18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W kosza na podwórzu można pograć...

Dynamiks • 2015-12-11, 08:30
Dość stary film nie pamiętam ale chyba z 2006 roku, wyjazd na Sunrise. Po wyjściu z pociągu szukaliśmy noclegu... i oto jakiego ciekawego człowieka spotkaliśmy.






Szczerze to nie wiem czy było...może ktoś kiedyś dodał.

Enjoy :-D

mi...........80

2015-12-11, 09:16
k***a, k***a, chłop ma rację, k***a jego mać, k***a

Pa...........or

2015-12-11, 13:24
Mielno to stan umysłu. ch*jowe miejsce dla ch*jowej muzyki. ch*jowi też są mieszkańcy jak widać.

Dynamiks

2015-12-11, 13:55
MajkelSrajkel napisał/a:

Mielno to stan umysłu. ch*jowe miejsce dla ch*jowej muzyki. ch*jowi też są mieszkańcy jak widać.



Mielno może i tak ale to jest Kołobrzeg kolego...

arturek_w

2015-12-11, 16:01
MajkelSrajkel co ty możesz chłopcze wiedzieć o Mielnie? Jeżdżę tam od 34 lat co roku i nadal jest zajebiście.. A i faktycznie jak @up zauważył to Kołobrzeg..

uFo125

2015-12-12, 10:29
Sunrise?? to nie jest tak gejowska impreza gdzie wcina się piguły jak draże i skacze przy elektronicznych rytmach??


kydeM

2015-12-12, 10:36
uFo125 napisał/a:

Sunrise?? to nie jest tak gejowska impreza gdzie wcina się piguły jak draże i skacze przy elektronicznych rytmach??



Dlaczego gejowska? Wolisz disco polo w swojej remizie na wsi? Każdy słucha tego czego lubi. Akurat też nie słucham tego typu muzyki ale po ch*j od razu się spinasz?

Krak

2015-12-12, 10:39
Dziadek wziął na chatę....mam nadzieję, że nie piliście od niego wódki.
Tyle się słyszy o odurzeniach i wykorzystaniach ;)

xeileh

2015-12-12, 11:58
Dziadek w UNO :)

Ar1xxxx

2015-12-12, 14:06
Sunrise to stan umyslu... bylem tam 2 razy i bede jezdzic juz do konca zycia jak mi zdrowie bedzie pozwalac :D .
Jak ktos ma kiedys wahania czy jechac czy tez moze odpuscic to proponuje zamknac p*zde, kupic bilet, spakowac sie i jechac :D !
Oczywiscie dla tych co nie maja stycznosci na imprezach z narkotykami Sunrise moze byc skokiem na gleboka wode gdyz 90% ludzi obecnych tam jest po guzikach czy innych uzywkach.
Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem :) !
O tym tez ze atmosfera tam panujaca jest zajebista nikt nie wspomni, nie ma zadnych zaczepek, wszyscy sa do siebie serdeczni bo poprostu w te 3dni w lipcu co rok wiara zjezdza z calej Polski i nie tylko po to by sie bawic :) .
Pozdrawiam wszystkich Sunrise'owiczow i do zoba w Kolobrzegu :D ! Jebac biedeeee :D

Oscars

2015-12-12, 14:29
Moj Kolobrzeg :D

djted

2015-12-12, 15:41
Ar1xxxx "Jebac biedeeee " ty chyba jesteś j***nym biedakiem, że jezdzisz w ten syf na sunrise. Byłem 3 razy i co roku coraz gorzej. Jak jesteś taki bogaty to może byś pojechał do Belgii na Tommorowland albo w kulture na UMF do Chorwacji (byłem) gdzie gra 7 z 10 najlepszych dj na świecie. Sunrise ciągnie co roku w dół na łeb szyje.

payday

2015-12-12, 16:04
a ci najlepszi dj to kogo masz na mysli lol

kothletino

2015-12-12, 16:29
Ja ze znajomymi tez wybraliśmy się na Sunrise(również 2006), dojechaliśmy do Kołobrzegu wsiadamy do taksy typ nas zawozi na miejsce, przywitanie rozkłady sraty taty. Spotykamy się wieczorem wszyscy na tarasie żeby obgadać 2 kolejne dni imprezy, wódeczka piwo blanty luźna gadka. Jedna para mówi, że ma wyj***ne lustro zawieszone na suficie w pokoju, druga całą ścianę z lustra u mnie w pokoju kąty podświetlane kolorem róż/fiolet, naj***ni to śmialiśmy się, że burdel. Następnego dnia ogarnianie, impreza troszkę ch*jowo bo padał deszcz i telebimy(k***a to chyba były telebimy) zaczęły się pie**olić no ale ch*j z tym pora wracać idziemy na taksy. było nas 12 osób no to 3 taksy każdy wsiada gdzie popadnie ja trafiłem do najlepszej dlaczego a no dlatego, że typ nam opowiedział historie miejsca w którym znajdował się nasz nocleg po ty jak podaliśmy mu adres i teraz najlepsze.
Właściciel "lokalu" czyt miejsca gdzie wynajmowaliśmy pokoje pokłócił się kiedyś z sąsiadem który miał córkę, no a że zawiść rosłą to się wk***ił i zrobił w domu BURDEL który nazwał imieniem córki sąsiada. :D
I tak zrozumieliśmy te wszystkie lustra, podświetlania i ogólny wystrój.