18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W londyńskim autobusie

Flodzia • 2022-02-12, 16:27

Chłop na czekoladkę ma ochotę i się uruchomił :mrgreen:

radek225

2022-02-12, 19:18
14.Gumiś napisał/a:

Kompromituje Polaków i bredzi bo jeszcze nie słyszałem żeby w komunikacji miejskiej ktoś ciągle przeklinał, chyba że jakaś totalna patola. A ten z tym polish people i jaki to tolerancyjny nie jest, chłop ze zrytą psychiką.




dsads napisał/a:

j***ny zdziarany na łysej pale w garniaku polaczek , pewnie z kościoła wraca




lary10031992 napisał/a:


Co za wieś, wstyd k***a



Wy dalej myślicie, że na wyspy wyjechał człowiek odłożyć, dorobić się i z kasą wrócić do Polski? Nie. Tam uciekli alimenciarze, k***a, złodziej, alkoholicy, narkomani, nieroby, i inny najgorszy sort polskich odpadów, którzy dostali bilet na bramę, albo nie umieją się tutaj odnaleźć.

~Imperator

2022-02-12, 19:49
Śmietanka Polskiej intelygencji... tam wyjechała, same tęgie łby... więc nie ma się co dziwić

svenio

2022-02-12, 22:27
yadave napisał/a:

tylko oni są prawdziwi.



Ogarnij się bolszewiku , i nie siej propagandy , idż lepiej po remindera do komitetu centralnego

Dzisiaj napisał/a:

k***a jak ja k***a nienawidze takich ludzi k***a.... robia k***a wstyd. Zamiast uczc angoli "dzien dobry" "jak sie masz" i inne to takie k***a chodzace smiecie ciesza sie k***a jak male dzieci jak angol nauczy sie mowic "k***a"
Poprostu k***a zal...
nie rozumiem jak ktos moze co drugie slowa uzywac "k***a" :/




Angoli xd gdzie Ty tam widzisz Angoli xd zwykli koloniści Imperium więc się nie jaraj błękitną krwią i imperialną gadką liczy się pot k....a robotnik k....a i mózgojeb..y kur...a intelektualista się znalazł ostatni burżuj w komunistycznej Europie

7wporzondku

2022-02-12, 22:28
Justynka99 napisał/a:

To stąd pochodzą rasiści? Tacy frajerzy, którzy mają na tyle niskie mniemanie o sobie, że boją się, że każda kobieta poleci na kogoś innego? W sumie to tak myślałam.


Mi się ostrożność do murzynow i turasow i innych pakapaka włączyła po kilku latach na zachodzie. Miałaś do czynienia z tym elementem czy znasz ich tylko z klipów „raperów” na YouTube?

Preyman

2022-02-12, 22:36
No wstyd...
k***a!

ernim1

2022-02-12, 22:57
7wporzondku napisał/a:

Mi się ostrożność do murzynow i turasow i innych pakapaka włączyła po kilku latach na zachodzie. Miałaś do czynienia z tym elementem czy znasz ich tylko z klipów „raperów” na YouTube?



Amen, Może nie wrzucajmy wszystkich murzynow/muslimów do jednego wora bo 2 na 100 sie trafi porządnych. Ale porównać z takimi Hiszpanami gdzie wiekszośc jest w porządku to jest różnica.

Bejker

2022-02-12, 23:04
ja pie**ole jak na świecie nie mogą znać "k***a"

Behemot

2022-02-13, 00:10
corpo_kills_me napisał/a:

zobaczymy czy tak będzie pie**olił o family jak mu żonę i córkę wyr*chają



Tobie ukry jak ci sie zwalą na łeb podczas konfliktu rosyjsko-polsko-ukraińskiego.

Sarniak17

2022-02-13, 08:57
aż musiałem to rozchodzić po pokoju

Xs...........33

2022-02-13, 09:26
try not to cringe challange

Justynka99

2022-02-13, 10:23
7wporzondku napisał/a:

Mi się ostrożność do murzynow i turasow i innych pakapaka włączyła po kilku latach na zachodzie. Miałaś do czynienia z tym elementem czy znasz ich tylko z klipów „raperów” na YouTube?



Oczywiście, że miałam. Kilkoro znam ze studiów, jeden był nawet moim współlokatorem w studenckim mieszkaniu. Oprócz tego spędziłam trochę w Wielkiej Brytanii, gdzie również miałam kontakt z osobami o różnych kolorach skóry. Całkiem jak Polakami - czasem trafisz na mendę, czasem na fajnego człowieka i kolor skóry nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu osoby o inteligencji bliskiej, bądź równej zeru jak widzą, że czarny kradnie, to wysnują wniosek, że wszyscy czarni kradną. A o białych już takiego wniosku nie wyciągną, bo widzieli ich więcej i mają dowody, że są też uczciwi.

Grymson

2022-02-13, 12:54
Justynka99 napisał/a:

Oczywiście, że miałam. Kilkoro znam ze studiów, jeden był nawet moim współlokatorem w studenckim mieszkaniu. Oprócz tego spędziłam trochę w Wielkiej Brytanii, gdzie również miałam kontakt z osobami o różnych kolorach skóry. Całkiem jak Polakami - czasem trafisz na mendę, czasem na fajnego człowieka i kolor skóry nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu osoby o inteligencji bliskiej, bądź równej zeru jak widzą, że czarny kradnie, to wysnują wniosek, że wszyscy czarni kradną. A o białych już takiego wniosku nie wyciągną, bo widzieli ich więcej i mają dowody, że są też uczciwi.



pie**olisz tak bo cie pewnie bolcowali i sie zeszmacilas. Madry bialy czlowiek z natury jest rasista bo wie i widzi jak sie w wiekszosci kolorowi zachowuja. Nie da sobie jak ty zamydlic oczow tolerancja. Skoncz pie**olic swoja madrosci, obrazac tutaj normalnych i idz sobie dalej ssac ku*asy murzynom. Wioski w Afryce czekaja na takie tolerancyjne jak ty.

PieronJasnySzlag

2022-02-13, 13:11
Justynka99 napisał/a:

To stąd pochodzą rasiści? Tacy frajerzy, którzy mają na tyle niskie mniemanie o sobie, że boją się, że każda kobieta poleci na kogoś innego? W sumie to tak myślałam.



Serio masz tak pusty baniak i niewyłapałaś że chodzi o gwałt a nie że kobieta poleci na czarnego?

Justynka99

2022-02-13, 13:46
Grymson napisał/a:

pie**olisz tak bo cie pewnie bolcowali i sie zeszmacilas. Madry bialy czlowiek z natury jest rasista bo wie i widzi jak sie w wiekszosci kolorowi zachowuja. Nie da sobie jak ty zamydlic oczow tolerancja. Skoncz pie**olic swoja madrosci, obrazac tutaj normalnych i idz sobie dalej ssac ku*asy murzynom. Wioski w Afryce czekaja na takie tolerancyjne jak ty.



Kolejny zakompleksiony na punkcie seksu :D

Rozjebie

2022-02-13, 13:48
W USA jest takie powiedzenie, ze nie jesteś rasista, dopóki czarny nie jest twoim sąsiadem albo współpracownikiem. Skoro Amerykanie tak mówią, to chyba cos w tym jest, w końcu u nich jest dużo czarnych, prawda?

Jedynie w bogatych dzielnicach, typu Beverly Hills w LA można sobie pomieszkać w sąsiedztwie czarnych, bo jeśli czarny ma majątek, to znaczy ze ma dużo białych genów :D