18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W końcu ktoś to nagrał :)

Robajson • 2023-02-28, 01:07
ch*j tam, że Tik tok ale w końcu ktoś to nagrał :mrgreen:


JeremaKorybut

2023-02-28, 08:29
Maniecky napisał/a:

Mniemam ze dla ciebie zjebie , dobry lider to taki co ma wyj***ne ze jego ludzie gina i ktory woli uniesc sie honorem zamiast prosic o pomoc ktora ratuje zycie jego zolnierzy i cywili ginacych z rak agresora.....
Jakby Polske ktos najechal, to bys chcial zeby Duda siedzial cicho i przygladal sie smierci naszych rodakow zeby tylko jakis pajac nie zrobil mema na niego ze jest zebrakiem? Mela ci na ryj onuco.



Poczytaj kto sponsorował studia , karierę aktorską i kampanie prezydencką żełeńskiego ....Ihor Kołomojski bliski przyjaciel Putina !!!


:roll:

kola1908

2023-02-28, 08:40
Maniecky napisał/a:

Mniemam ze dla ciebie zjebie , dobry lider to taki co ma wyj***ne ze jego ludzie gina i ktory woli uniesc sie honorem zamiast prosic o pomoc ktora ratuje zycie jego zolnierzy i cywili ginacych z rak agresora.....
Jakby Polske ktos najechal, to bys chcial zeby Duda siedzial cicho i przygladal sie smierci naszych rodakow zeby tylko jakis pajac nie zrobil mema na niego ze jest zebrakiem? Mela ci na ryj onuco.




Nie zesraj się.

Antoni79

2023-02-28, 08:41
Saw napisał/a:

Hahahah napatrzyłem się już w życiu na tych "widzących". j***ne prymitywy i nieudaczniki życiowe, wykluczone ze społeczeństwa i wiecznie przekonane o tym, że w przypływie własnego geniuszu lub stąpienia mocy nadprzyrodzonej dostrzegają niuanse wielkiej polityki, których nie widzą inne szare barany prowadzone na rzeź. Haa tfuu ruskie trolle przypełzłe tu za ruskie ruble lub w przypływie własnego debilizmu...



Nie trzeba być jakimś oświeconym. Wystarczy obejrzeć wiadomości na którymkolwiek kanale, żeby z wymiotować. To nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem. W Stanie wojennym wiadomości wydawały się być bardziej rzetelne.

Saw

2023-02-28, 08:46
JeremaKorybut napisał/a:

Poczytaj kto sponsorował studia , karierę aktorską i kampanie prezydencką żełeńskiego ....Ihor Kołomojski bliski przyjaciel Putina !!!



Gdzie ma przeczytać? W "Czerwonym gwardziście"? W "Łunie podkarpacia"? "Sputniku"? Czy w innym poczytnym dzienniku/tygodniku oświeconej mniejszości. Na jakimś g*wno forum? Kto o tym pisze? Jakiś random? Dziennikarz śledczy z "Osrajdupy małej" wys*any przez Putlera? Uznany politolog związany ze środowiskiem pro-ruskim? Kto?

Wczoraj mówili o tobie w Teleekspresie, jak zapytasz co takiego, to ci napiszę, ale nic miłego, zastrzegam.

ra0mir

2023-02-28, 08:54
janiestad666 napisał/a:

on (zelensky) palil ruskim zywcem w donbasie w 2014



Za mało k***a i bardzo dobrze. Wincyj spalonych j***nych onuc nam potrzeba.

Dlaczego Polska jest ciągle zj***nym krajem pomimo że mamy obok dobry przykład - Niemcy?
Bo całe życie jesteśmy pod pręgieżem naszego dużego "brata".
Tak samo Ukraina... jakim byłaby narodem gdyby nie j***ne kacapy?

Z diabłem wejdziesz w konszachty mając takiego "przyjaciela" obok.

j***ć kacapskie ścierwo bez litości!

Exclip

2023-02-28, 09:15
Siriuz napisał/a:

Dobry lider... hahaha! Ten gość mimo ostrzeżeń Ruskich zapowiedział, że wprowadzi Ukrainę do NATO. To ten skończony imbecyl, który nie ma bladego pojęcia o dyplomacji (no bo skąd, skoro w polityce był raptem rok zanim został prezydentem) spalił kraj i doprowadził do śmierci setek tysięcy ludzi. Lider k***a.... gówniany zbrodniarz i tyle. Chcesz wiedzieć co zrobiłby przywódca dbający o naród? Spełnił by te gówniane żądania Ruskich i oddał się w ich ręce. W najlepszym razie Ukraina pozostała by niepodległa, żadna cegła ani włos by nie spadł. W najgorszym - było by to co już jest, tylko sytuacja jasna a naród zjednoczony. Niech los chroni Polskę przed takimi "liderami".



Zyjesz w jakiejs alternatywnej rzeczywistości pajacu. Załenskiego wina ze putin morduje, w koncu mogl sie poddac. Ty zie kazdemu poddajesz to nie zrozumiesz pewnie co zlego w twojej logice jest

Frank_Drebin

2023-02-28, 09:16
janiestad666 napisał/a:

on (zelensky) palil ruskim zywcem w donbasie w 2014



A ty wiesz Rusku ze zelensky w 2014 był jeszcze komikiem /aktorem ? Dopiero 2019 miał coś do powiedzenia

Ilu tu Ruskich pie**olących głupoty to masakra/ wystarczy spojrzeć na nick, składnie zdań i date założenia konta na sadisticu.

CzarnyAdolf

2023-02-28, 09:45
Mnie przekonał - poszedł przelew na NBU.

DonKutassinio

2023-02-28, 09:46
Siriuz napisał/a:

Dobry lider... hahaha! Ten gość mimo ostrzeżeń Ruskich zapowiedział, że wprowadzi Ukrainę do NATO. To ten skończony imbecyl, który nie ma bladego pojęcia o dyplomacji (no bo skąd, skoro w polityce był raptem rok zanim został prezydentem) spalił kraj i doprowadził do śmierci setek tysięcy ludzi. Lider k***a.... gówniany zbrodniarz i tyle. Chcesz wiedzieć co zrobiłby przywódca dbający o naród? Spełnił by te gówniane żądania Ruskich i oddał się w ich ręce. W najlepszym razie Ukraina pozostała by niepodległa, żadna cegła ani włos by nie spadł. W najgorszym - było by to co już jest, tylko sytuacja jasna a naród zjednoczony. Niech los chroni Polskę przed takimi "liderami".



Jeśli Polak pisze takie rzeczy ro jest albo idiotą, albo ignorantem. Zdobądź wiedzę, poczytaj, posłuchaj i wyciągnij wnioski. Twoje myślenie oznacza ruską armię pod Przemyślem i Polskę w 2030 roku na miejscu dzisiejszej Ukrainy. Używajcie mózgów do myślenia, a nie jedynie do kontrolowania zwieraczy.

anubis90

2023-02-28, 09:47
Czy wy czytacie swoje komentarze??
Gdy ja je czytam, to chce mi się śmiać, z tego, jacy jesteście podatni na propagandę.
Wszyscy jesteście za Ukrainą, zapominając o tym, że oni zawsze byli wrogo do nas nastawieni. Wymordowali wielu naszych Polaków na Powołżu, a wielu z nich było waszymi krewnymi, przepraszam: dalekimi krewnymi, ale jednak rodziną.
A teraz wszyscy stajecie po stronie tych ukraińskich morderców, tylko dlatego że napadła ich Rosja.
Jeśli chodzi o mnie, to mam gdzieś tą ich wojnę. Dla mnie Ruscy i Ukraińcy mogą wybić się nawzajem, i byłoby to chyba jedyne dobre zakończenie tej wojny.

tatko

2023-02-28, 09:55
Maniecky napisał/a:

Mniemam ze dla ciebie zjebie , dobry lider to taki co ma wyj***ne ze jego ludzie gina i ktory woli uniesc sie honorem zamiast prosic o pomoc ktora ratuje zycie jego zolnierzy i cywili ginacych z rak agresora.....
Jakby Polske ktos najechal, to bys chcial zeby Duda siedzial cicho i przygladal sie smierci naszych rodakow zeby tylko jakis pajac nie zrobil mema na niego ze jest zebrakiem? Mela ci na ryj onuco.



Nie zesraj się...

anubis90

2023-02-28, 09:55
No i muszę jeszcze coś dodać od siebie:
Wielu z was nie zauważa, że tak naprawdę, to wojna między USA, a Rosją.
Propaganda USA tak zamydliła wam oczy, że nie dostrzegacie, że największym wrogiem w tej wojnie jest właśnie USA, które na cierpieniu Ukrainy, i Rosji zarabia grube miliardy dolarów na sprzedaży broni Ukrainie, i przy okazji państwom członkowskim NATO. Pewnie chcieli zrobić to o wiele wcześniej, ale przeszkadzała im Rosja, ale w końcu USA dostało wymarzony pretekst, w postaci wojny oczywiście, żeby pogłębić niechęć i nienawiść państw zachodnich do Rosji, i skłonić ich do rezygnacji z handlu z Rosją, pod przykrywką poparcia dla Ukrainy w wojnie z Rosją, rzecz jasna.
Dlatego jeśli chodzi o mnie, to ja nigdy nie stanę po stronie USA.

kawior2007

2023-02-28, 09:59
Maniecky napisał/a:

Mniemam ze dla ciebie zjebie , dobry lider to taki co ma wyj***ne ze jego ludzie gina i ktory woli uniesc sie honorem zamiast prosic o pomoc ktora ratuje zycie jego zolnierzy i cywili ginacych z rak agresora.....
Jakby Polske ktos najechal, to bys chcial zeby Duda siedzial cicho i przygladal sie smierci naszych rodakow zeby tylko jakis pajac nie zrobil mema na niego ze jest zebrakiem? Mela ci na ryj onuco.



LIDER! żydowska kukiełka z dobrym PR

tomkararek

2023-02-28, 10:00
Maniecky napisał/a:

Mniemam ze dla ciebie zjebie , dobry lider to taki co ma wyj***ne ze jego ludzie gina i ktory woli uniesc sie honorem zamiast prosic o pomoc ktora ratuje zycie jego zolnierzy i cywili ginacych z rak agresora.....
Jakby Polske ktos najechal, to bys chcial zeby Duda siedzial cicho i przygladal sie smierci naszych rodakow zeby tylko jakis pajac nie zrobil mema na niego ze jest zebrakiem? Mela ci na ryj onuco.



duda by pierw sp***olil z reszta tych pacanow a puzniej dopiero siedzial cicho by go nieznalezli