18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Lublinie już wiedzą

jamniczek • 2022-03-06, 07:53
Szukając pewnej firmy na mapach Google znalazłem taki oto kwiatek:




Ciekawe, co na to proboszcz.

Gantorian1994

2022-03-06, 16:54
lewacy to już nie mają co robić... poszli by do pracy.
A nie no czekaj to lewacy

Tratarara

2022-03-06, 19:07
a prawackie ścierwa dalej bronią tego zbrodniarza nawet pomimo dowodów. Prawaki pedofile - nowe, nie znałem.

kris1978

2022-03-06, 20:11
pytolsky napisał/a:

Jak mawiał wieszcz: Fama taka krąży w sieci papież r*chał małe dzieci. Ale to nie jak żadna fama tylko k***a prawda sama. PPDJ JP2GMD



Jesteś zwykłym zerem więc dlaczego naśmiewasz się z kogoś, kto osiągnął tak wiele, że nie jesteś w stanie nawet tego pojąć?
Od razu ci odpowiem, że nie chodzę do kościoła, tylko znam historię.

support3

2022-03-06, 22:44
Heliar napisał/a:

Lewackie trollowanie na google



A widzę że kolega wszędzie lewaków widzi, pewnie szanowny pan urwał się od bąkiewicza zatem przyjęcie w dupę za snickersa to nie grzech bo wszyscy rycerze Maryii to lubią :amused:

mazga50

2022-03-07, 04:40
Ale, że co? Chrzczone paliwo sprzedaje?

xionc e2rd

2022-03-07, 16:28
Lewackie trollowanie vs. prawackie gwałcenie dzieci w realu - wybierz mądrze.

Behemot

2022-03-07, 21:13
Heliar napisał/a:

Lewackie trollowanie na google



Czyli potwierdzasz, że prawaki przykładają rękę do molestownia małolatów przez księży?

Stara wie ,że ksiądz ci w gacie łapy wkładał?

browarius

2022-03-08, 15:57
Szkoda,że to fejk :(

ququa

2022-03-08, 21:14
Behemot napisał/a:

Czyli potwierdzasz, że prawaki przykładają rękę do molestownia małolatów przez księży?
Stara wie ,że ksiądz ci w gacie łapy wkładał?





serio pokaz mi kogoś kogo ksiądz faktycznie molestował (a nie tylko jakieś k***a wieści od pociotków zasłyszane... od sąsiada którego sąsiad słyszał .... itd)
drugie pytanie skoro znasz taki przypadek zgłosiłeś to policji
pewnie nie... wiec tak samo przykładasz do tego rękę ....

albo jest jeszcze jedna opcja pie**olisz głupoty, bo to teraz modne: im kretyn większe brednia gada tym ma więcej poklasku


ty chyba nie ogarniasz, że ktoś cie w h*ja robi i łykasz każda papkę z telewizorni

WolvX

2022-03-13, 11:45
ququa napisał/a:

serio pokaz mi kogoś kogo ksiądz faktycznie molestował (a nie tylko jakieś k***a wieści od pociotków zasłyszane... od sąsiada którego sąsiad słyszał .... itd)
drugie pytanie skoro znasz taki przypadek zgłosiłeś to policji
pewnie nie... wiec tak samo przykładasz do tego rękę ....
albo jest jeszcze jedna opcja pie**olisz głupoty, bo to teraz modne: im kretyn większe brednia gada tym ma więcej poklasku
ty chyba nie ogarniasz, że ktoś cie w h*ja robi i łykasz każda papkę z telewizorni



Trzeba być skończonym imbecylem żeby myśleć, że JPII or wiedział o pedofilii w Kościele Katolickim. Tak samo, jak o tysiącach dzieci zamordowanych i sprzedanych w Irlandii, katowanych samotnych matkach, czy ponad 200 tys. zabitych i katowanych w Kanadzie, co najmniej do połowy lat 90-tych.

pasta

2022-03-21, 13:40
Heliar napisał/a:

Lewackie trollowanie na google



To trzeba być lewakiem żeby być przeciwko pedofilii? To ch*j jestem lewakiem xD

Behemot

2022-03-23, 21:10
ququa napisał/a:

serio pokaz mi kogoś kogo ksiądz faktycznie molestował (a nie tylko jakieś k***a wieści od pociotków zasłyszane... od sąsiada którego sąsiad słyszał .... itd)
drugie pytanie skoro znasz taki przypadek zgłosiłeś to policji
pewnie nie... wiec tak samo przykładasz do tego rękę ....
albo jest jeszcze jedna opcja pie**olisz głupoty, bo to teraz modne: im kretyn większe brednia gada tym ma więcej poklasku
ty chyba nie ogarniasz, że ktoś cie w h*ja robi i łykasz każda papkę z telewizorni



Nie raz księdza napie**alałem za ciąguty do małolatów, tobie też trzeba się przyjrzeć uważnie bo coś za mocno bronisz czarne k***y.

HujIHuj

2022-03-24, 02:07
programista4k napisał/a:

hehe, ale prawda taka, że straszne oszczerstwa na papieża zaczęli wylewać, a kto leming ten łyka propagandę antyklerykalną.



Bardzo podk***ił Onuce przed rozpadem ZSRR. Martwego się łatwo obraża, bo nie odpowiada ;-)

Szukam tych dowodów na gwałty przez papieża i nie mogę k***a znaleźć... Już w międzyczasie czytałem o tym, że kolaborował z CIA przy rozpadzie Związku Radzieckiego i że montował wpływy USA w Meksyku, ale k***a żadnego wiarygodnego dowodu z pedofilią.
Zresztą dwa pozostałe przykłady miały taką linię dowodów jak dowód istnienia smerfów...

to...........10

2022-03-25, 00:24
Heliar napisał/a:

Lewackie trollowanie na google



O, obrońca tej upadłej moralnie instytucji się napiął!