18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W co się może przerodzić drobne nieporozumienie?

MichaU • 2013-03-24, 18:01
W to:

sashi_82

2013-03-24, 19:41
Ustawka jak sam ch*j, koleś popie**olił cały program, by potem to skomentować do kamery.

kwrtwlp

2013-03-24, 19:45
ru_ziolo napisał/a:

Program z debilami,robiony przez debili dla debili.



Z debilami, dla debili, ale nie przez debila; poszukaj sobie Gordon Ramsay's Ultimate Cookery Course na przykład.

Pozdrawiam hejterów, tak to jest jak ktoś sobie duża mordą małego h*ja rekompensuje.

Cy...........rg

2013-03-24, 20:03
Nie wiedziałem, że Zygmunt Chajzer robi teraz w zagranicznych programach, nowa fryzurka, nowy desgin! :D

ch...........07

2013-03-24, 20:34
Ciekawe ile "piniendzy" zgarnął za te show?

Aikenlól

2013-03-24, 20:42
konik159 napisał/a:

shout your fucking mouth:p



shut your fucking mouth*


Ver0 napisał/a:

Biedy nie zrozumiał, że ma sam siebie wskazać jako winowajce niepowodzenia zespołu :)



Ty chyba nie zrozumiałeś co oni mówili, gość miał wskazać jedną osobę i powiedzieć dlaczego została wybrana spośród drużyny, najpierw powiedział dwie osoby i nie podał powodów ponieważ uznał że mają to obgadane i nie będzie napieprzał na kolegów, a za drugim razem wskazał jednego i nie powiedział dlaczego.

Chcecie kozakować ze znajomości języków, to sie k***A TROCHE ICH POUCZCIE pie**olONE KRETYNY.

bo nic mnie tak nie wk***ia, jak probujecie się pokazać ze strony znajomości języka Angielskiego

Resterwers

2013-03-24, 20:52
Mmmm, hall'a kitchen ;) To chyba jedyny program, gdzie można usłyszeć jak Ramsey przeklina i nie jest "wypikany" :P Za tego Pana zawsze poleci piwko z mojej strony ;) Gdyby ktoś nie wiedział na nim musiała się wzorować Magda Gessler żeby pasowała do kuchennych rewolucji..

T-Will

2013-03-24, 21:12
Ale mnie wk***ił cwaniaczek za 2 zeta, nic tylko mu wyj***ć strzała. Gość wygląda jakby na siłowni go 50kg przygniatało, a zachowuje się jakby był mocniejszy od wszystkich.

grot

2013-03-24, 21:18
Gordon ogólnie jest spoko, ale w tych amerykańskich wersjach programów trzeba robić "show" bo tam jak nie lecą "k***y" i nikt się nie bluzga i nie bije to nie ma oglądalności. Od razu widać, że ustawione, ale głupim Amerykanom to nie przeszkadza. Przykładów można mnożyć: Jerry Springer, WCW, itd, itd.

Bridgwater88

2013-03-24, 22:04
no ok gosciu przykozaczyl ale z drugiej strony...czekalem wiecznosc na material kiedy ktos temu szefunciowi pojedzie w sposob jak on jedzie innym ;) piwko dla kozaka :D

Ne...........es

2013-03-24, 22:15
? przeciez to jest fake O.o lubie ten program ale tam nic nie ma naprawde. to tak samo jakbys powiedzial co sie stalo w pamietnikach wakacji ;d

gargo napisał/a:



Ten debil zarabia dziennie więcej niż ty na zasiłku wyciągniesz do końca żałosnego życia



a skad mozesz wiedziec ile zarabia? odezwal sie -.-

Liluh

2013-03-24, 22:17
heh, uczyć się dzieci, można nie umieć czytać ze zrozumienie, ale jak widać można też nierozumieć prostych komend słownych :) chudy spękał bo nie zrozumiał o co się go prosi i jak każdy debil pomyślał, że jest obrażany, vide: "niezły z ciebie erudyta", "co k***a? zaj***ć ci?". Ot i masz. Pokazał, że ma "wielkiego" i sam siebie wyrzucił z programu, za udział w którym, amerykańscy startujący kucharze daliby się pokroić, bo u nich taki występ to $$$ i angaż. Takiego barana chyba mało kto będzie chciał zatrudnić. Może do wózka z hotdogami.

opek92

2013-03-24, 22:51
ru_ziolo napisał/a:

Program z debilami,robiony przez debili dla debili.


Jak już załapiesz podstawy angielskiego w gimbazie to ten debilizm jest całkiem zabawny i przyjemnie się ogląda.

ru_ziolo

2013-03-24, 22:53
gargo napisał/a:



Ten debil zarabia dziennie więcej niż ty na zasiłku wyciągniesz do końca żałosnego życia




ehhh znowu kasa.
Nie znasz mnie, na zasiłku nigdy nie byłem.Nie wiesz ile zarabiam.

Rozumiem, że ten zasiłek to z własnego doświadczenia?
Spokojnie w końcu znajdziesz pracę dostosowaną do swojego wykształcenia.

Kryptonius

2013-03-24, 23:27
Buhahahahha! Myślałem, żę ten starszy kuchol sie troszkę obsrał, ale końcóweczka gdy ten chłopaczek się potknął a gordon zimno "watch the step". I pokazał młodemu gdzie jego miejsce w stadzie.

aopia

2013-03-25, 00:03
Co tu się k***a dzieje?! Co on k***a odpie**ala? Gordon wyj***ne ma na niego. A btw. to show jest ustawiane, Ramseyowi płacili za takie zachowanie. W rzeczywistości jest naprawdę normalny i jest bardzo dobrym kucharzem. Lubi przeklinać ale nie tak jak w Hell's Kitchen.