoliło mu znaleźć się na liście najbogatszych ludzi świata. Został zatrzymany w 2016 r. w Meksyku. Po zatrzymaniu została wyrażona zgoda się na jego ekstradycję do Stanów Zjednoczonych, gdzie został skazany na dożywocie, między innymi za przemyt do USA co najmniej 1,2 tys. ton kokainy, oraz zlecenie zabójstw co najmniej 26 osób.
Po jego aresztowaniu stery kartelu przejęli jego synowie- w tym właśnie Ovidio Guzman którego dotyczą powyższe filmy.
Stany Zjednoczone już kilka lat temu wnioskowały o jego aresztowanie i deportację do USA. W 2019 roku udało się go zatrzymać, jednak zaraz po tym, do miasta zjechała jego armia, która spacyfikowała policję i go uwolniła.
Teraz pewnie lepiej przygotowani byli, tak więc poleci do tatusia i też dostanie dożywotkę :-)