18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W deszczu na A4

krzyks_08.0 • 2018-05-10, 10:24
Źródło podaje, że jechał ok 140km/h. Jak widać za dużo w tych warunkach, ale widać że jazdę ma opanowaną na tip top 8-) W końcu wyszedł z tego cało ;-)



Zdarzenie miało miejsce w okolicy MOP Jawornik.

Hrabia Drapula

2018-05-10, 21:33
więcej szczęścia niż rozumu, niestety przy takiej ilości wody na nawierzchni i tej prędkości żadne systemy nie odzyskają przyczepności tu zaczynają nie ubłagalnie działać prawa fizyki

sebaduch

2018-05-11, 05:50
Jedzie po bandzie, ma jaja

janlew

2018-05-11, 07:23
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Janlew utwierdziłeś mnie w przekonaniu że jednak Kubica to amator. :kawa:


W rajdach, czy w dużych gokartach na gładziutkim torze? Bo w rajdach to może nie amator, ale generalki na MŚ nie wygrał na żadnym pojedyńczym rajdzie. Raz był 5-ty, ale zazwyczaj koło 20 miejsca. Rozk***ił za to tyle samochodów, że szkoda gadać. Jego pczątki w wrc to 8 dzwonów na 4 starty.

PS. Zdecydowanie wyżej cenię Kajto niż Kubicę.

oleyu

2018-05-11, 09:02
Pampers pełen

aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-11, 20:34
matisadi napisał/a:

...widać że jazdę ma opanowaną na tip top....



Co nie zmienia faktu, że jest debilem.

waloos

2018-05-11, 22:52
Oho, kolejny debil który widząc ograniczenie do prędkości X, będzie zapie**alać dokładnie tyle i ani Km/h mniej, a jak trafi na kogoś wolniejszego i zmuszony będzie zdjąć nogę z gazu, to polecą ch*je i k***y.
Jak ja takich pacanów nie lubię.

Niestety, fizyki się nie oszuka. Drogowe opony nie są przystosowane aby odprowadzać tak duże ilości wody, jakie wystąpią przy wysokiej prędkości i solidnych opadach. Wystarczy, że gdzieś autostrada jest lekko krzywa, mała koleinka, zrobi się niewielka kałuża, właściwie to "lustro wody" i można pojechać bokiem, mając nawet nowiutkie gumy marki premium.

I nie pomogą żadne systemy bo koła zwyczajnie utraciły przyczepność i lecą jak po lodzie. No ale Janusze nie zrozumieją - przecież im się spieszy a mają "Ałdi"