18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W kupie siła!

CzarnyMurzyn • 2012-11-13, 01:45
Takie tam podśmiech*jki ze stróżów prawa, którzy wybrali się jak w Powrocie do przyszłości 3 - busikiem po torach :)

BiałyJeleń

2012-11-13, 19:23
Głąby chyba zapomniały po co faktycznie jest policja z resztą... policja też zapomniała po co jest

ilovepain

2012-11-13, 19:45
Cały film czekałem aż im pomogą!

nie ma piwa :(

CzarnyMurzyn

2012-11-13, 19:57
@up
Dawaj piwo dziadzie jeden, musze sie dziś napić - pierwszy post na głównej!

tigerqaz

2012-11-13, 20:00
W 6:23 ten słupek był wczoraj w wiadomościach...
że niby wandale rozj***li miasto ???

Dzedaj87

2012-11-13, 20:10
Zamiast pomoc, to sobie posmiech*jki robia, oby k***a jeden z drugim kiedys tez potrzebowal pomocy, tylko ze od policji... oni im tez krzyknal "RAAAZEM!"

jarecki93

2012-11-13, 20:15
kurde szczerze to wku***ia mnie to całe JP i "zawsze i wszędzie...". Służba policjanta jest wyjątkowo trudna. Ciągle ryzykują zdrowie życie starając się chronić porządku publicznego. I zamiast okazać odrobinę szacunku to debile, wielcy władcy osiedli z wielkiej płyty i trybun stadionów naoglądali się gangsterskich filmów klasy b ze stanów i myślą że szpanują na dzielni jak czarni w slumsach. Na koniec: jeżeli ktoś waży się rzucić w policjanta lub radiowóz kamieniem to ch*je całego zakładu karnego w którym będzie siedział, mu w dupe!

merh

2012-11-13, 20:38
co ty pie**olisz.. znajdzie sie kilku prawdziwych z powołania,a reszta to ci,ktorzy nie umieli sie odnalesc w innej pracy/nie mieli perspektyw na jakakolwiek z ich poziomem wiedzy i czajenia. widać to po wielu filmach nagrywanych ,przy zatrzymaniach,przez zatrzymanych własnie.chociażby niedawny przykład z sadola na temat kwitów do suszarki. buce j***ne ida na milicjanta i szukają tylko komu doj***ć za jazde rowerem po chodniku i picie piwka w parku na ławce. Szanować takich? poj***ło do reszty?! a za zniszczenia,ktorych ci debile z filmu dokonali będziesz płacił w swoich podatkach. zadowolony?

Catar

2012-11-13, 20:51
Co to to na koncu?

jarecki93

2012-11-13, 20:55
ale k***a zniszczenia - trochę trawy się zj***ło. a że narodowcy rozj***li pół centrum Warszawy, powyrywali płyty chodnikowe, połamali słupki za jakieś 50 tys zł to nie ważne tak? Szczerze to jeżdżę szybko ale k***a jak mnie złapią za zbyt szybką jazdę i wlepią 500 zł mandatu to mandat przyjmę i zapłacę. Zasłanianie się braku jakiś śmiesznych dokumentów jest zwykłym tchórzostwem. Złamałem prawo - należy mi się kara. Nie złamałem prawa - mogę być spokojny. Co do picia w parkach to policjant nie ma nic do gadania musi egzekwować prawo. I zamiast nawalać głupie teksty o psach i sukach poczytałby taki jeden z drugim prawo, stworzył spójny tekst ustawy pozwalającej na picie np. piwa i wina w miejscach publicznych (sam bym się pod tym podpisał). Potem zebranie podpisów i marsz do sejmu złożyć projekt ustawy. No ale aby to zrobić trzeba umieć czytać i pisać a nie wiem czy któryś z tych kiboli ma taka umiejętność. Bo rzucić płyta chodnikowa to łatwo ale jak trzeba napisać coś spójnego to woła mamę...

mathew14

2012-11-13, 20:56
Gorszych popaprańców w życiu nie widziałem. Widać że chłopakom z prewencji myślenie przychodzi z bólem, ale czego my wymagamy od sierot po komunie;) nie powinni sie tak spinać.

wormarder

2012-11-13, 21:08
ja bym im dał mandat :P

issenpl

2012-11-13, 21:16
nie mam przyjemnosci z wami rozmawiac

~CanesPL

2012-11-13, 21:44
jarecki93 napisał/a:

(...) Służba policjanta jest wyjątkowo trudna. Ciągle ryzykują zdrowie życie starając się chronić porządku publicznego.(...)



Jasne, k***a.

Ostatni przykład.

WIEWIORa

2012-11-13, 22:23
aż k***a zgrałem sobie to na iphona, tytuł : 10minut ostrej komedii

dar_q

2012-11-13, 22:35
krzychu kadem tera :D