18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Czernobylu na rybach....

CoJaTamKurwaWiem • 2019-11-17, 22:27
Jest na sali jakiś pracownik sklepu rybnego albo inny fetyszysta...?


Wiewór

2019-11-18, 08:05
Tak się to kończy jak walicie konia pod prysznicem. Wszystko leci do wody i o to jest. pie**olony homunkulus.

jakis1typek

2019-11-18, 08:12
Salieri16000 napisał/a:

Szanowny Panie ekspercie- czy aby przypadkiem, wspomniany przez Pana karp koi, nie jest tu- na tym filmie- zmutowany? Żadna z poniższych odmian, nie pasuje mi do tego, z powyższego filmiku...



Wzorów na karpiach, karasiach koi jest mniej więcej tyle ile jest osobników tego gatunku. Wielkość i rozstaw płetw sugeruje, że to ryba z rodziny karpiowatych. Kształt również.

JorgenPL

2019-11-18, 10:20
Z twarzy taki Optimus Prime

skin88

2019-11-18, 13:54
pazuzu napisał/a:

Po pierwsze to nie czarnobyl tylko gdzieś w Chinach, po drugie to karp albo koi carp a po trzecie to nie oczy tylko czarne palmy które wyglądają jak oczy i dają wrażenie twarzy. Uprzedzajac pytania tak jestem ekspęrtę





Empa666 napisał/a:

Umaszczenie to cecha osobnicza moze byc zmienna w gatunki (odmianie). Kazda zebra jest inaczej umaszczona a na to nie wyglada na pierwszy rzut oka.





Visconsin napisał/a:

Szanowny Panie Salieri, czy aby przypadkiem , wspomniany przez Pana "zmutowany" karp koi, nie jest tu- u pana- zmutowany subiektywnie? Nie można stwierdzić czy to pełen rejestr gatunku. Dam piwo pazuzu...




To tzw. Ghost koi, niestety więcej info na ten temat nie posiadam, po wpisaniu w Google fish with human face, wyszukuje właśnie ghost koi






:roll:

michals_85

2019-11-18, 17:58
O Boże, buzię widzę!!!
Widzę, ja widzę. :D

noster

2019-11-18, 20:11
To Karp koi ghost, krzyżowany i selekcjonowany specjalnie tak aby właśnie uzyskać jak najciekawszy układ umaszczenia.

Czajnik

2019-11-18, 23:09
saves napisał/a:

up
Dokładnie. Wczoraj dowiedziałem się u weterynarza, że mój nowy, rudy kocurek, ma bardzo rzadkie umaszczenie. Generalnie prążki układają się po obwodzie kotów (jak u tygrysów), nasz je ma wzdłuż kręgosłupa. O!





Może downa ma twoj kot i przez to inaczej ma prazki ??

MindBodyLightSound

2019-11-19, 14:34
pazuzu napisał/a:

Po pierwsze to nie czarnobyl tylko gdzieś w Chinach, po drugie to karp albo koi carp a po trzecie to nie oczy tylko czarne palmy które wyglądają jak oczy i dają wrażenie twarzy. Uprzedzajac pytania tak jestem ekspęrtę



Koi to karp hodowlany, ale też karp. I pochodzi z Japonii, wiec co robi w Chinach na wolności?