18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W kontekscie ostatniej wypowiedzi Niesiołowskiego

ma...........00 • 2013-03-08, 20:51
8-) Ciekawe co na to jasnie Pan Niesioł

CRND

2013-03-08, 23:13
Komentarz Niesiołwskiego do statystyk dotyczących rozmiaru biedy w Polsce był jak najbardziej słuszny. Ponadto liczba dzieci dotkniętych biedą została oparta na badaniu przeprowadzonym na 800 osobach (więc nie jest dokładne). A propos tego co to wywiesił: przekret jakiś zrobił a teraz chce się wybielić, że fiskus go okrada. W kazdym normalnym kraju za złamanie prawa ponosi się karę.

ms87

2013-03-08, 23:47
CRND w normalnym kraju nie musisz oddawać 49 % dochodu do skarbowego więc nie pie**ol ze to jest normalny kraj

CRND

2013-03-09, 00:21
W części europejskich krajów płaci się jeszcze więcej, więc nie narzekałbym

ja37

2013-03-09, 00:46
Niech te ekonomisty idą do roboty za 1300zł wtedy beda inaczej myśleli.
Pracownik "na zawołanie" niezle, leżysz w domu, a nagle szef cie potrzebuje na 2 godziny - zajebista robota.
A z czego żyć i ciekawe, z czego emerytura będzie?
POpierdóły j***ne, wsio jak w Unii, tylko k***a nie pensje!!!!!!!!!!!!!!

kpiciel

2013-03-09, 00:57
CRND napisał/a:

W części europejskich krajów płaci się jeszcze więcej, więc nie narzekałbym



Nie rozśmieszaj mnie.
Lepiej dowiedz się jak działa prawo podatkowe w Polsce.
Dużo firm przenosi się np do Anglii gdzie podatek dochodowy jest wyższy niż w Polsce.
Dziwne nie?
Podrąż temat to się może czegoś dowiesz.
Szkoda czasu na wyjaśnianie takich rzeczy. Kumaci sami znajdą rozwiązania.
Ze swojego doświadczenia powiem tylko, że znając słabo j angielski jest łatwiej prowadzić firmę w Anglii niż w Polsce.

Spróbuj sam.
Na temat sposobu działania państwa polskiego wiele artykułów powstało i książek. A pochlebne to one nie są.

Można to określić tak: Jeśli normalne zdrowe państwo nakłada wysokie podatki, to daje bardzo dużo w zamian. Jest jeszcze coś takiego jak przyjazne prawo. (wiesz czym są dla firmy koszty księgowości?)

Nie znam ani jednej mądrej osoby, która by stała po stronie obecnego państwa polskiego, polskiego prawa, sądownictwa itd..

Jeśli znacie kogoś, kto prowadzi dochodowy biznes w Polsce i ta osoba wam ufa, to pogadajcie z nią na ten temat. Można dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Ale przyjemne to nie będzie.
Państwo prawa to fikcja.
A jak nie znacie nikogo takiego, i nie chce wam się czytać, to zamknijcie mordy, bo rzygać mi się che, jak czytam te wasze zj***ne komentarze bando niedouczonych ćwierć inteligentów.

Państwo polskie na każdym kroku zawodzi swoich Obywateli.
Trzeba ograniczyć jego władze nad nimi.
Jeżeli, ktoś twierdzi, że zupełnie obcy urzędnik lub polityk chce jego dobra a nie swojego własnego to gratuluje.

orzelll

2013-03-09, 01:06
Czytam komentarze na sadisticu od dłuższego czasu i zaczynam dochodzić do wniosku, że najlepiej by było jakbyście wszyscy umarli. Nie naciskam, ale tak by było lepiej.

zerwikaptur

2013-03-09, 01:47

W części europejskich krajów płaci się jeszcze więcej, więc nie narzekałbym


Nie rozśmieszaj mnie.
Lepiej dowiedz się jak działa prawo podatkowe w Polsce.
Dużo firm przenosi się np do Anglii gdzie podatek dochodowy jest wyższy niż w Polsce.
Dziwne nie?
Podrąż temat to się może czegoś dowiesz.
Szkoda czasu na wyjaśnianie takich rzeczy. Kumaci sami znajdą rozwiązania.
Ze swojego doświadczenia powiem tylko, że znając słabo j angielski jest łatwiej prowadzić firmę w Anglii niż w Polsce.

Spróbuj sam.
Na temat sposobu działania państwa polskiego wiele artykułów powstało i książek. A pochlebne to one nie są.

Można to określić tak: Jeśli normalne zdrowe państwo nakłada wysokie podatki, to daje bardzo dużo w zamian. Jest jeszcze coś takiego jak przyjazne prawo. (wiesz czym są dla firmy koszty księgowości?)

Nie znam ani jednej mądrej osoby, która by stała po stronie obecnego państwa polskiego, polskiego prawa, sądownictwa itd..

Jeśli znacie kogoś, kto prowadzi dochodowy biznes w Polsce i ta osoba wam ufa, to pogadajcie z nią na ten temat. Można dowiedzieć się ciekawych rzeczy. Ale przyjemne to nie będzie.
Państwo prawa to fikcja.
A jak nie znacie nikogo takiego, i nie chce wam się czytać, to zamknijcie mordy, bo rzygać mi się che, jak czytam te wasze zj***ne komentarze bando niedouczonych ćwierć inteligentów.

Państwo polskie na każdym kroku zawodzi swoich Obywateli.
Trzeba ograniczyć jego władze nad nimi.
Jeżeli, ktoś twierdzi, że zupełnie obcy urzędnik lub polityk chce jego dobra a nie swojego własnego to gratuluje.

o wszech wiedzacy nas zaszczycił ps idz wyliz dupe kaczynskiemu deklu ja prowadze firme w uk i powiem ci ze moj sasiad z polski ma o wiele lepiej ale trwaj przy swoim i szczekaj na Polske dalej

Biker50

2013-03-09, 09:36
Jaanek napisał/a:



W dupie byłeś, gówno widziałeś. Pokaż mi gdzie tam postawili dworzec, bo jedynie co zrobili to wyremontowali stary budynek i jeden pokój o wymiarach 5x5 wyposażono w ławki i rozkład jazdy.

Perony we Włoszczowej istniały od zawsze tylko były niewyremontowane. Zrobili jeden peron (słownie: jeden), z dwoma wiatami takimi jak przystanek autobusowy.


http://goo.gl/maps/vEM9m


Ależ k***a zajebisty dworzec.

http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82oszczowa_P%C3%B3%C5%82noc

500 tysięcy złotych! Toż to mniej niż wpływa za podatek za chleb z jednego dnia.

A teraz łaskawie wypie**alaj i idź siać ferment gdzie indziej.



Wiesz ja oglądam tylko masońską telewizję TVN i TVN24 tam tak mówili a ja im ślepo wierze we wszystko (nawet w to ze jakby niski z bratem nie mieli chorej ambicji wpie**alać się na uroczystośc w Katyniu to trochę kilku polityków dalej by żyło). W końcu jako osoba która nie trawi jedynej słusznej partii PIS-u jestem kretynem. No i przede wszystkim jestem Polakiem (choć gorszym bo nie lubię PIS-u) i jako polak muszę zazdrościć innym jak mają coś lepszego. JA mieszkam w dużo wiekszym mieście (dużo dużo wiekszym) i u nas takiego dworca niema. Może dlatego ze z mojego miasta nie wywodzi się żaden znany polityk ani PIS-u ani PO ani zadnej innej partii. To po co mieli by coś budować. Każdy dba o swoje. No i Widzisz dlatego zwróciłem uwagę na fakt tego dworca we Włoszczowej. Tak, że wyłącz komputer wyjdź na polę (moze na dworzec się przejdź) i pooddychaj powietrzem, bo jak się tak będziesz przed kompem spinał to ci żyłka pęknie albo wylewu dostaniesz a szkoda by było.

damua

2013-03-09, 09:44
to jest plac tej poj***nej baby z pisu ?

Szulcu

2013-03-09, 11:09
ja to tam lubię zupę szczawiową ;d

Mockba

2013-03-09, 12:07
No ja to nie wiem, ale w jego wypowiedzi nie zauwazylem nic zlego, stary nie jestem,ale pamietam, ze przykladowo jadlo sie mirabelki, wlazilo komus na dzialke zeby podkarsc jablka. Teraz to wszystko lezy i gnije, a glodem nie przymieralem, po prosty bylo fajnie. Wiec droga gimabazo, niezdrowo podnieconam tlumacze. Zreszta mam kaca i mi sie nie chce, czesc

szpajder

2013-03-09, 13:02
CarolOtyła napisał/a:

polaczek cebulaczek pogubił się w przepisach skarbowych ? Miało być tak pięknie..


Siemasz chłopku roztropku,
w polu robiący parobku,
szkalujący rodaków swoich,
bez przyczyny wyrzekający się korzeni swoich.

Liczę, że wierszyk o twym marnym żywocie,
otworzy twe oczy, lub nos, na życie w smrodzie,
smrodzie obłudy oraz prostactwa,
jątrzycielu bez honoru, ty tępa miernoto lewacka.

W zasadzie te już wszechobecne sformuowanie "polaki-cebulaki" mnie nie drażni, chociaż nie wiem skąd się wzięło. Ale poczytałem twoje mierne wypociny (głównie oglądałem "obrazki"), które niestety łapią się w miano postów, i ogólnie mnie wk***iasz. ch*j ci w dupe nygusie.

azerbejdzanification

2013-03-09, 13:18
arathorn napisał/a:

@Jaanek ty w dupie byłeś i gówno widziałeś. Problem z tym dworcem nie jest taki że go wyremontowali tylko że nakazali zatrzymywanie się tam pociągów inter City, które każdorazowo kosztuje kilkaset złotych. A w tej dziurze, gdzie psy dupami szczekają (10k mieszkańców- tyle co osiedle w mieście) nikt nie wysiada, i o to chodzi w problemie Gosiewa.



No widzisz k***a.Czy to nie jest jeden z nielicznych przypadków kiedy poseł na sejm, zrobił coś dla mieszkańców ze swojego rejonu?
Co zrobił twój poseł na którego głosowałeś?Co zrobił mój poseł?Gówno zrobił. Tylko siedzi na dupie i bierze za to kasę.

housit

2013-03-09, 14:44
Niesiołowski to pewnie nie uwierzy, że dzieci giną z głodu, nawet jak zobaczy, że obgryzają brzozy jak bobry. Zastanawiam się, czy za jego czasów na każdej łącze był rolnik z psem / taserem (oczywiście kupionym z unijnych dotacji) i tylko czekał na głodne dzieci, bo dawno się nim nie bawił? Pamiętam, że jeszcze w latach 90, jako 5 - 6 latek chodziłem na działki szukać czereśni. Skończyłem, jak zaczął się tam kręcić pitbul właścicieli bez kagańca.

EmPeroR77

2013-03-09, 16:32
Zaj***ł bym gołymi rękoma tą męska k u r w ę Donka .