18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Congo

chorym • 2020-08-06, 13:29
W p*zde dostaje sie na okrągło :mrgreen:



TRQPL

2020-08-06, 13:53
Kabel pd prodziża gorszy od maczety

kapelan_szturmowy

2020-08-06, 14:22
TRQPL napisał/a:

Kabel pd prodziża gorszy od maczety


współczuje doświadczeń.


żmij

2020-08-06, 15:09

gu...........er

2020-08-06, 15:46
fiattt napisał/a:

współczuje doświadczeń.



Mięczak .

Ja jak wróciłem 3 godziny później niż powinienem to dostałem taki wpiernicz że ten oklep z filmiku to łaskotki albo rozmasowanie bolących pleców po laniu .

wojtekpwse

2020-08-06, 15:52
To bardzo wzruszajaca historia masz jakies materialy?

garota

2020-08-06, 16:34
gufer napisał/a:

Mięczak .
Ja jak wróciłem 3 godziny później niż powinienem to dostałem taki wpiernicz że ten oklep z filmiku to łaskotki albo rozmasowanie bolących pleców po laniu .



No dobra zapomniałeś napisać że to było w dniu twojego ślubu i mamusia zazdrosna że teraz masz nową k***ę i ją będziesz olewał dostała białej gorączki.

A tak na poważnie, jeśli starzy napie**alali cię jak byłeś małym chłopcem to niezłą miałeś patologię. A jak napie**alali cię jak byłeś już wyrośniętym chłopakiem to sam k***a jesteś mięczak. Mnie rodzicie nie odważyli by się zbić od wieku nastoletniego...bo k***a nie byłem mięczakiem i rozumieli że wpie**ol nic by nie dał a tylko pogorszył sytuację.

A co do filmu to jak to w "Kongo". Zajebongo.

TRQPL

2020-08-06, 16:39
fiattt napisał/a:

współczuje doświadczeń.



Nie ma czego należało mi się.

Silverface

2020-08-06, 17:29
W Congo, pobili gościa imieniem Bongo. Pociągali go po piachu i trawie, a on im krzyczy:

Ja krwawię!!!

cedrikk

2020-08-06, 17:36
garota napisał/a:

No dobra zapomniałeś napisać że to było w dniu twojego ślubu i mamusia zazdrosna że teraz masz nową k***ę i ją będziesz olewał dostała białej gorączki.
A tak na poważnie, jeśli starzy napie**alali cię jak byłeś małym chłopcem to niezłą miałeś patologię. A jak napie**alali cię jak byłeś już wyrośniętym chłopakiem to sam k***a jesteś mięczak. Mnie rodzicie nie odważyli by się zbić od wieku nastoletniego...bo k***a nie byłem mięczakiem i rozumieli że wpie**ol nic by nie dał a tylko pogorszył sytuację.
A co do filmu to jak to w "Kongo". Zajebongo.



I taka p*zda już z ciebie została

:-D

Mom and Death

2020-08-06, 20:50
garota napisał/a:

No dobra zapomniałeś napisać że to było w dniu twojego ślubu i mamusia zazdrosna że teraz masz nową k***ę i ją będziesz olewał dostała białej gorączki.
A tak na poważnie, jeśli starzy napie**alali cię jak byłeś małym chłopcem to niezłą miałeś patologię. A jak napie**alali cię jak byłeś już wyrośniętym chłopakiem to sam k***a jesteś mięczak. Mnie rodzicie nie odważyli by się zbić od wieku nastoletniego...bo k***a nie byłem mięczakiem i rozumieli że wpie**ol nic by nie dał a tylko pogorszył sytuację.
A co do filmu to jak to w "Kongo". Zajebongo.






Juzwa

2020-08-06, 20:57
Linka już zawiązana na kostkach, zamiast go siepać jakimiś witkami, lepiej byłoby go pociągnąć po żwirku za jakimś pojazdem, a nawet zawiązać drążek i we dwójkę bardzo ładnie można nawet pobiec z klientem.

htr83

2020-08-06, 21:27
nie obrzucili oponami i nie podpalili, nie warto

LB...........BZ

2020-08-06, 23:32
Może potem wyśle pocztówkę :)


kapelan_szturmowy

2020-08-07, 00:49
gufer napisał/a:

Mięczak .
Ja jak wróciłem 3 godziny później niż powinienem to dostałem taki wpiernicz że ten oklep z filmiku to łaskotki albo rozmasowanie bolących pleców po laniu .



eee, to Ty dopiero mięczak jesteś. Phi! w domu mieszkał, panicz jeden! Może jeszcze dach nie przeciekał nad Twoim łóżkiem? To dlatego jesteś taki rozpieszczony!

:mrgreen: