18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Iranie się dzieje [temat zbiorczy]

~Velture • 2022-09-24, 00:48
Nie będę spamować tematami to w jednym wrzucam to co pomimo braku internetu ludziom udaje się publikować.
















Sayoko

2022-09-24, 02:41
A kogo ten bajzer obchodzi... zrzucić atom na Teheran i po sprawie

stopwar

2022-09-24, 08:07
Sayoko napisał/a:

A kogo ten bajzer obchodzi... zrzucić atom na Teheran i po sprawie





***** ***

Cipczan

2022-09-24, 08:17
Czerpią j***ni od najlepszych wzorców.

Ogórek

2022-09-24, 08:30
Ale tak rzeczowo przeciwko czemu protestują ??. Bo jak widać w przeciwieństwie do nas Polaków potrafią wyjść na ulicę i wyrazić swoje zdanie. Ale nas pięknie usadzili kredytami zobowiązaniami zakazami kontrolami.

oligoxystreone

2022-09-24, 08:34
Milicja irańska zabiła 22 latkę za brak hidżabu, czy jak tam k***a zwał.Pobili ją ze skutkiem śmiertelnym.

MartweMurzyńskiePłody

2022-09-24, 09:15
oligoxystreone napisał/a:

Milicja irańska zabiła 22 latkę za brak hidżabu, czy jak tam k***a zwał.Pobili ją ze skutkiem śmiertelnym.



Trza było siedzieć w kuchni hue hue...

skywalker75

2022-09-24, 09:45
Ogórek napisał/a:

Ale tak rzeczowo przeciwko czemu protestują ??. Bo jak widać w przeciwieństwie do nas Polaków potrafią wyjść na ulicę i wyrazić swoje zdanie. Ale nas pięknie usadzili kredytami zobowiązaniami zakazami kontrolami.



Ja tam codziennie wychodzę na ulicę i nikt mnie tu w Polsce za brak hidżabu zaj***ć nie chce, nikt mnie kredytem nie usadził, kontrolowała mnie ostatnio 2 lata temu policja bo na 50 jechałem 70 ... Więc wracam spokojnie do domu

:roll:

kevlarus

2022-09-24, 10:02
j***ne amerykańskie k***y, wszystkie kraje zniszczą, nawet ze swoim własnym. Najwięksi zbrodniarze i terroryści tego świata.

Siriuz

2022-09-24, 10:03
skywalker75 napisał/a:

Ja tam codziennie wychodzę na ulicę i nikt mnie tu w Polsce za brak hidżabu zaj***ć nie chce, nikt mnie kredytem nie usadził, kontrolowała mnie ostatnio 2 lata temu policja bo na 50 jechałem 70 ... Więc wracam spokojnie do domu



Masz spokój bo potulnie robisz co władza każe. Płacisz absurdalnie wysokie podatki, które nie wiadomo na co idą, bo transparentność instytucji publicznych u nas praktycznie nie istnieje; nikomu wpływowemu nie nadepnąłeś na odcisk i nie wiesz jeszcze jak (nie)działa sądownictwo; nie prowadziłeś lokalu gastronomicznego w tzw pandemii; teraz z góry narzucili absurdalne ceny energii i będą pilnować ile jej zużywasz; jeśli masz samochód to niedługo Ci go odbiorą w ten czy inny sposób i wcisną Cię do wagonu dla bydła a potem jeszcze każą za to grubo płacić; zresztą wkrótce prawdopodobnie dowalą opłaty za wszystko co posiadamy prywatnie.

No ale tak, w Iranie też wielu się zastanawia w czym problem - przecież wystarczy tylko we właściwy sposób zakrywać włosy, żaden problem, a jakaś awanturniczka, szur i spiskowiec nie potrafiła się dostosować.

Polaris5

2022-09-24, 10:22
[quote="Siriuz"]Masz spokój bo potulnie robisz co władza każe. Płacisz absurdalnie wysokie podatki, które nie wiadomo na co idą, bo transparentność instytucji publicznych u nas praktycznie nie istnieje; nikomu wpływowemu nie nadepnąłeś na odcisk i nie wiesz jeszcze jak (nie)działa sądownictwo; nie prowadziłeś lokalu gastronomicznego w tzw pandemii; teraz z góry narzucili absurdalne ceny energii i będą pilnować ile jej zużywasz; jeśli masz samochód to niedługo Ci go odbiorą w ten czy inny sposób i wcisną Cię do wagonu dla bydła a potem jeszcze każą za to grubo płacić; zresztą wkrótce prawdopodobnie dowalą opłaty za wszystko co posiadamy prywatnie.

Ja level 30. Pracuje od 18 roku życia kilkanaście razy miałem sprawy z policją sądziłem się 2 razy sprawy zakończyły się dla mnie pomyślnie i uzyskałem zadość uczynienie za poniesione szkody. Dostałem max 2 mandaty w życiu które mi się należały. Pozostały mi 2 raty do spłacenia i mam własne mieszkanie i coś odłożone na czarną godzinę. Uwielbiam łebkòw z bluzą JP którzy narzekają jak to bardzo jest źle a sami nie potrafią nic zrobić

skywalker75

2022-09-24, 10:56
Siriuz napisał/a:

Masz spokój bo potulnie robisz co władza każe. Płacisz absurdalnie wysokie podatki, które nie wiadomo na co idą, bo transparentność instytucji publicznych u nas praktycznie nie istnieje; nikomu wpływowemu nie nadepnąłeś na odcisk i nie wiesz jeszcze jak (nie)działa sądownictwo; nie prowadziłeś lokalu gastronomicznego w tzw pandemii; teraz z góry narzucili absurdalne ceny energii i będą pilnować ile jej zużywasz; jeśli masz samochód to niedługo Ci go odbiorą w ten czy inny sposób i wcisną Cię do wagonu dla bydła a potem jeszcze każą za to grubo płacić; zresztą wkrótce prawdopodobnie dowalą opłaty za wszystko co posiadamy prywatnie.
No ale tak, w Iranie też wielu się zastanawia w czym problem - przecież wystarczy tylko we właściwy sposób zakrywać włosy, żaden problem, a jakaś awanturniczka, szur i spiskowiec nie potrafiła się dostosować.


Raczej potrafię docenić to co mam i kraj w którym żyję i który częściowo zbudowałem. Jestem przed 50 , wielokrotnie zakładałem swoje firmy, jedną zbankrutowała, jedną sam zamknąłem. Pracowałem też w korporacjach. Stawałem przed sądem, zawsze z mojej winy i zawsze wyrok był sprawiedliwy. Stoję twardo na ziemi i jestem odpowiedzialny za swoje czyny. Rozróżniam też rzeczy na które mam wpływ i na które mają wpływ rządzący i wiem jak wygląda życie w innych krajach. I wiem że droga którą proponujesz to droga do chaosu i anarchii a od tego nigdy jeszcze dobrobytu nie było
.
Poza tym że patrząc jak zaciekle bronisz ruskich morderców, uderzasz w ich ofiary, po czym zachęcaasz ludzi do wychodzenia na ulicę to twoje intencje są bardziej niż oczywiste.


:roll:

Siriuz

2022-09-24, 11:08
Polaris5 napisał/a:

Ja level 30. Pracuje od 18 roku życia kilkanaście razy miałem sprawy z policją sądziłem się 2 razy sprawy zakończyły się dla mnie pomyślnie i uzyskałem zadość uczynienie za poniesione szkody. Dostałem max 2 mandaty w życiu które mi się należały. Pozostały mi 2 raty do spłacenia i mam własne mieszkanie i coś odłożone na czarną godzinę. Uwielbiam łebkòw z bluzą JP którzy narzekają jak to bardzo jest źle a sami nie potrafią nic zrobić



Nie trafiłeś. Nie mam żadnych kredytów. Mam gdzie żyć i generalnie nie narzekam na finanse. Narzekam na to, że staram się być jak najbardziej niezależny, a system się do mnie przypiedala na każdym kroku i wyciąga łapę lub dyktuje mi jak mam żyć. Łebki z bluzami JP to siedzą w urzędach, w sejmie. Nie wiem jak radzą sobie w tych warunkach ludzie, którzy muszą wiązać koniec z końcem za ułamek tego co ja mam.

skywalker75 napisał/a:

Poza tym że patrząc jak zaciekle bronisz ruskich morderców, uderzasz w ich ofiary, po czym zachęcaasz ludzi do wychodzenia na ulicę to twoje intencje są bardziej niż oczywiste.



A o czym świadczy to jak Ty zaciekle bronisz ukraińskich morderców i zachęcasz do dalszej walki, do finansowania machiny wojennej i podburzasz przeciwko Rosji?

skywalker75

2022-09-24, 11:27
Siriuz napisał/a:


A o czym świadczy to jak Ty zaciekle bronisz ukraińskich morderców i zachęcasz do dalszej walki, do finansowania machiny wojennej i podburzasz przeciwko Rosji?



Po pierwsze ludzie broniący swojego życia, domów, rodzin, dzieci czy kraju przed bandyckim napadem nie są mordercami, tylko bohaterami . To taki archetyp przewijający się przez historię i kulturę ludzkości od jej zarania, bez względu na miejsce na ziemi .
Po drugie nie chcę , żeby Polska znalazła się w takiej sytuacji jak teraz Ukraina dlatego wspieram ich by pokonali naszego wspólnego wroga daleko od naszych granic. A o tym, że rosja jest naszym śmiertelnym wrogiem od co najmniej 300 lat, i że jak tylko poczuje się trochę silniejsza, to będzie chciała wpie**olic się do nas swoim syfem i smrodem wie w Polsce każde dziecko.

htp

2022-09-24, 11:34
kevlarus napisał/a:

j***ne amerykańskie k***y, wszystkie kraje zniszczą, nawet ze swoim własnym. Najwięksi zbrodniarze i terroryści tego świata.



W dodatku te hamburgery strzelają w Iranie do protestujących ludzi.