18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W jego sklepach kupisz o połowę taniej

krajnadwisla • 2021-07-04, 11:54


Mikołaj Rykowski, założyciel sklepów socjalnych w Polsce

BundyR

2021-07-04, 11:57
Wzruszyłem się... Żartuję, wypie**alać z takim guwnem

krajnadwisla

2021-07-04, 12:00
BundyR napisał/a:

Wzruszyłem się... Żartuję, wypie**alać z takim guwnem



Mimo wszystko dzięki, że obejrzałeś

BundyR

2021-07-04, 12:02
krajnadwisla napisał/a:

Mimo wszystko dzięki, że obejrzałeś



Nie, nie obejrzałem, jakbym chciał takie coś zobaczyć, to bym włączył głos Pcimia etc., Ale nie sadistica...

Lololoney

2021-07-04, 14:32
A ten pan to rodzina którego polityka?

{edit}
Co nie zmienia faktu, że coś takiego jest potrzebne, tylko martwi mnie to, że ta inicjatywa to spore pole do nadużyć... O nic nie oskarżam, ale jak znam ten kraj...

Seligos

2021-07-04, 20:46
Jak zwykle. Pewnie BundyR i Lolo nawet nie byliście na miejscu, nie znacie gościa, nie wiecie nic o temacie po za tytułem filmu ale najlepiej "wypie**alać z ty" "na pewno przekręt" "ch*j im w dupę bo to gówno" na litość boską czy wy tak cały czas ? Nie macie w sobie nawet kszty empatii do inicjatyw albo kszty wiary w ludzkość? Koleś może to robi kosztem włąsnych wygód. Może już miałby dwa albo trzy mercedesy na podjeździe ale woli to wydać na taką inicjatywe. To nie - ch*j k***a na bank przekręt - na k***a 100% - bo to taki kraj . Ja wiem że statystyka jest smutna w tym kraju ale czy naprawdę musimy z założenia każdego porównywać do złodzieja?

I niestety właśnie dlatego to ciągle jest państwo z kartonu bo wszędzie tylko takie k***y z lękiem przed byciem frajerem. Tylko zakombinować, nie zrobić a załatwić, drugiemu nie dać bo "co on mi dał" i wiecznie kłody pod nogi "bo tak i ch*j będzie śmiesznie heheheh frajerzy ...." sąsiad ma coś fajnego "a to k***a jedna jak śmiał mieć dobrze, już płokułatuła on ma bo na bank ukradł".

IcoJaRobieTu

2021-07-04, 22:30
Seligos napisał/a:

s ? Nie macie w sobie nawet kszty empatii do inicjatyw albo kszty wiary w ludzkość? Koleś może to robi kosztem włąsnych wygód.



Nie mam nawet krzty, bo te moherowe k***y kupią taniej i na następnych wyborach znów zagłosują na zj***ny PiS. A tak albo by im się oczy otworzyły w końcu, bo emeryturki staczałoby na 2 chleby, albo by wymarli z głodu.

Driver19cm

2021-07-05, 10:37
Rudy wrócił, wszystko będzie ok. NIe martwcie się

Lololoney

2021-07-05, 14:28
@Seligos
Spokojnie, to że tak napisałem, to nie znaczy, że nie chciałbym w to wierzyć, tu chodzi o czystą ostrożność, bo inicjatywa jest jak najbardziej szlachetna, tylko tak jak mówiłem, to spore pole do nadużyć... Z jednej strony to masa kombinatorów, która będzie sobie załatwiać lewe papierki z mopsu, żeby robić zakupy za półdarmo (że zamiast faktycznej pomocy i zmniejszania problemu ubóstwa, liczba podopiecznych mopsów w statystykach się zwiększy), a z drugiej, że w nieodpowiednich rękach (tu nie oskarżam inicjatora) takie sklepy to idealna pralka do pieniędzy... Albo jeszcze gorzej dla samego właściciela, że politykierzy będą chcieli położyć łapska na jego interesie i go udupią... Uwierzę w tą inicjatywę, za kilka lat, jeśli tych sklepów będzie więcej i nie jebnie w związku z tym żadna afera...

Guwnojat

2021-07-07, 09:41
Komuś się portale poj***ły?

torturant

2021-07-07, 20:51
Kolejna próba zawłaszczenia, kolejnego portalu, przez lewackie k***y.
ch*j w dupę tym, którzy piwo wystawili

Syn_Milionera

2021-08-09, 00:36
Zajebista inicjatywa. Tym bardziej podziwiam ze względu na ilość cwaniaków którzy mogą się napatoczyć.

Andrzejas

2021-08-11, 03:20
Wyjątkowo nie będę zwracał uwagi na to, że to raczej dziwne miejsce na taki materiał.

Jeśli choć jedna osoba, która zasługuje na pomoc na tym skorzysta, to jest to warte po stokroć więcej niż te wasze zasrane piwa. Obstawiam, że większość, która negatywnie ocenia takie działania sama, każdego dnia dokłada się, pośrednio lub i nawet bezpośrednio, do dewaluacji wszelkich wartości, jakie udało nam się przez tysiąclecia wypracować. Facet para się tym, czym powinien parać się rząd każdego kraju na świecie - pomaganiem najuboższym. Żyjemy niestety w świecie gdzie ludzie są tak biedni, że mają tylko pieniądze.

ecnart napisał/a:

j***ć socjal i socjalizm



Przecież to nie jest socjal. Facet nie robinhooduje. Nie zabiera tym, co mają i nie rozdaje za darmo. Za symboliczne kwoty, które pokrywają koszta tego działania odsprzedaje to, co wielki i postępowy świat wypie**oliłby do śmieci, bo jakiś poj***ny przepis tak nakazuje.

IcoJaRobieTu napisał/a:

Nie mam nawet krzty, bo te moherowe k***y kupią taniej i na następnych wyborach znów zagłosują na zj***ny PiS. A tak albo by im się oczy otworzyły w końcu, bo emeryturki staczałoby na 2 chleby, albo by wymarli z głodu.



Twój głos i twojego kolegi jest wart więcej, niż głos jednego mohera. Jakbyś z kumplami robił wyższą frekwencję na wyborach, to nie dochodziłoby do takich rzeczy, jak pisiory w sejmie. Kiedy natomiast już do tego doszło, to dalej siedzisz w swoim k***idołku, zamiast robić rewoltę. Sram na takich jak Ty. Marudzić tylko potraficie, ale jak trzeba z widłami pójść na Warszawę, to nie ma chętnych, bo każdy sra w gacie przed ewentualnymi konsekwencjami, gdyby nie pykło. Żałosne pędraki. Tchórze w garniturkach z kolorowymi, stylowymi stryczkami na gardłach... Tfu! Uważaj, żebyś sam nie znalazł się w sytuacji, w której sam będziesz potrzebował czyjejś pomocy. Obejrzymy wtedy ten zabawny filmik, jak dzieje ci się krzywda i jakiś gimbus dostanie za to ode mnie piwko.