18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W izraelskim Aszdod

~_Yarko_ • 2021-07-01, 21:59
Spotkał Żyd Rosjanina.


vippero

2021-07-02, 08:56
Ogórek napisał/a:

On się domagał zwrotu mienia żydowskiego to mu ruski wyjaśnił co mu zwrócić .



My już zwróciliśmy ich mienie. :) z dostawą pod ambasadę. Jesteśmy kwita...



karakal

2021-07-02, 10:34
Chyba złamał mu szczękę

leonx2

2021-07-02, 10:39
jednak to antysemityzm

SirMajkel

2021-07-02, 11:32
nie chcę was martwić, ale ten rusek to też pewnie żyd.. w Izraelu jest pełno żydów z rosji.

mav

2021-07-02, 12:29
Ja sobie chrapie od razu.

Sigonek

2021-07-02, 12:36
Driver19cm napisał/a:

Prawy sierpowy, idealnie wyprowadzony z biodra




Nie tak do końca idealnie: górna część tułowia za mocno odchylona, głowa też. Tak mniej więcej 6/10

hanzo

2021-07-02, 13:14
i w ten sposób kolejny raz, żyd traci grunt ...

Zasysacz

2021-07-02, 14:43
Żydom nigdy dość rusek sprzedał a żyd nie był w stanie przejeść :)

mazga50

2021-07-02, 16:25
koras24 napisał/a:

No doj***łeś do pieca, każdy Prawdziwy Polak ma teraz problem.



Zero problemów - piwko leci.

OpenStreetMaps

2021-07-02, 16:52
Nie sztuką jest powiedzieć nie lubię żydów argumentując samymi epitetami wobec tych żydków co na Polskę plują .
W dodatku ciężko o jakąkolwiek krytykę pejsatych w mediach głównego nurtu gdyż obowiązuje niepisany zakaz nielubienia żydów i stygmatyzacja łatką antysemity.
Politycznie skończony będzie ten wobec kogo się wyda że nie lubi żyda.
Dlatego dla judaszowego plemienia nasz kraj to Polin-swawolin mogą robić co chcą.
Nie wiem czy wiecie ale Polska przyznała rekordową ilość polskich paszportów obywatelom Izraela .
Bardzo ciekawy ale długi jest też wywiad z panem Sumlińskim w który mówi jak należy traktować roszczeniowych parchów.
Jeśli się nie przebudzimy z letargu to Polski za kilka lub kilkanaście lat nie będzie już nawet na niby.



Oglądajcie albo odsłuch*jcie zanim cenzura tego nie usunie.

kawior2007

2021-07-02, 17:01
SirMajkel napisał/a:

nie chcę was martwić, ale ten rusek to też pewnie żyd.. w Izraelu jest pełno żydów z rosji.



A w Rosji jest pełno żydów, ale to pewnie na samej górze

:-o

WlazPodBiurko

2021-07-02, 17:45
Lobo24 napisał/a:

To był szybki prawy antysemicki.



pewnie tata nie powiedział że trzeba trzymać gardę xD przemineło z wiatrem

jessjess

2021-07-02, 20:21
Rusek z Żydkiem? Nie wiadomo komu kibicować. :shock:

jeden4sty

2021-07-02, 23:40
OpenStreetMaps napisał/a:

Nie sztuką jest powiedzieć nie lubię żydów argumentując samymi epitetami wobec tych żydków co na Polskę plują .
W dodatku ciężko o jakąkolwiek krytykę pejsatych w mediach głównego nurtu gdyż obowiązuje niepisany zakaz nielubienia żydów i stygmatyzacja łatką antysemity.
Politycznie skończony będzie ten wobec kogo się wyda że nie lubi żyda.
Dlatego dla judaszowego plemienia nasz kraj to Polin-swawolin mogą robić co chcą.
Nie wiem czy wiecie ale Polska przyznała rekordową ilość polskich paszportów obywatelom Izraela .
Bardzo ciekawy ale długi jest też wywiad z panem Sumlińskim w który mówi jak należy traktować roszczeniowych parchów.
Jeśli się nie przebudzimy z letargu to Polski za kilka lub kilkanaście lat nie będzie już nawet na niby.
Oglądajcie albo odsłuch*jcie zanim cenzura tego nie usunie.


k***a, taki piękny sadolowy materiał wrzucony, a ten musi się wpie**alać z jakąś chorą polityką. ch*j mnie to obchodzi, przyszedłem oglądać piękną lepę na ryj a nie sluchać jakiegoś pajaca, który się boi, że Żydzi rządzą światem xD

terenowy

2021-07-03, 01:43
Jak to mówią na stolarni - żebyzdech