18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W chinach w tyłek samochodu wjechanie wykonującego stanie

fantastico • 2017-10-28, 02:55
Samochód wykonujący stanie na lewym pasie szosy doznaje wjechania w niego nieuważnego kierowcy samochodu nadjeżdżającego od tyłu, co czyni wypadek skutkujący zapaleniem stojącego pojazdu i zdewastowaniem obydwu w kwestii ostatecznej.


jedrzej152

2017-10-28, 11:23
Jeśli białemu się nic nie stało a stojący zginął to w sumie nic wielkiego. O ile rozumiem, że samochód mógł sie popsuć (co akurat jest dziwne ze nie byl w stanie doczłapać się do awaryjnego) toni ch*j nie kumam dlaczego ta ameba k***a nie włączył awaryjek. A nawet jeśli jakimś cudem awaryjne nie działały (co jest k***a praktycznie nie mozliwe) to ni ch*j nie wiem dlaczego nie wyszedł z samochodu, nie wziął trójkąta i nie zapie**alał 200m za siebie żeby go k***a rozstawić. Na moje oko to musiała być baba.

korinogaro

2017-10-28, 13:34
@up, ale już nie zastanawia cię jakim cudem kierowca w białym nie zauważył że tamto auto się nie porusza? Z resztą tak samo by wyglądało gdyby gość na lewym pasie się ślimaczył a gość w białym ostro zapie**alał. Technicznie wina gościa w którego uderzono, praktycznie gościa w białym.

ellsworth

2017-10-28, 14:40
jedrzej152 napisał/a:

Jeśli białemu się nic nie stało a stojący zginął to w sumie nic wielkiego. O ile rozumiem, że samochód mógł sie popsuć (co akurat jest dziwne ze nie byl w stanie doczłapać się do awaryjnego) toni ch*j nie kumam dlaczego ta ameba k***a nie włączył awaryjek. A nawet jeśli jakimś cudem awaryjne nie działały (co jest k***a praktycznie nie mozliwe) to ni ch*j nie wiem dlaczego nie wyszedł z samochodu, nie wziął trójkąta i nie zapie**alał 200m za siebie żeby go k***a rozstawić. Na moje oko to musiała być baba.


Widać k***a, ze nigdy nie miałeś awarii układu elektrycznego w aucie. Nagle wszystko gaśnie, silnik gaśnie, samochód staje i ch*ja zrobisz! A już najgłupszą rzeczą jaką mógłby zrobić to biegać po autostradzie. Trójkąt awaryjny to sobie można ustawiać na pasie awaryjnym a nie pałetać się z nim po lewym pasie drogi szybkiego ruchu. Kierowca pewnie jak zobaczył co się stało, spiedolił tak jak rozsądek nakazuje poza jezdnię. A to że debil zobaczył stojący na lewym pasie samochód jak był mniej niż 5 metrów od niego to już wyłącznie jego wina i trzeba mieć nadzieję, że nigdy już ten ślepiec za kółkiem nie siądzie.

jedrzej152

2017-10-28, 15:26
@up To nie jest k***a Tesla tylko pie**olony passat b piuntka żeby od ześwirowania elektroniki zatrzymał sie w miejscu, zresztą nie widać śladów na jezdni za nim, żeby mu np. zablokowało koła, w każdym razie nie widać żeby nie miał możliwości zjechania na awaryjny. A jak zaczął mu tracić moc i zastanawiał się 5minut o co chodzi to w końcu mu się auto zatrzymało. I nie miał latać po autostradzie, ale w takim wypadku myślący człowiek wchodzi na pas zieleni (nie musiał do tego przekraczać całej autostrady co prawdopodobnie zrobił - wydaje mi się że to właśnie kierowca nagrał ten film) i cofa się o kilkadziesiąt metrów żeby wyk***ić ten j***ny trójkąt bo po to właśnie on jest.

@korinogaro co prawda nie jestem kierowcą zawodowym, ale prawko mam już parę lat i zdarzyło mi się przejechać kilka sporych tras po autostradach w całej europie. Wsiądź w auto i zapie**alaj kilka - kilkanaście godzin za kółkiem po autostradzie, zobaczymy jakie będziesz miał reakcję na takie sytuacje. Przy dużych autostradowych prędkościach większość osób zauważy stojące auto na zewnętrznym pasie o dużo za późno. I właśnie dlatego jest bezwzględny zakaz zatrzymywania się na autostradzie nawet na pasie awaryjnym (chyba że dochodzi do awarii podczas której nie da się ruszyć auta z miejsca) tutaj i praktycznie i teoretycznie całkowitą winę ponosi kierowca który zatrzymał się na lewym pasie.

greony12

2017-10-29, 01:43
mnie dziwi kim jest angrywajaczy, jakość telefoniczna, na wysokości głowy... penie ćwel postawił to tak by wykorzystać głupotę innych (moze ślepa baba, albo na fejsie miał ważna wiadomości...) by wyłudzić odszkodowanie, wielkie halo postawić trójkąt by ogarnąć jełopa ze autko stoi, bo niektórym naprawdę trudno to zauważyć, znam to bo miałem już z tym styczność i do tego z facetem

Kreywen

2017-10-29, 20:30
Nikt nie zauwazyl ze to Janusz z Grażyna tym passatem b5 stoja?