18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Meksyku bez zmian

Goral311 • 2021-08-13, 08:28
Cytat:

Ciała na wpół obnażonych mężczyzn dostrzeżono w czwartek - pisze lokalna prasa. Zacatecas, stolica stanu o tej samej nazwie, stał się w ostatnich miesiącach areną wali o wpływy między kartelem Sinaloa i jego głównym rywalem kartelem nowego pokolenia Jalisco. To nie pierwsza taka zbrodnia w stanie Zacatecas. W ciągu lipca na tym samym moście odkryto ciała aż 11 mężczyzn. Niektóre były zaopatrzone w inskrypcje z pogróżkami.




Znawca_Cipek

2021-08-13, 08:41
Ale ten hiszpański z latynoskim akcentem jest seksowny! Mogłaby mnie dosiąść 150-kilogramowa świnia. Zawiązałbym oczy, i jakby zaczęła krzeczeć vamos,vamos,vamos! doszedłbym w minetę :D

kaczmarzgr

2021-08-13, 08:53
Znawca_Cipek napisał/a:

Ale ten hiszpański z latynoskim akcentem jest seksowny! Mogłaby mnie dosiąść 150-kilogramowa świnia. Zawiązałbym oczy, i jakby zaczęła krzeczeć vamos,vamos,vamos! doszedłbym w minetę



Taaa, najpierw vamos vamos, a później jej zazdrosny mąż/brat/ojciec/sąsiad/kolega z podstawówki przyszedłby Cię zastrzelić :evil: Nie warto!

Igorek95

2021-08-13, 10:14
Zajebiste tam mają wiadomości :D

wojtekpwse

2021-08-13, 11:06
Vamos, kulos, banditos, violentos, personas, embarias tyle w temacie

Tryper

2021-08-13, 12:01
Fajna telewizja, że pokazują bez cenzury.

KrólikBugs

2021-08-13, 12:32
Kłykcin_Kończysty napisał/a:

Fajna telewizja, że pokazują bez cenzury.



My to gringos jesteśmy co sobie harda w internecie musimy oglądać, oni mają harda na co dzień :amused:

hardowski

2021-08-13, 12:55
kaczmarzgr napisał/a:

Taaa, najpierw vamos vamos, a później jej zazdrosny mąż/brat/ojciec/sąsiad/kolega z podstawówki przyszedłby Cię zastrzelić Nie warto!



Pewnie wiesz z doświadczenia...

:amused:

M.D.

2021-08-13, 12:59
Znawca_Cipek napisał/a:

Ale ten hiszpański z latynoskim akcentem jest seksowny! Mogłaby mnie dosiąść 150-kilogramowa świnia. Zawiązałbym oczy, i jakby zaczęła krzeczeć vamos,vamos,vamos! doszedłbym w minetę



Jak 150kg to do USA. Bliżej chyba tylko Anglia

kaczmarzgr napisał/a:

Taaa, najpierw vamos vamos, a później jej zazdrosny mąż/brat/ojciec/sąsiad/kolega z podstawówki przyszedłby Cię zastrzelić Nie warto!



Nie przyszedł. Mają prohibicję na broń. Najwyżej ci strzeli z laczka.

tycho

2021-08-13, 15:14
Dobrze że jest opis, bo nic nie rozumiem, co ona gada i myślałem, że antyszczepionkowców zaczęli wieszać.